Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mąż pyta kto ma sprzedać traktor :)

edytowano marzec 2017 w Ogólna
Jak w tytule :) Mąż chciałby kupić mały traktor , wskazany ursus (ze względu na tanie i dostępne części) Może ktoś chciałby sprzedać lub zna jakiegoś uczciwego sprzedawce :) Choodzi o to by nie kupować kota w worku, nie musi być odmalowany itp., liczy się stan techniczny, to będzie pierwszy traktor więc chodzi o to by nie zaczynać od napraw. Najlepiej Wielkopolska ale niekoniecznie.

Komentarz

  • Haha przeczytałam " mąż pyta kto ma sprzedać laktator" :) i myślę po co mężowi...:)
  • widze jedną odpowiedź... wchodze...patrze...a tu mowa o laktatorze :) a już myślałam że meża uraduje!
  • Do Władimirca T25 części też tanie i łatwo dostępne, i jest mniejszy niż Ursus, i  tańszy ,szukalabym na olx i pytała dzwoniła po znajomych, pytała na fb , nie ważne jak wygląda tylko czy są dokumenty ok ,taki wypucowany to trochę podejrzany, w ubiegłym roku sama szukałam stanęło na Władymircu 
  • dzięki! przekaże zainteresowanemu :)
  • Bez dokumentów są i kilka tysięcy tańsze, zależy gdzie i co planuje się robić , jak nie planuje jezdzic po drogach publicznych to powinno być ok, no i ile obrabiać pola planuje u nas przez lata zdawał egzamin papajek - taka samoróbka ale obrabiane było mniej niż hektar , 
  • @awia ale przynajmniej podbiłam wątek :)
  • My mamy nie duzy Mitshubisi, oczywiście uzywany, na razie nic się nie psulo, tylko potrzebowal nowych opon. Ulubiony traktor nasz i sąsiada, który ma starego ursusa
  • To jeszcze zależy ile pieniędzy można przeczytać na zakup, samoróbka koszt do 4 tys , Władymirc od ok 5 tys w górę Ursus c-330 od 10 tys , zagraniczne ciągniki jeszcze droższe, niby zależy to od mocy i stanu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.