Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

24567140

Komentarz

  • Jak siebie lubisz i nie chcesz sie zasłaniać materiałem, tylko eksponować swoje atuty kobiece - to sukienki z biu biu bedą bardzo dobre.  
  • a dla mniejszych biustów?
  • edytowano marzec 2017
    @Aneczka08 ;

    A z Karoliny garczynskiej na Dawanda taki model? 

    https://pl.dawanda.com/product/113522599-sofi-long-fioletowa-dluga-bawelniana-sukienka

    Wydaje mi sie, ze on jest korzystny dla tego typu figury - ale moze mi sie tylko wydaje  :)
    Podziękowali 1Karolinka
  • mam 2 sztuki tego modeli - bordo i czarny :-) bo mi tu polecono. Nie lubię i nie umiem robić zakupów ciuchowych, więc poleććie mi coś jeszcze z chęcią nabędę:-)
  • No i jak sie nosi? Przymierzam sie do niej od dłuższego czasu ale ciagle sie zastanawiam, czy brzuch maskuje czy podkreśla..,
  • moim zdaniem maskuje, ja jestem bardzo zadowolona z tej kiecki i bym jeszcze chętnie coś kupiła może trochę lżejszego na wiosnę lat. Tylko niech mi ktoś coś poleci :-)
    Podziękowali 2Madika Karolinka
  • ładna ta fioletowa :)
  • edytowano marzec 2017
    Nie wiem jak Wy tak internetowo te kiecki kupujecie, ze tak na Was leza... Ja zanim kupie musze wszystko pomacac, obejrzec z kazdej strony, przymierzyc i zrobic w tym przysiad i mostek hehe :D I nawet jakby mi ktos cos polecal, ze na niego takie dobre i fajne, to i tak sama musze oblukac w przymierzalni. 
    Ta fioletowa moze podkreslac brzuch, bo po pierwsze primo jest wiazana w pasie- tuz nad brzuszkiem a dwa, ze ma dwie wielgachne kieszenie, ktore ogniskuja wzrok na strefach, ktore mialyby byc zamaskowane. 

    Podziękowali 1Aniuszka
  • Jakiegos pecha mialas, bo generalnie Orsay ma porzadne rzeczy. 
  • Po pierwsze pokochać sie :) i jesli masz w ogólnym zarysie taka figurę jak ta pani z linka poniżej to eksponować swe atuty - a brzuchem sie nie przejmować. Odcięcie pod biustem a potem krój "przy ciele" dobrze udaje 
    optycznie talie. 


     http://www.kartes-moda.pl/wizytowa-sukienka-z-kopertowym-dekoltem-i-koronka-km56k-1ps-chaber



  • Ta sukienka jest dziwnie uszyta,  nawet przy duzym rozmiarze ma wąska talię.  Kupilam taką czerwoną,  i ją przerabialam bo mi się podobala ale tak bez przerabiania to nie wiem która pani w rozmiarze 46-52 ma takie talie jak tam podane.
  • Klepsydra ma podkreslac swoje wciecie w talii, bo to wciecie to jest mega piekna rzecz w tym ksztalcie sylwetki. To najbardziej kobieca z kobiecych form istnienia :)
  • @e.milia, dawanda/shop/zygzak. Wyszukuje sie przez google, przez ichniejsza wyszukiwarke nie. 
    Podziękowali 1E.milia
  • edytowano marzec 2017


    @katarzynamarta, tego typu rozwiązanie na brzuchu lubię, ta ma przekombinowane rękawy, ale nie umiem znaleźć takich całkiem jak moje: http://www.ebay.co.uk/itm/Bravissimo-pepperberry-red-dress-12-really-super-curvy-/152480368602
  • @katarzynamarta wyglada na to, ze z gruszkowej klepsydry przeistoczylas sie w jablkowa klepsydre. Zostawilabym ten brzuch w spokoju a jak ktos glupoo zapyta o termin, to mu powiedz to- co mowi wujek Staszek, mistrz cietej riposty. 
    Brzuch jest i go nie utniesz ani nie wyprasujesz zelazkiem. Ten brzuch to Twoja historia, historia Twego ciala, historia Twoich dzieci i niech sie wszyscy czepia swoich brzuchow. 

    Dawaj na Komunie prosta, dobrze, elegancko skrojona kiecke w kolanko lub delikatnie za, kolor raczej jasny niz ciemny. Cos przykuwajacego wzrok u gory: ciekawe korale lub kolia, apaszka, buty na wyzszym obcasie, kolor nude lub tzw.cieleca skorka.
    Moja corka jest zachwycona Twoim awatarem.
  • Skatarzyna powiedział(a):

    i takie :)
    O jaaaaaaa cie. Jaka piekna sukienka. I jaka szykowna.
  • @katarzynamarta łącze się w bólu w kwestii rozmiaru.

    @marcelina ta pierwsza sukienka super.

    Ostatnia czarna piękna.
  • @Skatarzyna, czy tę czarną sukienkę to można gdzieś kupić? Wdzięczna będę za namiary i chyba nie tylko ja  :)
  • Raczej już nie, chyba, że gdzieś z odzysku. ;)
    Podziękowali 1mammamia
  • Ja mam z sukoenkami mega problem. Bardzo rzadko wygladam w jakoejkolwiek dobrze. A ja mam grube nogi wiec dlugosc do kolan odpada. Do tego duzy tylek i biust. Mam kilka sukienek i zeby bylo smieszniej kazda jest komletnie inna ale o dziwo wygladam w nich spoko. Ostatnio nawet skusilam sie na moerzenoe sukienek z insomia (w gd jest outlet) intam w ani jednej noe bylo mi dobrze. Az mam ochote jutro zrobic przeglad koecek. Moze soe cos znajdzie do puszczenia dalej.
  • A najbardziej cierpie ze moj ukachoany kombinezon zrobil soe za duzy.
  • jakby za mały, to bym może zrozumiała ;)
  • Skatarzyno, to byl mój ukochany ciuch. A od zeszlej wiosny zgubiłam 9 kilo. W takim tempie za 2lata bede szczupla.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • A nie mozesz kupić rozmiar mniejszego?  W nagrodę; ) pamiętam to foto super wygladalas.
    Podziękowali 2andora Joannna
  • raczej dwa, zwykle 5 kilo to rozmiar! gratulacje!
    Podziękowali 1andora
  • Wyroslas z kombinezonu? No i dobrze. Zle sie w nich sika, w sensie musi sie czlek rozebrac prawie :D
    Podziękowali 2Milagro Pipijo
  • UJa mo właśnie juz go nie ma. A żaden inny juz mi tak nie przypadowal. Tamten byl jak dla mnie. Moze jeszcze kiedys znajdę albo ewentualnie jakos go zmniejsza. Btw Uja dzieki za komplement. Ja generalnie wam napisze, ze nawet jak soe jest grubym człowiekiem a znajdzie sie fajna stylizacje to można wyglądać fajnie. Na tamtym zdjęciu miałam 92kh i 173 wzrostu. Nawet kiedys miałam plan jakiegoś bloga założyć jak korzystnie ubierać soe mając nadwagę. Bo ta mód w nasze kraju plus size to jest okropna.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Ja to nawet sie nie oszukuje że w czymś nie bedę wyglądać grubo.
    Wiec kupuje to w czym wyglądam ładnie acz grubo :)

    Uwielbiam insomnie choć jauż mi się troche znudziła. Szukam alternatyw.
    Podziękowali 4Skatarzyna andora E.milia Dot
  • Sie nie zgodzę. Naprawde da się wyglądać szczuplo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.