Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

13567140

Komentarz

  • Jutro porobię jakies zdjęcia poglądowe . Tylko wstawiać nie umiem.
  • lej, nie ło!
  • A jaki masz rozmiar. Mam jedna dlugo kolorowa sukienkę ktora by byla idealna na taka figurę jak mówisz. Ale jest zupełnie do ziemi i bardzo kolor Full.q
  • A ja muszę sobie podarować na razie sukienki bo nie mogę brzucha zrzucić. ...a tak lubię. ...czekam do lata..
  • a kto mi pomoże wrzucić zdjęcia jak wysle mmsem? :)
  • to chyba zależy od wzrostu i budowy.
    Podziękowali 2Dorotak Joannna
  • Mi sie teraz snia sukienki po nocach - Komunia w tym roku i chce sobie kupić jakas ladna. Tylko mam ogromny problem bo te co mi się podobają i są z dekoltem do karmienia to musowo do nich trzeba szpilki założyć - no dobra, kupie sobie szpilki, znaczy sie jakies czolenka na obcasie cos ala clarksy @annabe w kolorze nudę, ale juz po Kościele w nich nie wyczymię i musze założyć balerinki a do tych sukienek balerinki nie pasują. Poratujcie jakimiś sukienkami co by pasowały do nich i jedne i drugie buty. I za kolano by byly. I pasowaly na mnie małą. Kompletnie nie umiem sie ubrac żeby wszystko pasowalo.
  • @Katarzynamarta rozważam czy strzelić focha za to twoje grube 42 czy poczekać ukryć moją urazę i jak się kiedyś sptkamy kopnąć cię w twoją nie_grubą dupę tak że polecisz i poczujesz się lekka jak skowronek.
    Wybieram opcje dawa.


  • Nie siadac przy szwagierkach. Zakumplowac sie z takimi wiekszymi od siebie i spokoj.
  • @katarzynamarta najwidoczniej Twój mąż miał dość widoku kości i chciał się mieć do kogo przytulić ;) - to tak żartem - a na serio - czy mąż narzeka? i też proponuje kolejne diety? - bo jeśli tak to można się zastanowić czy faktycznie dla zdrowia byłoby lepiej - jeśli nie to może dobrze jest jak jest
    ale to piszę ja - która nie szczególnie przejmuje się tym co mówią na temat mojego wyglądu, nigdy nie wiem w co kto był ubrany itp
    uwielbiam sukienki i spódnice - ale tylko długie - połowa łydki i dłuższe - i nie za bardzo się przejmuję że może w innej długości możnaby jakoś korzystniej ukryć "conieco" czego za dużo

    o

  • ale wątki czytam i oglądam - może coś skorzystam ;) jednak...
  • edytowano marzec 2017
    No dobra...a jakie sukienki poradzicie dla karzełka 150cm, któremu się przytyło parę kg (brzuch i uda) po ciążach do  58-59 kg, niby niedużo, ale przy tak niskim wzroście każdy kg widać i naprawdę nie mam się w co ubrać. 
  • Mam 1,57m wzrostu, w pasie i biodrach bywało że pasowal tylko 42-44 rozmiar. I to już nie było ładne i kształtne. Tylko grube. I już. Szczególnie że u góry po karmieniu zostało dumne A. :(


    I mam odwieczny problem z długością ubrań, jak dobre na szerokość to za długie. 
  • @Dorotak no właśnie...tutaj dobre, tam wisi, sukienki wszystkie za długie, jak w pasie ok to góra za duża o 2 rozmiary ehhh. U mnie też A ;) 
  • Chyba zostaje mi schudnąć do 48-50kg i szukać czegoś w działach młodzieżowych haha.
  • Taki mam plan od 5 lat. Nie wychodzi ;)
    Tak więc ubieram to co mi się podoba i w czym czuję się dobrze i mam gdzieś czy komuś tak grubo czy za długo.:D np chętnie bym pochodziła w tiulach ale niestety przy moich dzieciach nie ma opcji :) 
  • Yy ceny sukienek Kasi Zapaly wbily mnie w podłogę.
    Podziękowali 1PonuraKura
  • @Agnieszka82,  na 1 komunię dzieci zwykle zakładalam baleriny nude,, do tego czarna sukienkę i perły. Bdb zestaw. 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Malgorzata outfity na pinterescie sa mega super kopalnią pomyslow. Wpisalam ostatnio flat shoes outfit i pokazalo mi swietne baleriny modne w tym sezonie. 

    I tez doszlam do wniosku ze jesli kupi sie dobrej jakosci baleriny to jak najbardziej moga pasowac do eleganckiego outfitu. 

    Zesmy o tym nie gadaly a spostrzezenia te same ;)
  • Tylko gdzie to kupic?
    Podziękowali 2Aneczka08 malagala
  • A kto ma czas latac za materialami, latac za krawcowymi? Krawcowe tez lubia cos spascic i nawet pinteresty nie pomoga.
  • Hahaha utrapienie z tymi babami. Jak ci mezowie z nami wytrzymuja? Pojda prosto do nieba. :)
  • w domu dyscyplinują, to nie marudzą, ale tutaj już można
  • Rany, jak ten William lysieje...mlody facet...
  • Nie bijcie, ale ten szał na nude jest dla mnie niezrozumiały. Taki jakiś ten kolor bezjajeczny dla mnie ;)
    @Agnieszka82 mam dwie komunie w tym roku (chrześnice). Kupiłam kieckę kopertową, bo przy dobrych wiatrach i zmyślnym dekolcie można dziecię spokojnie nakarmić. 
    Butów jeszcze nie mam, ale planuję coś na obcasie i nie w kolorze nude ;) 
    Podziękowali 3Agnieszka82 Aszna Katia
  • Buty w kolorze nude sa w zamysle po to, by optycznie wydluzyc nogi. I jak sie czujesz jak bania, to w nich tez bedzie bania ale wyzsza i smuklejsza. Zawsze to cos.

    A jak przy butach jestesmy...kupilam sobie niedawno takie siatkowe bez palcow, jasny wielbladek kolor, wysoki obcas ale dobrze zbalansowane, mowie Wam...wyzsza bania B) Za chwile bede w nich hasac, nogi mam w nich kilometrooowe.
    Podziękowali 1Katia
  • pokaż...
  • Malgorzata szalu nie widac bo wiosny jeszcze nie ma ;)

    Ja szukam swoich idealnych butow nude :)
  • Ja tam lubię te cieliste, bo jakby ich nie było i moje nogi po ciotce Annie nie są przedmiotem głównej uwagi. Nie są jakieś tragiczne, te nogi, ale nie bardzo subtelne. A w cielistym obcasie są po prostu dłuższe i już.
  • Jak zobaczysz na miescie dlugonoga antylope w siatkowych butach, @Pola to najprawdopodobniej bede to ja...
    Podziękowali 1Pola
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.