Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szwarc, mydlo i powidlo. Glownie mydlo czyli watek kosmetyczny.

edytowano marzec 2017 w Ogólna
Jesli taki juz istnial albo istnieje, to przepraszam ale i tak go zakladam :)
Mozna tu polecac sprawdzone na sobie kosmetyki i wszelakie produkty upiekszajaco-pachnace ale i pytac o rozne duperele, trzymajac sie z grubsza tematu oczywiscie.

No to ja zaczynam. Mam pytanie: czy ktoras z Was moze polecic lakiery do paznokci Sally Hansen? Sa troche bardzo drogie i robie juz zakusy na taki jeden wymarzony kolor ale jakos zal wydac 35 zl.- duza flaszeczka albo 16 mniejsza. Ale jak powiecie, ze mialyscie i lakier trzyma sie jak glupi i ze warto- to pojde va bank.
Podziękowali 1Coralgol
«134

Komentarz

  • Essie mogę polecić, u mnie tydzień bez najmniejszych starć, odprysków, a zmywam gary recznie ;) 
  • Essie powiadacie? Musze sprawdzic w takim razie, czy maja kolor o ktory mi chodzi. @offca a co to za top? Cos w rodzaju bezbarwnego utwardzaczo- utrwalacza? Jaka srednia cena lakieru i gdzie go znajde?
  • edytowano marzec 2017
    Hybrydy sa w pyte ale juz ktoras osoba mi mowi, ze jakos tam zle jej to posciagali i plytke paznokciowa uszkodzili. Niee wiem, ja sie nie znam. Mam upatrzony kolor, ktory nazwalam roboczo: gleboki baklazan, z tej calej Sally Hansen. Ale juz mi ja wybijacie powoli z glowy. Co do powidel...to mysle, ze tylko i wylacznie sliwkowe istnieja? A reszta to dzemy, marmolady i konfitury. Tak czy nie?
  • Essie dla mnie porażka,  schodzi po 3 dniach. 
  • Ja polecam OPI- drogie ale wytrzymale mocno... Essie u mnie po 2 dniach do zmycia :/
  • Miałam lakier S. Hansen i zwykły szybkoschnący Revlon był lepszy. Sally jakby w ogóle nie schła, ale może jakiś pechowy egzemplarz.
  • Ja b. lubię sally Hansen. Długo mi się trzyma.
  • @aga---p dzieki!! Nadzieja umiera ostatnia...czekalam az ktos napisze choc pol dobrego slowa o tym lakierze :) Ja z tych robiacych rekami bez rekawiczek. W rękawiczkach ochronnych jakos nie mam czucia. No i niszcze te lakiery, wiadomo. Ale pocieszam sie, ze to tylko Miss Sporty B)
  • mamlu powiedział(a):
    Ja się napalilam na hybryde i już któryś raz mi sama schodzi po tygodniu :( próbowałam u różnych osób robić i klapa.. Mogę mieć coś nie tak z płytką? A w ogóle macie jakieś doświadczenie z manicure japońskim? Bo całkiem mi się ta opcja na codzień podoba i zastanawiam się czy nie spróbować.
    Mi za pierwszym razem trzymały się super długo (chyba ze 4 tyg) kolejne razy mimo, że wszystko zrobione jak trzeba już niestety nie, koniec końców poleciały mi paznokcie mega, jestem pół roku bez hybryd i dopiero teraz mam paznokcie jakie miałam przed hybrydami :)

    A sklepowych kosmetyków nie będę polecać bo raczej nie stosuje, ale polecić mogę robiony własnoręcznie balsam z wit k na cellulit, naprawdę dobry jest - tylko prania ciut więcej :)
  • edytowano marzec 2017
    Moge sie o zelach pod prysznic wypowiedziec, bo juz troche tego mialam... Ciekawy jest, jak dla mnie Le Petit Marsellie, o zapachu: kwiat pomaranczy, b.elegancki, wyrafinowany, nie przeslodzony, fajna konsystencja i wydajny. Dove'y sa tez fajne, geste i ladnie pachna.

    O ludzie, o czym ja pisze...jestem tak dzisiaj zmeczona, ze moge tylko o takich bzdurach gadac. Nie mam nawet sily wlaczyc telewizora chociaz moj program sie zaczal 10 minut temu. 
  • Le Petit pomarańczowy super, lubię latem
    z olejem arganowym i kwiatem pomarańczy <3 
    aktualnie algi morskie i biała glinka

    choć żele to u mnie w użyciu tylko jak czas goni, normalnie to stosuję mydła, które przywożę sobie z TR i teraz  z Egiptu, do tego kessa i już
    Peelingów dzieki kessie już robićnie trzeba ;) 

    @Agmar ;
    daj przepis na ten balsam
  • @hipolit  ja korzystałam z tego przepisu https://zielonyzagonek.pl/naturalny-balsam-cellulit/ trochę sobie zawsze wybrudzę piżamę ale spiera się bezproblemowo :)

    Podziękowali 1hipolit
  • edytowano marzec 2017
    Niesprawiedliwosc z tym cellulitem! Moj Dzidziul ma pelno cellulitu na pupie a jest mu tak w nim slicznie i uroczo.. .i jest w tym bezkarny a tu czlowiek sie zastanawia czy sie posmarowac jakims czyms z jakimis tam witaminami, co brudza pizame czy to juz tylko pozostaje nogi, tylek i brzuch poucinac? hahaha B)
    Podziękowali 1Agmar
  • edytowano marzec 2017
    hybryda wymiata:) kiedyś słyszałam że dla matki 5+ to niezbędne :)
    Podziękowali 1Marcelina
  • Ale to jest mocno indywidualne jednak, moim paznokciom hybryda nie szkodzi, a mojej siostrze okropnie sie popsuly po jednym razie. Ja albo nie nosze nic, albo hybryde, bo zwykly lakier sie za szybko psuje.
  • Czy ktoras probowala manicure japonski zastosowac? Nie powiem, kusi mnie:)
  • Moje sie akurat z hybryda nie polubily. A szkoda. Szukam wiec innych opcji:)
  • Rejczel powiedział(a):
    Niesprawiedliwosc z tym cellulitem! Moj Dzidziul ma pelno cellulitu na pupie a jest mu tak w nim slicznie i uroczo.. .i jest w tym bezkarny a tu czlowiek sie zastanawia czy sie posmarowac jakims czyms z jakimis tam witaminami, co brudza pizame czy to juz tylko pozostaje nogi, tylek i brzuch poucinac? hahaha B)
    Poucinac :-) przyczepić sztuczne :-) całe życie będą szczupłe i długie nogi :-) 
  • ja używam tanich lakierów bella, wibo z topem i szczególnie ten drugi trzyma mi sie spokojnie tydzień.
  • Mi się hybryda 2 dni trzymała ale chce spróbować przed świętami jeszcze raz.
  • Do Dziewczyn Hybrydowych B) Zastanawia mnie taka rzecz: jak Wam sie ten kolor nie nudzi, skoro nosi sie go 3-4 tygodnie, jeden i ten sam? Wiem, widziałam panie z roznymi odcieniami/motywami na każdym palcu aczkolwiek nie wydaje
    mi sie to w pelni eleganckie. Ja lubie zmieniac kolory, w zaleznosci tez od ubrania, humoru, cisnienia atmosferycznego.
  • Chętnie bym nosiła hybrydy ale pierwsza tak mi zniszczyła paznokcie ze 3 miesiące dochodziły do siebie, a mam wyjątkowo mocne,  zdrowe i ładne:d  
    wybaczcie nadmierną skromność,  ale zawsze mówię że jedyne ladne co mam to dlonie i paznokcie. 
    Podziękowali 2gabriela kika0
  • są paznkcie ktore nie lubia sie z hybryda. Najczęściej tlusta luszczaca sie plytka. U mnie sie trzyma ale tak jak u Uja bardzo niszcza mi płytki. I jak pisałam zwykły lakier mam tydzień a hybrydę 2,5 do 3 tygodni. Pomalowanie zwykłym lakierem to max 10 minut ze schnięciem. Hybryda to godzina albo i lepiej. O kosztach nie wspomnę. Mi sie to nie opłaca poprostu.
  • Rejczel powiedział(a):
    Do Dziewczyn Hybrydowych B) Zastanawia mnie taka rzecz: jak Wam sie ten kolor nie nudzi, skoro nosi sie go 3-4 tygodnie, jeden i ten sam? Wiem, widziałam panie z roznymi odcieniami/motywami na każdym palcu aczkolwiek nie wydaje
    mi sie to w pelni eleganckie. Ja lubie zmieniac kolory, w zaleznosci tez od ubrania, humoru, cisnienia atmosferycznego.
    testując hybrydę ile maksymalnie wytrzyma, trzymałam 6 tyg (zmywam ręcznie)
    odrost już straszył :dizzy: 
    chciała jeszcze potrzymać, ale nie pamiętam już czy ściagałam bo gdzieś szłam i nie wypadało mi straszyć paznokciem, czy poprostu już mnie odrost do szału doprowadzał ;)

    czasem sciagałam sobie ja po tygodniu nawet
    paznokcie jakie miałam przed hybrydami takie mam teraz, nic mi nie zniszczyła hybryda
    z tym, ze mam teraz problem z kciukiem :( przytryniłam w futrynę, i bedzie mi paznokieć schodził, więc bye bye hybrydy <szloch!!!!!>
    a takie piękne kolory  Semilac wypuścił na wiosnę <jeszcze większy szloch> :(
  • edytowano marzec 2017
    Mnie się nie nudzi :) a używam ok 4 odcieni czerwonego, w tym róż i fuksja. Lubię. Codziennie dłonie wyglądają na zadbane nawet jak zapominam smarować kremem. Hybrydę robię od 1,5 roku... i chyba nie wrócę do Zwykłych 2-dniowych lakierów.
  • Bardzo mi sie podobaja hybrydy, jest to mily dla oka widok. W drodze do hybryd popelnie jeszcze Sally Hansen i Wam powiem: kicha czy nie.
  • Nosze zawsze odcienie cieliste, jasny roz ewentualnie. Mam krotkie dosc plytki paznokciowe i ciemne kolory wygladaja zle. Poza tym kolorowe mnie rozpraszaja ;) Lubię bajeranckie lakiery na innych, sama u siebie toleruję tylko subtelne. Hybryda pozwala zapomnieć o temacie paznokci na kilka tygodni, co dla mnie cenne.
  • Ale robisz smaka @Malgorzata :) Ja juz jestem przekonana.
  • A grzebanie hybrydami w ogrodzie? Nie potrafie, jak juz wspominałam wykonywac roznych prac w rękawiczkach. A jak plewie, to całą sobą, po uszy :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.