Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto poleci miłe miejsce na Mazurach na wakacje?

Dla sześcioosobowej rodziny, jezioro z możliwością kąpieli, z wyżywieniem - polecacie coś fajnego?
«13

Komentarz

  • Nie do konca Mazury, ale http://agroturystyka-sopien.pl Z tego co wiem, byli bardzo chetni do przystapienia do KDR, można pytac o zniżki.
  • dzięki , sprawdzę
  • Polecam, bo sa naprawdę dziecioprzyjaźni, i jedzenie pyszne. 
  • kurcze wychodzi 500 zł z jedzeniem za dobę za 6 osób -  masakra trochę :-)
  • No wychodzi. A oni nie maja wygorowanych cen. 
  • Podepnę się... 
    Kajaki są może trzyosobowe?
    Z dziećmi 6 i 9 lat żeby wejść...

  • Znam ale bez wyzywienia.
  • 500 zl za dobe to nie wiem czy niewygorowane.. mysmy byli duza rodzina w tym ciechocinku.Pani policzyla nas za 5 osob doroslych (4 doroslych+ 2 przedszkolaki +trojaczki) i wyszlo 35x5 za noclegi czyli 175 za noclegi plus 5x20 cxyli 100 za jedzenie ( bez sniadania ze sniadaniem 10 wiecej za os.)cxyli 275 za wszystko za 9osobowa rodzine z 4 doroslych i 3ma niemowlakami. jest to model cenowy ktorego szukamy nad mozem- .letko drozej by ew. przeszlo... czy z samym obiadem lub obiadokolacja albo w takiej cenie bez wyzywienia.. wiadomo ze stawki inne troche nad morzem..
  • edytowano marzec 2017
    Stawki sa duzo inne w miejscach nad woda (jezioro, morze), a duzo inne z brakiem dostepu do wody. Wiec, MAFJa, nie da sie tych dwoch miejsc porownac. Znajdz agro z dostepem do jeziora ok 100m, i mozemy porownywac. 

    Edit. I sprawdzilam, dzieci do 2lat w linkowanym przeze mnie miejscu nie placa. Wiec czy jedno, czy trzy niemowleta, to nie robi cenowo roznicy. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • znaczy tam się oplaca jechać z dziecmi do 10 lat bo wtedy jest dużo taniej, a u nas trojka starszych liczy się jak dorośli.
    Podziękowali 1E.milia
  • edytowano marzec 2017
    A koniecznie Mazury ???
    Czy bardziej, że nad  nad wodą, dziki teren itd. ???
  • Prayboy powiedział(a):
    znaczy tam się oplaca jechać z dziecmi do 10 lat bo wtedy jest dużo taniej, a u nas trojka starszych liczy się jak dorośli.
    Dokladnie. Albo we dwojke na romantyczny weekend, ale wtedy poza sezonem ;) bo w sezonie dzieci. 
  • Prayboy powiedział(a):
    znaczy tam się oplaca jechać z dziecmi do 10 lat bo wtedy jest dużo taniej, a u nas trojka starszych liczy się jak dorośli.
    a może agroturystyka z taką opcją, że starsze mieszkają w namiocie?
  • ale jakoś mnie zachęććie do tego Sopienia, co tak jest, czy dzieci 8 11 13 i 15 się tam nie będą nudziły?
  • Namioty można u mnie rozłożyć. Nic nie policzę. U nas na wsi nad samym jeziorem też jest taka możliwość, jest agroturystyka, mogę podać numery telefonów, bo nie znam stawek. Jutro będę w domu, to jak będziesz chciał, napiszę.
    Zaraz zresztą poszukam jednego z nich.
    Podziękowali 1Nika76
  • dzięki. A gdzie ty mieszkasz ?
  • 512 478 224. To kilka metrów od jeziora.
  • ale namioty nie, bo nie jestem namiotowcem
  • A Twoje dzieci oczekuja animacji, czy same sie potrafia soba zajac? Bo omnie kluczowe jest. Tam nie ma nic. Jest las i jezioro. Atrakcje w okolicy to kajaki, konie, rowery - ale to wszystko jest dodatkowo platne i trzeba zorganizować, gospodarze pomagaja. Dla zony jest swietne spa, Vine Resort w Głęboczku. 

    Okolica obfituje w zabytki pokrzyżackie, ale raczej w odleglosci jazdy autem, niz rowerem. 


  • edytowano marzec 2017
    Numer telefonu jest do agroturystyki. Oni wynajmują w domu. Jezioro Roś jest bardzo czyste. Mamy tu nawet raki.
    Pozostałe numery mogę podać, jak wrócę do domu.
  • pewnie tak.. ale np. w rewie patrzylam tansze sa noclegi i to bardzo blisko morza.. tyko bez opcji wyzywienia i nie wiem jak z czystoscia akwenu..
  • edytowano marzec 2017
    Potrafią się zająć. Potrzebne czyste jezioro do kąpania - byle blisko. Kajaki i konie potrzebne -  blisko. Las do chodzenia - blisko. Cisza, natura. Takie mamy potrzeby. 7 dni.
    Podziękowali 1E.milia
  • niemowlaki darmo ale lozeczko 20/dobe
  • nad morzem to już mam miejsce - sprawdzone tanie i dobre
  • Konie i sprzęty pływające na miejscu.
  • czyli gdzie?
  • jakie Prayboy podziel sie
  • Dom pracy twórczej ZPAP w Ustce. Rzut dmuchawcem do plaży. Klimatycznie i smacznie. Tanio. Czysto.
    Podziękowali 1E.milia
  • MAFJa powiedział(a):
    niemowlaki darmo ale lozeczko 20/dobe
    Ale obowiazku korzystania z lozeczka nie ma. Mozesz miec swoje albo spac z dzieckiem na jednym lozku. 
  • e tam.. ja nie mam przesadow.. wychowana na wyjazdach polwakacyjnych w lebie..Prayboy czy przy tym domu jest plac zabaw? wyglada niezle.. i jesc daja.. no i co to za donki 3 osoowe bo po wizycie na stronie opis slaby a ja musze szczegolowo rozklad pomieszczenia i spania z 3ka planowac..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.