Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

1130131132133135

Komentarz

  • pomozcie mi... mama mnie prosi o pomoc bo chce kupic chrzesniaczce kilka ksiazek. ona prosi o nele podrozniczke.. ma juz jedna sladami neli przez dzungle i cos tam.. chcialaby 4 czy jakos tak. jakie najlepiej i czy warto przez internet.. wie ktos cos?
  • to moze chociaz jakie ksiegarnie internetowe sa godne polecenia a jakie stacjonarne najtansze?
  • Internetowo to nieprzeczytane.pl, ja tam kupuję.  Dostarczają do kiosku ruchu za ok.  4 zl.  Są jeszcze w necie inne: bonito,  aros,  możesz sobie porównać.  Stacjonarnych nie znam za bardzo. . .  a w meritum też Ci nie pomogę,  bo mam tylko trzylatka w domu :) 
  • gandalf i nieprzeczytane
  • Nieprzeczytane najtańsze! 
  • Najlepiej porównać sobie konkretny tytuł w ceneo albo innej porównywarce cen.
  • Czytam.pl też jest tanie. I sprawnie zazwyczaj realizują zamówienia, a jak się coś opóźnia, to zaraz informują.
  • Pewnie chodzi o przygody Neli na czterech kontynentach. Fajne jest 10 niesamowitych przygod Neli, ogolnie zadna nie jest kiepska. 
    Podziękowali 2MAFJa E.milia
  • stephanos powiedział(a):
    Najlepiej porównać sobie konkretny tytuł w ceneo albo innej porównywarce cen.
    Niekoniecznie.
    Już kilka razy miałam taką sytuację,że na ceneo nie pokazało, że dana książka jest np.w bonito,po czym sprawdziłam na stronie księgarni i okazywało się. że jest i to nawet taniej niż w ceneo.
    Podziękowali 1Nika76
  • Z kolei w Świecie Książki bodajże (w każdym razie w księgarni w Plazie naprzeciwko Rossmana) udzielają 20%  rabatu na wszystko na KDR.
    Podziękowali 2MAFJa E.milia
  • bonito.pl tez ma znizke na.KDR. Musisz szukac. 
    Podziękowali 1Karolinka
  • ale swiat ksiazki ma takie narzutt ze podejrzewam ze te 20% czyni te xeny ledwo przyzwoitymi.. te nieprzeczytane za to bardzo przyzwoite ceny i duzo tych nel. dzieki
  • Szukam linku do strony z domkami do ogrodu - takie dla dzieci. Przejawiało się to już na forum ale nie mogę namierzyć a nie skopiowaliśmy :|

  • Dziś nasz kochany synek Mikołajek ma imieniny :)
  • Bożego błogosławieństwa dla Mikołajka.
    Podziękowali 1monia3
  • Strzały w Londynie - podają w wiadomościach
  • Dziś są 2 urodziny naszego synka Leonka :) niesamowite jak ten czas szybko płynie - nie tak dawno był malutkim słodkim bobaskiem :) teraz jest słodkim i uśmiechniętym łobuziakiem :)
  • Wszystkiego najlepszego dla łobuziaka :)
    Podziękowali 2monia3 mamababcia
  • Bożego błogosławieństwa dla małego dużego Leonka!
    Podziękowali 2monia3 Nika76
  • Czy ktoś wie gdzie wątek o pierdołach?
    Google nie wie
  • Bo google w ukrytej nie wyszuka, bo nie może.
    Ale na szczęście mamy wewnętrzną wyszukiwarkę:

    http://wielodzietni.org/index.php?p=/discussion/comment/1622758/#Comment_1622758



    Podziękowali 1Nika76
  • O pierdołach to na Pudlu :) ale swoja droga...czasami czlowiek musi, inaczej sie udusi.
  • To nie jest wątek o głupotach i nieważnych wydarzeniach, potocznie zwanych pierdołami. To o nas, kiedy coś nam się nie udaje tak, że stajemy sie "pierdołą roku" czyli absolutnym nieudacznikiem.

    Ten wątek nieraz mi pomógł czuć się choć trochę lepiej, bo pierdołą miesiąca bywam co miesiąc ;)
  • mamababcia powiedział(a):
    Tak, dopiero w piątek mogę zamówić. W przyszłym tygodniu będę raczej miała.
    Jest juz?
  • lekarz zalecił mi noszenie po operacji pasa podtrzymujacego. Czy taki zwykły pas poporodowy wystarczy czy musi być jakiś specjalny?

    https://www.vitolog.pl/pl/p/Pas-poporodowy-wyszczuplajacy-modelujacy-talie-brzuch/4248?gclid=Cj0KEQjw2fLGBRDopP-vg7PLgvsBEiQAUOnIXC2lop8a_QEqzHS6Tu64ZjpwoSA3g5W3fLOzyAZXkNcaAtEe8P8HAQ
  • pytanie
    tylko deska inne miejsce prasowania nie.
    deska do prasownia
    deski z marketu sa bardzo cienkie,w trakcie uzywania sie "przypalaja" te nakrycie
    jaka mozna podlozyc bardziej cos trwalego i sztywnego,ale nie za ciezkiego?
    prosze o wskazowki
  • @tryk sa takie srebrne nakladki i one mniej sie przypalaja.
    Podziękowali 1tryk
  • mamuma powiedział(a):
    @tryk sa takie srebrne nakladki i one mniej sie przypalaja.
    czy cos bardziej konretnego moge prosic,link ,fotke,
  • Dziekuje
  • edytowano marzec 2017
    Czy macie jakis wyprobowany model desek,chodzi mi o sztywna-twarda powierzchnie do prasowania
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.