Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opiekun do 3 chłopców

Sezon działkowy zaczęty- dziadkowie wyjechali
Poszukujemy opiekuna lub opiekunki do 3 chłopców (5.5, 3.5, .1.5).
Warszawa Młociny

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2017
    powodzenia
    A tak dla odrobiny optymizmu dodam że mamy opiekunkę która znakomicie ogarnia naszą młodszą trójkę (teraz 7, 5,5 i 3, ale jest u nas prawie 5 lat i trójkę ogarnia mniej więcej od czasu jak najmłodszy miał roczek) tak że jest to możliwe, i wykonalne - zarówno podołanie jak i znalezienie :)

    Ed: trójka chłopców
    Podziękowali 1babka4
  • Są i opiekunki co 6 dzieci ogarniają, tzw "złote ciocie" :-)

    będę miec na uwadze ze opiekunki szukacie :-)

  • Na 2 dni w tygodniu i popołudnie/wieczór. Dni do dogadania.
  • @zapominajka ;  a jakie wynagrodzenie proponujecie?
    Wszystkie popołudnia/wieczory czy wybrane?
    I do której godziny ten wieczór?
    Może kogoś bym miała ale muszę podać konkrety.
    Podziękowali 1mamababcia
  • mam brata 18l co  szuka pracy ;) jest w ED i ma dużo czasu. 
    Żoliborz z resztą, mogę zapytac. jest przybocznym w drużynie zuchów 
  • edytowano kwiecień 2017
    @kasha ; Środa, piątek 10-16 wstępnie
     popołudnie  czyli do 1830 dzień do dogadania 
    Myślę że przy trójce to że 20 na godzinę
    @Haku z przyjemnością byłoby cudownie szczególnie że szykujemy się na ED i na harcerstwo
    Podziękowali 1kasha
  • Ja do trójki dzieci mam nianię na jeden dzień i teraz szukałam na inny dzień. To mam 4 chętne studentki z Duszpasterstwa Młodych przy mojej parafii i nie wiem którą wybrać. My nie z Warszawy, ale chciałam napisać że może w takich miejscach poszukać i że jest to możliwe. :) Powodzenia w szukaniu.
     
  • Ooo fajny pomysl. Ja tez przymierzam sie do szukania niani takiej ktora zostanie z trójką przez godzine czy max 2 h, zebysmy mogli  mezem pobiegac razem albo wyjsc sami gdzies (chociaz nie wiem czy bym potrafiła siedziec spokojnie) Myslalam o ogloszeniu w liceum. Fajny pomysl zeby przy kosciele gdzies poszukac. 
  • edytowano kwiecień 2017
    Aha wiem ze to zalezy od miejsca ale jak wygladaja stawki za 3 dzieci - wyzej widze 20 zl za godzine, a jakby ktos mial przyjsc tylko na godzine? ... Kompletnie nie wiem jak na to patrzec. Nie mialam do czyneinia z opiekunkami. 
  • edytowano kwiecień 2017
    Ja mojej znajomej która ma swoją firmę i wiem że tak trochę ciężko jej z kasą to daję 15zł/h , a studentki chcą przyjść za 10zł/h, bo stwierdziły że 15 to za dużo. (trójka dzieci; w Lublinie)
  • @ramatha może poszukaj w necie w jakiś ogłoszeniach jakie stawki są w Twojej miejscowości.
  • @zapominajka przekazałam zainteresowanej,miała się skontaktować.Jeśli się nie odezwała to raczej nic z tego.Przepraszam, że Ci narobiłam nadziei.
  • Nadal szukamy
  • Znowu szukamy na środę i na jedno popołudnie od zaraz  choćby ma wrzesień
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.