Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

1246716

Komentarz

  • @kika0 awangarda weszła. Musze dopracować umowę. Zadzwonię do sklepu który zaproponowałaś! 
    Podziękowali 1kika0
  • edytowano marzec 2017
    @Taja
    Nie wiem czy są ale Lody naturalne Kroczek byłyby super.
    Szukałam kontaktu ale nie mogę znaleźć telefonu.
  • @kika0  lody juz sa. Dali 20%. 
    Podziękowali 2jan_u kika0
  • edytowano marzec 2017
    Cart&Pud powiedział(a):
    Piekarnia "Saba" ul. Jana Śliwki 33 tel 32 305 30 53

    warto podrążyć, bo facet ma 15 punktów na Śląsku plus hotel, restaurację i punkt noclegowy. :)

    Pan z Saby mówi, ze na ten moment ze wzgl. na brak oprogramowania nie da się dołączyć piekarni do programu


    zniżka jest na kąpielisko np.


    e. chyba się z panem nie dogadałam, oni honorują lokalną

    muszę jeszcze podrążyć ;)
    Podziękowali 1Cart
  • A był już Decathlon?
    Sieciówka, popularna, może jakościowo nie zawsze ok, ale niektóre produkty w cenach ok.
  • Był był
    :) 
  • A co mają zrobić osoby zaczynające działalność? Do kogo się mają zgłosić, jak chcą być w programie? Do kiedy trwa akcja?
  • edytowano marzec 2017
    @Gosia5 Do mnie na przykład ;) 
    Z domu , z komp pośle więcej info chyba że @Lila czy @Taja czy @jan_u będą wcześniej :) 

    Siedzę w pociągu :) 
    Podziękowali 1Gosia5
  • TatrySki

    TatrySki Sp. z o.o.

    ul. Środkowa 181 B

    34-405, Białka Tatrzańska

    małopolskie

    Nie rozmawiałam, ale na Podhalu sporo rodzin wielodzietnych, może by się zgodzili? ;)
  • Ikea pewnie nie ma szansy wejsc? ;)
  • Lila powiedział(a):

    Bardzo dużo sklepów internetowych wchodzi!
    Hmm,  to może w końcu badapak uda się przekonać  :) 
    Podziękowali 1Karolinka
  • Sandra SPA :) 
  • Sklep Mazak Rybnik, Powstańców Śląskich 17, 660700735.
  • Trybus, Pelczar, dentysta tel.576142042, 730626106
  • Color mercado, cottonhill, craftoholic shop, może by się udało?
    Podziękowali 1asia-ch
  • A Grycan? Strasznie podrożały ostatnio. 
  • zapisuję sobie Monirka, dzięki

    Monira powiedział(a):
    Color mercado, cottonhill, craftoholic shop, może by się udało?

    to są firmy internetowe? nie znam
    poszukam oczywiście, ale może podpowiesz ;)
  • Z tkaninami. A my potrzebujemy kocykow.
  • Czy jest jakaś szansa na Biedronkę? Pewnie walczycie, więc już nie truję.
    Podziękowali 1Kalinosia
  • my mamy lidla najblizej. tez niestety ryneczek lidla najblizszym zrodlem warzyw i owocow. wlasnie chlopaki zupe z dyni pizmowej jedli. mam nadzieje ze nie potruli sie. wiec ja sie ciesze. nie wiem ile tam tej znizki..
  • dziś byłam - 10 procent na stoisko warzywno - owocowe , maki i chyba bakalie - do końca kwietnia
  • Byłam i już tam nie wrócę.  Drogo, mały wybór i sprawdzanie dowodów.  W Biedronce bez promocji taniej i lepiej.  
  • Ale dowód sprawdzają chyba wszędzie, gdzie chcesz użyć KDR?
    Albo ja tak podejrzanie wyglądam, że ode mnie zawsze chcą - i w Leroy i Carrefourze i nawet na basenie ;)
    Podziękowali 2E.milia Milamama
  • W carrefourze nigdy dowodu nie wymagali. Szczerze mowiac, to mi sie to nie podoba, ograniczam pokazywanie dowodu. Ale jeszcze w moim lidlu nie bylam, zobaczymy jak bedzie.
    Podziękowali 1Monira
  • W Piotrze i P. nie proszą dowodu
  • Butow nie, ale skarpetki, rajtuzy, koszulki i nawet podworkowe softshelle w lidlu maja bardzo przyzwoite. A buty ponoc funkcyjne dobre, w sensie do biegania. Nawet takie profesjonalne biegaczki chwalily. 

    Podziękowali 1Milamama
  • Wczoraj kupowałam kilka rzeczy w Martes sport. Rabat 10% od przecenionych nawet produktów.  Super. Nikt nie wymagał karty. Zresztą jak długo z niej korzystam, dopiero pani w Lidlu zadała dowodu.

    W Lidlu rabat jest jedynie na warzywa, bakalie, mąki nie będące w promocji. Czyli jak jest promocja 30 groszy na marchewkę, to już nie ma 10 %. A ceny znacznie wyższe niż w innych sklepach. Ogólnie jestem niesmaczona i podtrzymuję swoją opinię o sklepie. Ale wielkie halo, że jest rabat. Do obsługi nie mam zarzutów nigdy, za to ogólna polityka tego sklepu jest mocno kontrowersyjna.  
    Podziękowali 1ewaklara
  • Śmiać zaczęłam się dopiero, gdy spojrzałam w rachunek. Rabat całe 2 zł :), a sprawdzają człowieka jakby chciał nie wiadomo czego. 

    Koszyk miałam pełen.  
    Ostatni raz.
    Podziękowali 1Wela
  • Wózek, oczywiście. 


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.