Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

1235716

Komentarz

  • Martes sport wielodzietnej polecam.  
    Podziękowali 1ewaklara
  • I myślę że nie rozmawiamy o asortymencie sklepu, każdy kupuje to, co mu odpowiada.  W dawnych czasach kupiłam dla dzieci dwa softshele w Lidlu- są ok.

    Chodzi o zniżkę na Kdr. 
    1. Nie jest to zniżka,  jak pisalyscie, na całe stoisko warzywne,  bakaliowe i z mąka, a jedynie na towar nie będący w promocji. Czyli wychodzi ze oszczędność prawie żadna ( mam przed sobą wczorajszy rachunek)
    2. Ograniczona czasowo, firma robi sobie reklamę kosztem rodzin przed świętami,  jak trafnie podsumowała Małgorzata 
    3. Sprawdzanie dowodów - no halo.

    Każdy wybiera sklep,  jaki mu odpowiada, ale śmiem twierdzić, że Lidl robi sobie jaja. Niech już będzie,  żem zrzeda 
    Podziękowali 1Wela
  • edytowano kwiecień 2017
    @Monira, ja się generalnie zgadzam z Tobą, co do celowości takiej zniżki.
    Tylko z tymi dowodami Cię nie rozumiem, bo jak pisałam wyżej, dla mnie taka kontrola jest normalna. Inaczej mogę moją kartę dać sąsiadce, siostrze i kuzynce i co mi zrobią? ;)

    W Hiszpanii przy każdej płatności kartą wymagają dowodu. W każdym sklepie, kiosku, na stacji benzynowej, wszędzie.
     I jakoś nikt nie protestuje.


  • @Cart, ja to wszystko rozumiem, ale jeszcze nie zdażyło mi się, by ktoś razem z KDR żądał ode mnie dowodu (by dać mi zniżkę 2 zł) Gdzie ta turlająca emotka???

    To legitymowanie się przy zakupie marchewki jest śmieszne - zero zaufania do rodzin wielodzietnych, na pewno chcą oszukać, dranie. W żadnym innym sklepie mi się nie zdażyło - zawsze pełna kultura.

    Oferta Lidla to jego własna reklama kosztem rodzin.
  • Ależ Lila, mówimy o sieciówkach wykańczających w naszym kraju pomniejszy biznes. 

    Oferują wielodzietnym śmieci - w przeciwieństwie do wielu polskich firm wchodzących do KDR pomimo tego. 
  • pomimo tego że wykańcza je obcy kapitał.
  • W Orlenach i Lotosach też nie legitymują - mnie przynajmniej nie, pewnie wyglądam jak wielodzietna patologia.
    Podziękowali 1Hope
  • To co, znów wielkim sieciówkom się upiecze? Nikt nie potrafi z nimi rozmawiać? 
    Pasożytują w naszym kraju od lat wykańczając rodzimy biznes.

    A że Polacy są hojni i prorodzinni o tym jestem przekonana.
  • Mnie z tych wszystkich sieciówek najbardziej wmurwia Aldi - towar mają fatalny, zbudowali nam go w dwóch punktach miasta w takich miejscach, że jedyne, co zrobił, to dobił małe lokalne sklepiki nie dając w zamian nic.
    Ludzi w środku - zero. Nie dziwię się ;)
    Nie wierzę, że ten sklep zarabia na siebie, ale przecież podatków nie płacą, to co im szkodzi sklep postawić?
    Podziękowali 1Monira
  • A zakupy owocowo-warzywne najchętniej robię na lokalnym targu mając sieciówki w życi. ;)
    Podziękowali 1Monira
  • A mnie pytali o dowod w martes sport i jeszcze odnotowali sobie na jakiejś liście.
  • Monira powiedział(a):
    W Orlenach i Lotosach też nie legitymują - mnie przynajmniej nie, pewnie wyglądam jak wielodzietna patologia.

    Monira jak tak wygląda wielodzietna patologia to ja też chce być wielodzietną patologią ;) 

    przez przypadek mi się pod tamtym postem podziękowało.
  • A wiecie co, mam opory przed korzystaniem z KDR,  gdy robię zakupy w polskich sklepach - szególnie tych małych, rodzinnych. Wiem, jakim kosztem utrzymują się na rynku - osobiście nie korzystam z KDR w takich przypadkach. 

    Nie miałabym takich wątpliwości, jeśli chodzi o sieciówki. A znów im się upiecze. Święte krowy.
  • Siadzcie se, Lila, Sylwunia, Taja i kto tam jeszcze na dupie. I dajcie se na wstrzymanie. Sieciowki, tylko sieciowki! Sieciowki nie, polskie firmy! Polskie firmy nie, bo je wykonczycie! O dokument pytaja, skandal! Mowie, dajcie se spokoj. Inni lepiej wiedza. Ze nie zrobia, no to trudno, ale wypowiedza sie obficie. 
  • No bez przesady,  Emilia. Wiem, że to dużo pracy. Sami zajmujemy się czymś innym i też jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, a ich jest sporo. Zresztą u Lili też nie zauważyłam oburzenia. 


    Czyli co, to już nawet uwag zgłaszać nie można?  Uważasz że są nieuzasadnione?  Nie wydaje mi się.  Problem jest - do zasygnalizowania osobom " na górze ".
  • Myślałam że nowych partnerów polecacie, a tu znowu ...


    @Monira colormercado w trakcie negocjacji
    Podziękowali 1Monira
  • Super!!! 
  • Ja si ewidocznei idealnei wpisuję, bo mi na Orlenie nigdy nie sprawdzali dowodu. Moze dlatego, ze obok mojej mam plik kart dzieci. 
  • Nie wiem, czy jeszcze można zgłaszać.
    Jeśli tak: reserved kids, Katowice, Galeria Katowicka. Wiem, że to sieć, a nie indywidualnie, ale może coś ktoś... Byłoby super, bo to polskie.
  • http://melissa.com.pl/, jak musi być polska, i adore http://www.adore.pl/
    jako profesjonalny i życzliwy sklep z dobrą bielizną.
  • Brafitka Bielsko-Biala. I jest jakas hurtownia, nazwy nie pamietam, na Cieszynskiej. Z rana ogarne temat. Dobre!
  • adore ma też świetne brytyjskie stroje kąpielowe.
  • Dobrze gada. Super maja pizamy meskie ;)
  • https://sklep.alles.pl/st,o-nas.html

    Alles, kiedyś miałam piękny biustonosz do karmienia właśnie od nich. W pomarańczowe kwiaty. 

    k.
    Podziękowali 1ewaklara
  • Nosidla i chusty, czy zbyt niszowo?

    Tula i lenny lamb sa chyba pl?
    Podziękowali 1Monira
  • Endo? Livia Clue?
  • Z biustonoszy to dobra rozmiarówke ma Ewa Michalak.  
  • Park Wodny w Tarnowie - honorują "Kartę tarnowskiej rodziny" (super - po 2,5 zł/ godz.), ale inne karty nie są uwzględniane. Może by chcieli też na KDR jakieś zniżki... (teraz dorośli 12zł/h, dzieci 8 zł/h)

    Podziękowali 1E.milia
  • A pizzerie? Dagrasso, Pizzahut, Dominos, już są? One chyba są o.zasiegu ogólnopolskim.

    Może juz są w KDR? 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.