Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czosnek niedźwiedzi

13»

Komentarz

  • Czosnek niedzwiedzi jest o wiele bardziej delikatniejszy w smaku od zwyklego czosnku, wiec nie, nie smierdzi ;)
    Ja mam taki sposob, ze siekam bardzo drobniutko liscie i mieszam ze spora iloscia soli. Wszystko to ubijam w sloiku i zalewam warstwa oliwy. Taki czosnek, w przeciwienstwie do gotowego juz pesto moze i rok stac w lodowce, tylko trzeba higienicznie sie z nim obchodzic i za kazdym razem uzupelniac oliwe. Jak potrzeba biore dwie lyzki takiej pasty, dodaje wszystko co trzeba i robie pesto.
  • W Warszawie w centrum ogrodniczym w Alei Krakowskiej, a właściwie na ul. Krakowiaków, mając za plecami Al. krakowską- pierwszy stragan po lewej:)
    Podziękowali 1mamuma
  • Ja robię do słoiczków pesto: czosnek niedźwiedzi dobrze ubity z olejem i góra zalana( trzymam w lodówce lub w zimnej spiżarce całą zimę), nalewkę z czosnku niedźwiedziego( jest bardzo dobre na przeziębienie), suszony oraz w tym roku pierwszy raz zakisiłam (zobaczę w zimie co z tego będzie:)), ale podobno bardzo dobry. A jak jest świeży to robimy surówki, ale już za późno:(
  • mamuma - tak
    Podziękowali 1mamuma
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.