Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pomocy szybko potrzebuje

Jak Tu mi nie pomorzecje to juz nikt.w niedziele Zarenczyny corki.ja juz to przerabiam 3raz niby rutyna ale nie Rodzice chlopaka pochodza z bylej Jugoslawi.sa Ok ale unich rodzice daja dziecku w  dniu zareczyn prezent my juz niewiemy czy mamy tez jej cos dac.czy poprostu zostawic ten temat.Prosz o Rade maz stwierdzil Pisz do Wielodzietnych oni sa zawszw ok.hihihi Pomocy
Podziękowali 1Aga85

Komentarz

  • To wasza córka i wasze zwyczaje. Zawsze można tak do tego podejść, tak wytłumaczyć brak prezentu. 
    Aczkolwiek prezent miła rzecz nikt nie pogardzi.
    Czy inne córki też dostały prezenty? Jak nie, żeby nie miały pretensji. Choć z drugiej strony, zawsze można nadrobić.
    Wiem, nie pomogłam, ale to pierwsze myśli, które mi się nasunęły.
    Podziękowali 1Ona64
  • Do zaręczyny dzieci to mi daleko ale tak jak postawiłam się w miejscu narzeczonych to gdyby to mnie dotyczyło to nie oczekiwałabym prezentu (to nie tradycja Wasza) no i poprzednie dzieci nie dostały? No chyba że ten prezent to ma być wspólnie od jednych i drugich rodziców, to ewentualnie można by rozważyć...
    Ale to piszę ja, która ogólnie nie przepadam za dostawaniem prezentów
    Podziękowali 1Ona64
  • Ja bym się trzymała swoich zasad i swoich tradycji.
    To co,że w Jugosławii są inne tradycje,polskie są inne,niech poznają polskie wink 
    Jakby się zaręczała z jakimś rodowitym afrykanczykiem i w zwyczaju jego plemienia bylo,ze rodzice obtańczają mlodych,to też bym wokół nich nie pląsała w murzyńskich rytmach,a co najwyżej z radością popatrzyła jak tamci to robią smiley 
    Podziękowali 2Ona64 Nika76
  • O dwa takie same wątki, a ja odpowiedziałam w tym drugim...
  • Może tamci niech nie dają prezentu.
    Podziękowali 2Anawim Ona64
  • ja tam lubię prezenty. dawać i dostawać. dalabym ksiażkę kucharska kuchnia polska, fajny gruszek do kuchni. albo inaczej: jakiś obrazek/grafikę z polskim motywem (Wawel, warszawska starówka), co tam z Polski lubicie. taki akcent narodowy
    Podziękowali 2ewaklara Ona64
  • fartuszek nie gruszek ;-)
  • Tu jest POLSKA.zwyczaje z pl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.