Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Katoliccy ginekolodzy w Warszawie

13»

Komentarz

  • [cite] _Joanna _:[/cite]Ja byłam u Rodzenia na połówkowym i polecam :)

    Poza tym, polecam też Dr n. med. ANITA HAMELA - OLKOWSKA - robiłam u niej echo serca płodu - wspaniała! wszystko co trzeba wypatrzyła i inne rzeczy też zbadała, poświęciła nam b dużo czasu i zainteresowała się nawet nadciśnieniem mojego męża

    na tych aparatach do echo serca wszystko doskonale widać i się zastanawiam czy jak będę w ciąży kolejnej to nie iść tylko na to badanie (tanie ono nie jest, ale my i tak mamy wskazanie by je robić) a tych pozostałych usg nie robić...

    Joanna ja robiłam echo serca w dobrym miejscu w Wawie (ul.Agatowa) na NFZ, chociaż koszowało 450 zł. Mój ginekolog dał mi dwa skierowania nie wiem o co z tym chodziło, ale nic nie zapłaciłam. Podobno Pani która robi to USG jest b.znana w Polsce.
  • http://www.usgecho4d.pl/nasi-lekarze.html



    Właśnie zobaczyłam, że Pani Hamela-Olkowska jest właśnie na Agatowej hehe.
    Leniwa jestem ale sprawdziłam w teczce ciąży właśnie Pani Hamela robiła Jankowi echo serca.
  • [cite] _Joanna _:[/cite]Małgorzato 32 - patrz mój poprzedni wpis:wink:

    :shamed::shamed::shamed:

    Właśnie umówiona jestem na Agatową. Miałam mieć wizytę u doc Dangel, ale jest na zwolnieniu. Rzutem na taśmę jestem zapisana do dr Hameli.

    I strasznie się boję:cry::cry::cry:
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]
    [cite] _Joanna _:[/cite]Małgorzato 32 - patrz mój poprzedni wpis:wink:

    :shamed::shamed::shamed:

    Właśnie umówiona jestem na Agatową. Miałam mieć wizytę u doc Dangel, ale jest na zwolnieniu. Rzutem na taśmę jestem zapisana do dr Hameli.

    I strasznie się boję:cry::cry::cry:

    Nie bój się jak napisałam wyżej dr Hamela robiła mi echo serca, jest bardzo przyjemną osobą, a ze strony do której link wkleiłam wynika, że i kompetentną. Dla pocieszenia miałam zrobionych chyba 5 USG i na żadnym nie było widać jaką płeć ma dziecko, a dr Hamela przy okazji po echu serca zobaczyła chłopczyka. Wychodząc stamtąd byłam podwójnie szczęśliwa nie dość, że z serduszkiem było w porządku, to jeszcze wiedziałam, że będę miała małego Janka.
  • Dzięki Małgorzata!!!!! M już się ze mną skontaktowała...
  • [cite] MonikaN:
    Nie bój się jak napisałam wyżej dr Hamela robiła mi echo serca, jest bardzo przyjemną osobą, a ze strony do której link wkleiłam wynika, że i kompetentną. Dla pocieszenia miałam zrobionych chyba 5 USG i na żadnym nie było widać jaką płeć ma dziecko, a dr Hamela przy okazji po echu serca zobaczyła chłopczyka. Wychodząc stamtąd byłam podwójnie szczęśliwa nie dość, że z serduszkiem było w porządku, to jeszcze wiedziałam, że będę miała małego Janka.

    MonikoN, żeby tu tylko o płeć chodziło...

    A przy okazji zapytam ile czasu trwa takie badanie?
  • Ale to tak było przy okazji o tej płci na pocieszenie, żebyś się nie martwiła. Wydaje mi się, że ze 20 minut, nie do końca pamiętam, bo to było w kwietniu.
    Nie wiem czy kiedyś miałaś robione echo serca u dziecka?
    Odbywa się to tak jak standardowe USG przez brzuch, Pani sobie jeździ po brzuszku i zbiera obrazy. Chyba jeszcze się każe układać raz tak raz tak. Potem dostajesz jedną żółtą kartę A4 i tyle (od tej chwili Twoje dziecko ma "żółte papiery":bigsmile:
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • U nas samo badanie trwało z pół godziny, ale wcześniej jeszcze wypełnialiśmy jakieś ankiety więc w sumie to godzinę bym liczyła co najmniej.
    Przy czym my ją strasznie zagadywaliśmy, bo jeszcze coś tam innego mi dolegało więc w sumie dwa razy na fotel siadałam...
    Podobało mi się więc jeszcze to że ona nie była w jakimś pośpiechu tylko dokładnie mnie przebadała i cierpliwie wszystko tłumaczyła co i jak

    Samo badanie tak jak pisze MonikaN - zwyczajne usg, tylko, że na lepszym sprzęcie i bardziej się skupiają na sercu, chociaż tak naprawdę to wszystko oglądają.

    Małgorzato, bardzo się cieszę, że Ci się udało znaleźć wolny termin na to echo serca i to w dodatku u dr Hameli :)))
  • A faktycznie tak jak pisze Joanna była tam ankieta (która ciąża. który tydzień ciąży i pamiętam, że było pytanie o ilość i daty badań USG), dobrze mieć przy sobie dokumentację całej ciąży, ja przyjechałam trochę wcześniej i niestety bez męża pewnie dlatego wydawało mi się, że szybciej poszło nikt nie zadawał pytań, tylko o płeć:tongue:.
  • Nie mogę znaleźć właściwego wątku, więc tu zapytam.
    Czy Dr Rodzeń lub dr Andrzej Zwoliński przyjmuje w poradni przyszpitalnej na Madalińskiego?
  • edytowano czerwiec 2014
    Rodzeń nie przyjmuje. A Zwoliński to Jerzy a nie Andrzej. Przyjmuje, ale podobno tylko prowadzi ciąże problemowe.
  • Rodzeń przyjmuje na Madalińskiego w środy, byłam u niego tydzień temu
  • Dr. Barbara Kurek, przyjmuje na Grochowskiej, super babka, miła, delikatna, rzetelna :) 
    To chyba siostra bezhabitowa :)  
  • A to ciekawe co piszesz kulka. Mi jakiś czas temu mówili, że Rodzeń nie przyjmuje w przychodni. A to łotry.
  • Dzięki dziewczyny.
    Zwoliński rzeczywiście Jerzy.
    Swego czasu myślałam, że on jedynie usg robi.
  • Emilia_K, może dlatego, że teraz nie ma zapisów. Dopiero w II połowie czerwca będą na trzeci kwartał. Rodzeń prowadził moją obecną ciążę. Człowiek wysokiej kultury.
  • edytowano czerwiec 2014
    Moim lekarzem od zawsze jest Ewa Romejko - cytolog, endokrynolog, położnik. Wiele jej zawdzięczam. Przeprowadziła mnie przez radosne i trudne chwile mego macierzyństwa. Wyciągnęła z endometriozy 8lat temu. Co do etyki - jednoznaczna. Swoje pacjentki zawierza Panu Bogu. Wiem o tym, bo nie raz prosiła o modlitwe w sprawie pani X czy jakiegoś dzieciątka. :-) Przyjmuje w W-wie na Łuckiej.
  • jak prywatnie to dr Kurek,  na Grochowskiej ma swój gabinet,  wizyta z usg ok.  150 zl.  Niestety,  nie na terminalu do kart ;) 
  • Jak panstwowo,  to próbuj do dr Rodzenia w poradni przyszpitalnej na Madalińskiego 
  • dr Elżbieta Woźna, gin endo, siostra elżbietanka, przyjmuje na Powiślu
  • Urszulanka - małe sprostowanie ☺️
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Ewa Ślizień-Kuczapska
    Podziękowali 1annabe
  • edytowano sierpień 2020
    podbije ten wątek, polecacie kogoś najlepiej na nfz bo cienko w poetfelu ¿ szukam bo choruje :c. 
  • Dzięki poczytam watek. Coś mi światło że chyba juz taki zostal założony 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.