Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bagażnik rowerowy

Bagażnik rowerowy kupię lub przyjmę radę jaki kupić.
Na razie wozimy mamy 4 rowery, dwa się jeszcze mieszczą do bagażnika, ale tak za 2-3 lata przestaną się mieścić a dojdzie kolejny rower.
Jaki bagażnik kupić na dach czy na hak? na ile rowerów? jakiej firmy?
nowy czy używany?

poradźcie !
Podziękowali 1Joannna

Komentarz

  • Na hak na 3 rowery mogę oddać.
  • Biorę! 
  • jak ktoś jeszcze odda na hak, to też biorę :p
  • my hak mamy - całe szczęście zawsze przy cofaniu o nim pamiętam ;)
  • Podbijam ;) pytanie z pierwszego postu wciąż aktualne! 
  • :D sezon się zbliża, a my wciaż bez bagażnika

    może którś wyrósł?
    albo komuś bagaznik porysował samochód i już wie żeby nie kupować takiego na klapę?

    to co na dach? na hak? na klapę? thule czy jakis noname?
  • A chcesz na klape @uJa ? Mam Thule na klape... w praktyce wole wlozyc brudny rower do auta, niz sie z tym mordowac (odkad sa male dzieci, nie mam cierpliwych rak do takich zadan).
  • Dachowych noname nie polecam, rower mi dachował (dobrze, że nikogo nie zabił). A my zwracamy uwagę na solidność, także kiepska rynienka. Nigdy więcej.
    Od tamtego czasu Thule.
    No i z klapowym Thule u nas aż takich akcji nie było... owszem sprawiłam sobie takie gumki dystansujące żeby klapy zaczepy nie rysowały.
    Teraz albo rower do auta. Albo bagażnik na hak oczywiście Thule :)
    Albo opcja jak u joachm - rowery tam gdzie się wybieramy.
  • Nie mieszcza nam sie 4 rowery do auta;)  
    Chcielibyśmy pojedzic na rowerach gdzies dalej ale malee nóżki nie zrobią 50 km, więc dobrze by bylo przejechav gdzies autem tam na rower i wrócić autem.

    Nie wiem jako chce;) chce dobry na 3-4 rowery dobrze by byl tani;) 
    Z tego co czytalan w necie to najbardziej polecany jest ten na hak.  Ale wiadomo jak z netem i innymi forami niz nasze;)
  • My mamy na hak tylko na 3 rowery
    Nie mieliśmy z nim problemów
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.