Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukiwany prezent dla babci 80 lat

Jak w tytule - pomysły Wasze są najlepsze, więc czekam na propozycje.
Przedział cenowy 100 - 250 zł

Komentarz

  • Kiedyś był podobny temat, tylko ciocia w tytule.
  • W prezencie urodzinowym kupiłam mojej 85-letniej Babci śliczna lampkę nocną. Babcia jest minimalistką,ale z prezentu naprawdę się ucieszyła.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Dziadek moich dzieciaków niezmiernie ucieszył się ze zdjęć wnuków na ścianę w jego pokoju. W tym roku mam zamiar wywołać takie duże i zrobić to profesjonalnie :) 
    Podziękowali 2DaddyPig Agnieszka5
  • Jestem za zdjęciami. Duze zdjęcia wnuków lub całych rodzin. 
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Albo fotoksiążka z różnymi zdjęciami od dawnych po współczesne. 

  • Ja uwielbiam te zdjęcia, jak dziadziu ponad 80 lat trzyma na rękach nasze jeszcze wtedy niemowlęta. Są niesamowite.
  • Moje babcie dostały kiedyś powiększone do rozmiaru ok. 20 x 30 cm fotografie z ich dzieciństwa (powiększane z takich zdjęć 4x5 cm ok.  Obie były bardzo wzruszone tymi prezentami.
  • Zdjęcia lub drzewo genealogiczne w oprawie to najlepsze prezenty....
    Tylko zagapiliśmy się z czasem.... i wczoraj odkryliśmy , że 80-tka już w tę sobotę :-(
  • To ja jeszcze Msze Wieczyste zamawiałam w prezencie - można to przez internet załatwić, np. u chrystusowców, czy werbistów, ale i w niektórych zakonach żeńskich też można zamawiać.
    Podziękowali 2Agnieszka82 Aniuszka
  • Kupowaliśmy pewnej pani 95 lat ma. 
    Chyba najlepsze są prezenty konkretne dla takich osób.
     Tylko dla niej.
     To co naprawdę lubi i potrzebuje. 
    Nasza amolu zapas dostała :Dlioton1000 :Ditd. 
    Była przeszczęśliwa.
  • Drzewo genealogiczne w pieknej ramce.Babcia z dziadkiem korzeniami
  • My daliśmy teściowej na 80-kę "Dzienniczek" św Faustyny. Zdjęcia wszystkich wnucząt na jednym wielkim jakby plakacie też dostała:-).
  • edytowano maj 2017
    Mam podobny problem i skłaniam się ku temu obrazkowi:





  • Ale co to są te msze wieczyste? Za żywych? Nie wiem, naprawdę. 
  • aghi powiedział(a):
    Widziałam taki prezent na 80-te urodziny - przedruki pierwszych stron z lokalnych gazet wydanych w dniu narodzin jubilata (uzyskane z archiwów i bibliotek). Oprawione w sztywną okładkę.
    Chybabym się załamała jakby mi ktoś coś takiego dał w tym wieku :lol: 
    Podziękowali 1Berenika
  • Tak, człowiek stary bez tego wie, że jest stary.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.