Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Namioty nad jeziorem lub inną ciekawą okolicą ;)

Szukamy powoli miejsca na wakacje - ma ktoś sprawdzone pole namiotowe nad jakąś wodą (raczej chętniej inną niż morze), tanie, odludne?
«1

Komentarz

  • Szwaderki. Znajomi jeżdżą od lat. Pole namiotowe w rozsądnej cenie, okolica piękn:-).
    Podziękowali 1tymka
  • A bardziej na południe Polski? 
  • Może Swaderki, @Alutka? Bo mnie tak przekierowało
  • Na południe to Bereżki i Górna Wetlinka, odludniejszych nie widziałam



  • edytowano kwiecień 2017
    My bardziej reflektujemy na północy, także piszcie, piszcie

    ja bardzo bardzo reflektowałabym za rozstawieniem namiotu w jakimś agro, tak, żeby korzystać tylko z łazienki

    Podziękowali 1tymka
  • @tymka - bardzo możliwe, ale jeszcze dopytam ;-)
    Podziękowali 1tymka
  • Podbiję może ktoś jeszcze doczyta :)
    szukamy miejsca pod namiot w drugiej połowie czerwca koniecznie nad jeziorem z plażą, tak do połowy Polski (patrząc od południa ) mamy tylko kilka dni i nie chce nam się tracić całego dnia na dojazd nad morze, czy mazury.
    Podziękowali 1ramatha
  • dzięki, tamte wątki przejrzałam ale wszystko daleko :(
  • a Powidz lub Giewartów nad Jeziorem Powidzkim- czysta woda lub Ślesin- ciepła woda
    Podziękowali 1Joannna
  • wiem że marudzę ale tez za daleko ;/ mamy 3-4 dni nie chcemy tracić całych dni/nocy na dojazd

    ale już przeszukałam sama internet i widzę że są szanse tylko nad sztucznymi zalewami, a o piasku to można pomarzyć


  • Bo jakby nie patrzeć pojezierza są na północy Polski ;).
     A okolice Turawy (koło Opola) - dawno temu tam byłam, pamiętam piaszczyste plaże, ale chyba to też był sztuczny zbiornik?
  • Polańczyk miał wodę i plażę z piaskiem. Tylko pól namiotowych nie widziałam.
  • W Zwierzyncu nad zalewem Echo jest piaszczysta plaza, to sztuczny zbiornik ale na terenie parku narodowego. W Janowie Lubelskim tez zalew z piaszczysta plaza, jest park linowy i inne atrakcje. Naturalne zbiorniki to jezioro Biale i piaseczno na pojezierzu wlodawskim, piaszczyste plaze ale zatloczone.
    Podziękowali 1uJa
  • @uJa przystań we Frydmanie? :lol: 
  • Haahha; p wiesz ze rozważam:d ale tam piasku nie ma. 
  • Piasku nie ma ale błotko fajne :wink: 
  • Uja, jezeli jeszcze nie byliscie na Roztoczu, to zdecydowanie polecam Zwierzyniec, niedaleko jest Zamosc warto zobaczyc rynek i kameralne, nowoczesne zoo.
  • to roztocze chyba najbliżej, i najatrakcyjniej mi się wydaje :) kiedyś tam byłam z wycieczką szkolną :) ale rodzinnie jeszcze nie
  • Roztocze jest piekne.
    Podziękowali 1Nika76
  • @uJa, Roztocze polecam. 
    Zalew w Józefowie, Majdanie Sopockim - piasek, piasek i piasek. 
    Byliśmy tu: https://www.agroturystykawnowinach.pl/domek-majowy.php, ;
    Wieś z własnymi szumami, po drodze nic nie jeździ. Zaraz wejście do lasu. Plus świetne miejsce wypadowe na całe Roztocze - Zwierzyniec, szumy na Tanwi, Zamość, i inne.
    Siostra była koło Hutek, tam jest też piaszczysty zalew, największy chyba, koło Krasnoborodu.
    k.
    Podziękowali 1aga---p
  • Majdan nie ma najlepszych opinii. Lepszy Krasnobród. Jedziemy tam 24 lipca:)
  • Się powtórzę Krasnobród  <3
    Podziękowali 1aga---p
  • Mam pytanie - czy można używać własnej turystycznej kuchenki gazowej na Mazurskich polach namiotowych?
  • Jestem z Podkarpacia ale mamy blisko do Lubelszczyzny.
  • my jeździliśmy do Giewartowa

    wjazd na pole obok kościoła
    WC i prysznic w budynku obok
    moim się podobało a mnie nie 
    same sanitariaty oczywiscie
    w tygodniu nie ma przepełniona i to jest plus

    w Powidzu wynajmowalismy pokój w domu który miał działkę do jeziora i tam można było chyba poprosić o możliwość rozbicia namiotu  ale ponieważ to było kilka lat temu to nie pamiętam adresu

    a teraz jeździmy na dzień ,bo to koło nas  :)
  • Czy ktoś może polecić pole namiotowe w okolicach Torunia- jeśli za, to w kierunku na Golub Dobrzyń? Albo czy macie informacje jak wygląda pole namiotowe w samym Toruniu? Z góry dziękuję
  • hop, a Swiętokrzyskie? 
  • W Toruniu jest jedno campingowe pole za mostem.. 
  • jak nie świętokrzysjie, to jura?
  • edytowano sierpień 2017
    Polecam kameralne pole namiotowe koło Tylicza

    http://www.domkiwlesie.pl/lato/lato.html

    nie ma jeziora, ale jest basen, plac zabaw, boisko do piłki nożnej, siatkówki, badbingtona, stół do ping ponga,

    na miejscu też wypożyczalnia rowerów i kort tenisowy
    a w kranach woda mineralna

    no i fajni ludzie prowadzą :)
    Podziękowali 1OlaN.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.