Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

glukometr dla dziecka

Mamy chwilowo monitorować poziom glukozy u 12 - latki. Czy ktoś mógłby polecić jakiś niedrogi, ale dający dobre wyniki i jak najmniej inwazyjny glukometr? Dla mnie to czarna magia...

Komentarz

  • Nam polecono optium xido dla osoby dorosłej. Ale wydaje mi się, że to nie ma znaczenia, chodzi o rzetelność pomiaru
  • @Elunia sam dał czy się upomnialaś?
    To w ramach reklamy jakiejś firmy czy faktycznie się "należy",nie wiesz może?
    Kurcze,mojemu ojcu co jakiś czas wybija cukier powyżej normy,niedużo ale powyżej,chociaż przeważnie jest ok.
    Mówiłam żeby rodzice zapytali lekarkę o darmowy glukometr i miała im powiedzieć,że nie ma dla nich. Tylko jak ktoś ma zdiagnozowaną cukrzycę w poradni cukrzycowej dostanie.
    Podziękowali 1Aga85
  • Miałam podobną sytuację co olgal, nie ma cukrzycy, nie ma glukometru :/
  •  jakiej aptece? Z jakiejś sieci?
  • Dzwoniłam do przychodni - glukometrów nie rozdają...
  • to jest tak że producenci zarabiają na paskach - które są przeznaczone tylko do określonego glukometru - więc rozdają glukometry bo mają pewność -no prawdopodobieństwo... -  że potem pacjent będzie przychodził z receptą po paski właśnie ich firmy
    więc popytaj i w aptece i w przychodni - gdzieś zapewne będą mieli - kwestia czy ma kto zapisać odpowiednie paski potem - w sensie - należy się udać do lekarza który zapisze - ja nie miałam nigdy problemu - i gin, i rodzinny zapisywali kiedy tylko poprosiłam i tej firmy której miałam glukometr (ale to cukrzyca ciążowa)
    jakbyś miała problem to pisz na priw, mam dwa mogę się podzielić bo w sumie teraz nie używam żadnego
  • Kochane jesteście! Jednak nie skorzystam. Udało mi się namierzyć jedną aptekę, w której jest jeden glukometr :) Trochę się spieszymy - we wtorek mam umówione szczepienie z roczniakiem, to przy okazji pójdę już z kilkoma pomiarami starszej gwiazdy. Mój małżonek więc tam dziś w te pędy pojedzie i zaczynamy od ręki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.