Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Suszarka do ubrań

2456711

Komentarz

  • Suszarka jest jednym z tych moich ukochanych urządzeń jak pralka czy zmywarka :)
    Mikuś, ja odżyłam i Bogu dziękuję każdego dnia za ten luksus. A suszarkę też kupiliśmy używaną prawie rok temu. Prąd trochę tak- większy ale warto było :)
    K
  • gratuluję metrażu łazienki, skoro możesz sobie pozwolić na nielatanie w te i nazad
    dziękuję za gratulacje :D

  • nie polecam suszyć rajstopek i skarpetek - zbiegają się tzn. kurczą
    no chyba ze uzbierasz na raz cały wsad i na krótki program "syntetyki" włączysz
  • Suszę od dawna rajstopy, rajstopki dziecięce, moje delikatne bluzki, spódniczki, sztuczne futerko, poduszki z pierza, płaszcze zimowe, kurtki - wszystko, co da się wyprać, nic się nie skurczyło, nie zniszczyło. I tak bluzeczki piorę osobno, nie z pościelą, więc suszę na programie syntetyki. Po co sobie życie komplikować i część prania i tak na zwykłej suszarce suszyć?
  • Za chwilę włączam.
    Juhuuuuuu!
  • @AnkaAso
    A jak pierzesz sztuczne futerko?
    Mam kamizelkę taka, i tak leży i leży a ja podchodzę do niej jak do jeża :D
    Myślałam o pralni chemicznej ale liczą jak za kurtkę .
    Nie mam suszarki, tzn takiej o jakiej mowa w tym wątku;)
    Wiec interesuje mnie tylko jak to wyprać w jakiej temp itp
  • no i co? ma ktos susyarke w syfie
  • suszarke w szafie
  • ja marzę o suszarce:( ale zupełnie nie mam jej gdzie postawić (dla mnie mogłaby stać i w kuchni, ale tam też nie wejdzie). Na prace sie nie da bo mamy wąską (tylko taka zmieściłą się do naszej łazienki).
  • edytowano grudzień 2013
    @AnkaAso
    A jak pierzesz sztuczne futerko?
    Mam kamizelkę taka, i tak leży i leży a ja podchodzę do niej jak do jeża :D
    Myślałam o pralni chemicznej ale liczą jak za kurtkę .
    Nie mam suszarki, tzn takiej o jakiej mowa w tym wątku;)
    Wiec interesuje mnie tylko jak to wyprać w jakiej temp itp
    Prałam na programie do syntetyków, obroty 1200. Sprawdzałam wielokrotnie, bo futerko mam białe i praktycznie po jednym założeniu do prania. Po suszeniu w szuszarce robi się taaaakie puszyste, ładniejsze niż jak nowe było.
    Podziękowali 1Ula
  • Maciejka, jam mam w syfie, tzn w pralni tak maleńkiej, jak szafa!  =))
  • Dobra, to i ja się pochwalę. Pralkę, suszarkę, dwa duże regały pełniące funkcję spiżarni, dużą zamrażarkę, dwa metry dodatkowego blatu roboczego z szafkami kuchennymi, kosz na pranie,  dużo sprzętów drobnych i wiele, wiele innych potrzebnych w kuchni gractw mam upchnięte na 5 metrach kwadratowych, które powstały z zabudowania balkonu  :D Kto zmieści więcej?  =))
  • edytowano grudzień 2013

    To jednak bede wychwalac dobrodziejstwo tzw pokoju uzytkowego - dodatkowy zlew, blat, pralka, suszarka i zamrazarka, karma dla zwierzat i chemikalia upchniete w jednym pomieszczeniu  - chociaz to im sie udalo :D

  • Oj tak suszarka daje dużo ciepła i warto ją w łazience trzymać, do nas dzisiaj akurat przyszła suszarka, aż mi się śmiać chciało, jak zobaczyłam ten wątek. Powiedzcie jeszcze, czy to prawda, że dżinsy się kurczą, bo się boję, że włożę mężowi i zostanie bez spodni i tak ma przyciasne.
  • suszarka to moje marzenie które miało być spełnione teraz ale nawaliła pralka  :-(( w miejsce starej stanęła nowa 11-kilowa  8-} , suszarka musi poczekać :)
  • Dojrzałam do kupna suszarki. Mam dość suszenia na suszarkach, wiecznego potykania się o nie, zawalonego balkonu w lecie. Mąż ze starszymi dziećmi wyjeżdża, zamierzam kupić po cichu jak ich nie będzie. Na co zwracać uwagę przy wybieraniu modelu?
  • Myśle, że na wielkość wsadu tak żeby zmieścił wsad z pralki.
    Podziękowali 2Ania D. wielorybek
  • A jak jest z oddawaniem ciepła, bardzo suszarki grzeją?
  • Moja tak. Są takie co nie oddają. Ja susze w suszarce tylko jesienią, zima i jak nie schnie na balkonie.
    Podziękowali 1Ania D.
  • Moja też mocno.
  • edytowano sierpień 2017
    @AniaD myslalm ze zwariuje w te upaly. Wrocilismy do domu po wyjezdzie i czekwlam do wieczora zeby suszarke włączyć, ale i tak zrobily sie tropiki w domu. Tzn byly juz przez pogode ale suszarka dolozyla swoje. 
    Grzeje dosc mocno - zaleta w zimie.:) Zresztą i w zimie i w lecie susze buty stawiwjac pod wylotem powierza z suszarki -zawsze szybko sa suche.
    Ale i tak wole to niz stnie i prasowanie. 
    Zreszta teraz mam kilka koszul do prasowania to wlacze sobie na taki niezbyt suchy program ("do prasowania") zeby potem moc latwiej wyprasować to co trzeba, bo nie wszystkie koszule trzeba.
    ...
    Na co zwrocic uwage? By miala wyswietlacz konca czasu. Czas ochrony przed zagnieceniami (kreci sie beben juz, po zakonczeniu suszenia). Blokade przed dziecmi. W zimie duzo korzystam z funkcji opozniony start, bo wrzucam pranie wieczorem , ustawiam suszenie na rano i jak wstajemy jest cieplej w domu.

  • Raczej tak. Mam A+++ w lazience stoi i jest odczucie ciepla w korytarzu.

    Zwroc jeszcze uwage na strone zawiasu.
    Podziękowali 1Ania D.
  • @ramatha, a nie zaczyna śmierdzieć po paru godzinach?
  • Lato mniejszy problem, bo suszę u siostry na balkonie od tego roku. U nas już się nie mieściło. Gorzej w pozostałych porach.
  • Dla mnie super wynalazek. I nie wiem czy moja suszarka jakaś wyjatkowa, ale nie niszczy ubrań. A polary to już w ogóle są super- mięciutkie i miłe, jak nowe.
    Podziękowali 1aga---p
  • Suszarka, zaraz po pralce, jest moim ulubionym sprzętem domowym ;)
    Jak myśmy kupowali, to kryterium było jedno - musiała być wąska, bo stoi na pralce (też raczej wąskiej). A po 1,5roku użytkowania to tak myślę, że nie ma co patrzeć na tysiącpińcet funkcji , bo i tak używa się ze dwóch na krzyż.
    Podziękowali 3Milamama kowalka Rejczel
  • Tez mam takie refleksje. Kupilabym mniejsza i prostsza bo okazalo sie ze pralka tez mala tylko mozliwa inna nie przejdzie przez drzwi. Za to one czyli suszarki sa psujne z natury wiec jestem za przedluzona gwarancja 
    Podziękowali 1Ania D.
  • Idąc tym tropem, jak stara padła zamówiłam najprostszy model, wywiewną z pokrętłem czasu i gra i buczy. Za to dokupiłam przedłużoną gwarancję.
    Podziękowali 2ewaklara Ania D.
  • Czy suszarka jest głośna? Ogólnie to zawsze kupuję modele proste, nigdy z bajerów nie korzystam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.