Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Miejscówka na kilkudniowy wyjazd tylko z mężem

edytowano sierpień 2017 w Ogólna
Macie jakieś polecone miejsca w które warto pojechać? Wyjazd miałby być na kilka dni, max 5 dni.  Wrzesień lub  październik. 

Założeniem jest relaks, spacery, coś ciekawego do zobaczenia, dobre jedzenie.

Może być Polska lub zagramanica jednak  będę w 7/8 miesiącu ciąży i trochę boję się jechać za granicę. Chociaż gdzieś blisko granicy mogłoby być np. myślimy o Wiedniu lub Pradze. 
Góry odpadają niestety ze względu na to, że nie powspinam się za bardzo ( co najwyżej mogę się sturlać ;) ). 

Podpowiedzcie coś :)

PS Żadnych dzieci w promieniu kilku kilometrów  :p ;) 

«1

Komentarz

  • @camille możecie do nas :)
    Tylko, że nie spełniamy ostatniego punktu ;)
    Podziękowali 1camille
  • Poszukaj "hotele tylko dla dorosłych". Ja widziałam kilka takich miejsc nad morzem ze dwa lata temu. 
    Podziękowali 1camille
  • Ja cudownie wypoczęłam z mężem w hotelu Przystań w Olsztynie. Najlepszy hotel, w jakim byłam. Cudowne jedzenie, miejsce do spacerów, basen, spa, itp.  Dość drogi, ale warto. W samym hotelu są dzieci, ale to nie przeszkadza w żaden sposób w wypoczynku.
    Podziękowali 1camille
  • edytowano sierpień 2017
    Takim to dobrze... A co robicie z dziećmi w tym czasie?
  • @Patia  Dzięki za propozycję. :) No ostatni punkt dosyć istotny bo chcemy przed grudniem trochę odsapnąć. :) No i szkoda żeby nasze dzieci miały się nie poznać. Więc jeśli do was to całą gromadą innym razem hehe :D Do nas również zapraszamy jak będziecie w PL. 

    @E.milia Dzięki za pomysł. To może być dobry trop.

    @Elunia Węgry to też dobry kierunek. Wyjazd z Lublina więc Budapeszt/Wiedeń/Praga ok 8-9h jazdy jeszcze da radę i na tyle blisko granicy by w te 3-4 h dotrzeć do Polski w razie czego. 

    @Gosia5  2 dni moi rodzice, 2 dni teściowa, 1 dzień niania ... ale jeszcze o tym nie wiedzą  >:) buahaha
    Podziękowali 3Gosia5 As1981 Patia
  • my w tym roku byliśmy na 10ą rocznicę ślubu 3 dni bez dzieci - po raz pierwszy, pojechały do babci
  • @Aneczka08 Gdzie byliście? Polecasz to miejsce? :)
  • Naszych dzieci nie chcą brać :( Twierdzą, że za dużo i za małe najmłodsze :(
    Gdybym ja miała jechać na takie wywczasy, to optowałabym za morzem. Spacery po plaży... Rozmarzyłam się...
    Podziękowali 2camille Sylwunia
  • http://palacmalawies.pl/
    byliśmy tu, nam zależało na nicnierobieniu więc było ok, choć śniadania jak na tę cenę to mocno takie se. Obiady jeździliśmy gdzie indziej bo tu były koszmarnie drogie i porcje miniaturowe.

    Ogólnie to był weekend z Bożym Ciałem więc niestety wybór był mocno ograniczony bo pocżatkowo chcieliśmy domek i ogródkiem itp no ale bez szans  w tych okolicach co szukaliśmy.
    Podziękowali 1camille
  • @camille, a myśleliście o Białowieży? Nic konkretnego nie polecę, ale fajne muzeum tam jest, no i okolica ładna. Jesienią będzie pięknie. Byłam raz we wrześniu - złote drzewa i mnóstwo grzybów.
    Podziękowali 1camille
  • edytowano sierpień 2017
    Jedziemy do Białowieży za tydzień.  Ostatnim razem zatrzymaliśmy się w Hotelu Bialowieskim. Jedzenie bardzo dobre, basen, spa. 
  • @Gosia5  Tak Białowieża raz przeszła mi przez myśl. Chciałam mężowi pokazać jak tam pięknie, bo ja raz byłam. To też fajny kierunek. :)
  • Ja byłam teraz przez pół dnia w Kazimierzu Dolnym i bardzo mi się podobał :)
    Nie wiem, czy na 5 dni to dobra lokalizacja, ale może jako miejsce wypadowe do szeregu wycieczek byłoby dobre?
    Urok wieczornej lampki wina w jednym z ogródków - nie do przecenienia! :)
  • Ehh a my mamy 3 dni bez dzieci i zamiast wyjechać to będziemy malować; p
  • @groszek ;w tym samym miejscu. 
  • @Cart&;Pud Kazimierz to mamy rzut beretem, wiele razy tam byliśmy i wycieczki szkolne tam mieliśmy też... podobnie Sandomierz, standardowe miejsca na wycieczki z lubelskich szkół. Coś innego by się przydało zobaczyć. :) Ale bez wątpienia jest tam bardzo pięknie i spokojnie. 

    @uJa My też cały tydzień urlopu męża malowaliśmy w czerwcu, i remont ciągnie się do tej pory, każdy weekend i każdy wolny wieczór.

    Teraz zdecydowanie potrzeba nam wypoczynku. :) Zwłaszcza że w grudniu czwarte dzieciątko się pojawi na świecie i nie będzie potem już tak łatwo wyjechać i taką gromadkę z kimś zostawić. 
  • @uJa tylko farb nie wąchaj! ja bym z radością została w domu tylko z mężem...
  • uJauJa
    edytowano sierpień 2017
    ja tam lubię być z mężem w domu :) zwłaszcza jak żaden maluch się nie pląta :)
    teraz ostatnia okazja, następna pewnie za jakieś 2-3 lata jak dzidziol podrośnie


    ale wyjechałabym choć na 2-3 dni, to musi być ciekawe wyjechać tylko z mężem :P wyjazd bez zwiedzania placów zabaw? aaaaaaaa ;)
  • camille powiedział(a):
    @Cart&;Pud Kazimierz to mamy rzut beretem, wiele razy tam byliśmy i wycieczki szkolne tam mieliśmy też...
    A, bo nie wiedziałam, skąd jesteś...
    To może na grzyby w Bory Tucholskie?
    Podziękowali 1camille
  • edytowano sierpień 2017
    Najlepiej dobry hotel z basenami i spa w górach
    Może bornit Szklarska lub w Karpaczu jakiś lub w Swieradowie interferie tam aquapark ok a nie wiem jak pokoje
    Podziękowali 1camille
  • Jeszcze świetny hotel to Artus w Karpaczu. I Verde Montana w Kudowie. W obu baseny, sauny i przepyszne jedzenie.
    Podziękowali 1camille
  • uJa powiedział(a):
    ja tam lubię być z mężem w domu :) zwłaszcza jak żaden maluch się nie pląta :)
    teraz ostatnia okazja, następna pewnie za jakieś 2-3 lata jak dzidziol podrośnie


    ale wyjechałabym choć na 2-3 dni, to musi być ciekawe wyjechać tylko z mężem :P wyjazd bez zwiedzania placów zabaw? aaaaaaaa ;)
    Ja miałam dziś podobne myśli :P Wczoraj wieczorem wróciliśmy z wakacji z dziećmi ;)
  • ty @Hania wiesz ! ja tam gdzieś w czeluściach orga czytałam że się wymigałaś z wyjazdu w moje strony ! a Hortensje bardzo chciały się pochwalić pięknymi kwiatami, jak im to powiedziałam to zaraz zwiędły, więc wiesz :P
  • To niech się na przyszły rok szykują ;)
    Ja się nie wymigałam, tylko z żalem zrezygnowałam, bo bardzo tęsknię za górami, a i miałam nadzieję, że będzie szansa się spotkać z Tobą :)
    Mam nadzieję, że w przyszłym roku nasza diecezja też będzie robić oazę II stopnia w tej okolicy i będziemy mogli pojechać (bo na razie nie widzę szans, żeby mój mąż się bez tego zdecydował na wyjazd na tyle daleko z dziećmi)
  • Nałęczów i "Łubinowe wzgórze" polecam pakiet romantyczny weekend -można przedłużyć. ;)
  • @Cart&;Pud Na grzybach to my się kompletnie nie znamy niestety. :) No pieczarkę od kurki odróżniam.  ;) Ale spacery po borach to chętnie. 

    @Kika39 Nałęczów tuż obok nas i czasem tam jeździmy do parku, ale to łubinowe wzgórze nawet ciekawie się prezentuje.

  • @Agnicha chętnie, jak nie teraz to na kiedyś na pewno przyda się kontakt. :) Zawsze chciałam zobaczyć tamte regiony.
  • @Aneczka08  Ta mała wieś wygląda cudnie. Ten park mnie zachwyca. Szkoda tylko że tak jak piszesz jedzenie takie o i drogie. A gdzie chodziliście jeść, możesz coś polecić? Coś oprócz tego parku i pałacu jest tam ciekawego do zobaczenia w okolicy?
  • Agniecha Austria?
    To ja nie wiedziała że ty taka światowa...
    Marzę o wsi austriackiej...
    Daj namiary, może kiedyś kiedyś....:)
  • @Uja ja chcę z mężem na weekend pojechać...z Jasiem tylko..
    Znajdź mi niedaleko ciebie jakiś nocleg to posiedzimy u ciebie!
    Podziękowali 1uJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.