Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Torun. Co zobaczyc z dziecmi

Tak sie zastanawiam, czy na pare dni nie wyskoczyc do Torunia. Co polecacue dla dzieci, w sensie jakie atrakcje? Dzieci w wieku od 2 do 9 lat.
«1

Komentarz

  • edytowano sierpień 2017
    Piernikowe Miasteczko (taki plac zabaw w centrum miasta) na Podmurnej

    Jak zamek dybowski, to i kościółek w Kaszczorku + przejście nad Wisłę - fajna panorama :)
  • Trojaczki :-) i Skyway festiwal światła w przyszłym tygodniu
    Podziękowali 1madzikg
  • No wlasnie, jakbym byla to pon.-piatek. Kwatera doac blisko centrum ponoc. Jak sie  zdecyduje, to dam znac, moze sie spotkamy?
  • Kurcze nigdy nie widziałam tych lezakow.. Dziewczyny trochę na dniach Wisły byłyz dziadkami a fajerwerki to jeno słyszałam.. Lepiej było się nastawić te półtora roku temu że trzy lata z życia nie moje... Ale żebym wiedziała że Małgorzata będzie to bym może i z wózkiem się ruszyła :-) Ja się chętnie spotkam ale obiecać nic Nie mogę.. Dziś Darly się cały dzień. Jak nie oni.. Padam.. Na światełka się wybieramy ale też nie wiem w jaki dzień i w jakim składzie.. :-(
  • No rozumiem :-) milczkiem się przebawilas przez nasze miasto.. 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Byłam teraz cały długi weekend 
    Ale za późno tu weszłam
    Absolutnie majstersztyk stare miasto .
    Pierwsza trójka w Polsce ;) :) 

    Właśnie wracamy do domu .
    Peron i oczekiwanie


    Był festiwal Wisły i wczoraj super świetna parada łodzi z pochodniami wieczorem oraz cudne fajerwerki.


    Ostatnio byłam w Toruniu 35 lat temu chyba .

    My byliśmy w Juraparku w Solcu  ( 20 minut pociągiem ) 
    7 godzin zabawy za 15 zeta /osoba z KDR 

    Oraz w pakiecie p@#$& Ciechocinek 
    Piękne zadbane przez wydający pewnie masę  kasy emerytów
    No ale teżnie wiadomo  <3
    Ja byłam ostatnio 7 lat temu (w podróży poślubnej ;) ) i podobnie uważam - stare miasto jest cudowne. I w ogóle mnie to miasto zauroczyło - idealne na długi weekend, czy kilka dni.
  • Do życia też fajne.. Dziwię się czemu wszyscy tu mieszkać nie chca
    Podziękowali 2WandaB Aga85
  • Hmm a w Marii Panny byłaś? 
  • Ogród to moje dzieciństwo. Większość życia mieszkałam nieopodal.. I pierwsze 2mesiace trojaczkow.. Wyrywalam się z dziewczynami między karmieniami.. 
  • Ee. No nie jestem może obiektywna.. :-) było trzeba być na mszy o 9 to byś ujrzała nasza wesola rodzinkę.. A co ważniejsze ja Wasza :-) 
  • @MAFJa, ja też za Panną Marią i tez chyba nie jestem obiektywna :)

    Dla dzieci jeszcze małpi gaj na Barbarce. Tylko może nie dla dwulatków. Ale te sobie mogą pobiegać po lesie :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • JAKUB MI SIĘ ZAWSZE Wydawał ciemny taki jakiś martwy i zawsze na pierwszym miejscu te piece akumulacyjne.. Nie polubilismy się.. 
  • No Toruń wygole jest super. Więc i Jakub ok.. :-) 
  • http://www.torun.pl/pl/bella-skyway-festival-3

    koleżanka była i bardzo zachwalała

    być może w tym roku ruszymy i my :)
  • No musicie. 
  • No, to sie wybiore.
  • edytowano sierpień 2017
    Na pokaz lotniczy. Rok temu był cudowny!
  • No. Widziałam kawałek że szpitala nawet :-) 
  • My byliśmy 10 dni temu, na początku naszych wakacji. Cudowne miasto-potwierdzam. Dla 5-latki, dla nasto i dla nas. Teraz planujemy w drodze powrotnej zatrzymać się jeszcze raz na chwilę na Starym Mieście-pod pretekstem jedzenia. 
  • Jutro, z okolic Mrągowa. Niespiesznie. Jeszcze koniecnie Gietrzwałd many w planie.
    Ale Toruń musowo też, choć już raczej tylko jedzeniowo pewnie. Ale co sie po rynku przejdziemy to nasze. 
  • Jutro jede. Kwatere mam na Kopernika, czyli wszystko blisko.
  • Podbijam :) Co jeszcze można zobaczyć w Toruniu oprócz Muzeum Piernika & Planetarium :) Byliśmy ostatnio 2 lata temu... może coś nowego się objawiło wartego zobaczenia? :)

  • Tak trojaczki. Jednojajowe. :-) 
  • A fontanna? Fontanna w kształcie układu słonecznego tyle zabawy!

    Podziękowali 1wiesia
  • To już starsze niż dwa lata :-) 
  • podbiję; czy znacie może jakąś fajną agroturystykę w okolicach Torunia, nie chodzi mi o same miasto tylko gdzieś nieopodal?
  • Bardzo nieopodal to nie jest ale polecam chabry i maki na tyłach Ciechocinka .. z 20 km? Może 30
    Podziękowali 1blaekie
  • to jak dla mnie nieopodal ;) dziękuję, sprawdzę

  • blaekie powiedział(a):
    podbiję; czy znacie może jakąś fajną agroturystykę w okolicach Torunia, nie chodzi mi o same miasto tylko gdzieś nieopodal?
    1http://agroturystyka-sopien.pl ;
    Podziękowali 1blaekie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.