Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Plecaki szkolne i tornistry

Założę nowy wątek bo wiem że pytałam w wielu miejscach.. Kupujemy plecak córce. Córka duża siedmiolatki. Szkoła muzyczna więc i nuty i wf i podgitarnik i strój na basen... Po Waszych wskazania celuje w duży plecak bo lżejszy niż tornister..  Chętnie zdobiony frozen bo ale niekoniecznie.. Na allegro znalazłam ładne marki derform. Trzy komory..  Wydają się spore i mimo motywu frozen mało kiczowate...  Miał ktoś może taki derform? Są jeszcze paso i st. Majewski ale mi to niewiele mówi... 
«13

Komentarz

  • W Rossmanie fajne maja. Za 99 zl z wyposażeniem. Cora dwa lata nosila i nieznosila. Caly czas wyglada dobrze. Jest sztywny ale lekki.
    Podziękowali 3MAFJa formatka Rejczel
  • Dzieki @MAFJa! Myslałam o załozeniu wątku. Dzis wybrałam sie na zakupy szkolne. I mam dosc. A ceny w realu nieraz dwa razy wyzsze niz w necie.
  • @Dorota te placaki teraz juz kosztują ponad 200zl. Ptzynajmniej w moim rossmanie. Chyba promocja sie skonczyła.
  • Dzis przed sklepem widzialam plakat ze za 99. 
  • @MAFJa niektore tornistry tez lekkie.
    Mysle ze dla malego dziecka tornister lepszy. Dla szesciolatka tornister kupuję.

  • Moja aplikacja rossmana potwierdza przecene z 279 na 99. Bardzo ladne i wyposazenie tez spore. U mnie byly zeszyty piornik, kredki, papier kolorowy, nozyczki teczka dwa worki, bidon sniadaniowka, artykuly higieniczne.
  • polecamy topgal, nasi synowie już 4 rok - są nie do zdarcia, mają profilowane plecy, trzy komory, piórnik dodawali, dobra cena jak się do nich napisało
    generalnie pomysł zaczerpnięty z orga

  • Tylko topgale masakrycznie ciężkie. Teraz kupiłam fajny plecak , usztywniany, porządnie odszyty i z połową wagi topgalowej. Ale moja córka to drobna jest i zwracam na to uwagę.
  • CoolPack sa fajne, corka rok nosila i jest nadal ok, a rossmanowy wydaje sie fajny, duzo rzeczy w srodku, ale o jakosci to sie wypowiem dopiero za jakis czas. One sa firmy Paso. Kupilam siedmiolatce, bo ona mala, drobna, a plecaki nie przedszkolne na nia za duze sa.
    Podziękowali 2MAFJa MamaWeroni
  • edytowano sierpień 2017
    Paso na pewno nie polecam - mieliśmy mały dla przedszkolaka i bardzo szybko zepsuł się suwak.
    Topgal i Herlitz są super.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Paso ma nierówną jakość, jedne nie-do-zdarcia, inne na pół roku, góra.
  • Hmm na 5 lat to nie musi być.. One są po ok. 80zl.. Wyposażenie to marnotrawstwo u nas bo mamy.. A mąż chodził po Rossmann i nie widział.. Można gdzieś je zobaczyć w necie? No i czy ktoś miał te derform?  Mam zdecydować szybko.. No bo czasu już niewiele.. 
  • No ja kupowałam dwa lata temu i moj byl dobrej jakosci. Na zdjeciu wyglada na taki sam model tylko inny nadruk.
  • U nas tez bylo kilka roznych plecakow i slabe byly. Dopiero coolpack podpasowal wszystkim dzieciom, ladny, trwaly, kilka kieszeni, wszystko sie miesci. Duzo wzorow i kolorow. Polecam
  • W Rossmann jest albo plecak na kolkach albo tornister... Ja jednak chciałam plecak bez kółek..przez Was :-) . Paso jest ciut tańszy bez wyposażenia na alledrogo
  • Syn caly zeszly rok uzywal coolpack. Wciaz jak nowy. Teraz kupilam  dla corki.
    Podziękowali 1mamaw
  • St.right są ok. Materiał grubszy niż w coolpacakch i wg mnie mniej workowate". Akurat wczoraj oglądałyśmy masę plecaków i do takich doszłam wniosków. Mamy jeden st.right intensywnie uźywamy i jak nowy. I cena przyzwoita.
    . Herlitze też niezniszczalne ale wg mnie za ciężkie i takie...pudło na plecach. 
    Duźo dzieci zaczynało z nimi pierwszą klasę u córki po czym dość szybko zmieniały na plecaki.
    idealnie to przymierzyć tornister/ plecak z dzieckiem, bo nawet fajne plecaki mogą jakoś dziwnie leżeć.
    Podziękowali 2MAFJa Dot
  • Right to to samo co Majewski? Ta jedyne co słabe to że głębokość takiego3komorowego podają 11cm...ten derform a 18podane
  • edytowano sierpień 2017
    Majewski robi i choć nie miałam o tej firmie dobrego zdania, to te st.rigty dobrze się trzymają ( kupiliśmy po obserwacji plecaków w szkole ;) 


    Podziękowali 1Dot
  • O, teraz jak weszłam na stronę tych plecaków derform to sie zorientowałam, że najstarsza taki miała. Okazjonalnie do zerówki nosiła, potem w pierwszej kl na zmianę z herlitzem, ale głównie jednak plecak i chyba jakoś pod koniec/w połowie?drugiej klasy suwaki się popsuły. Ale był ok. 


    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano sierpień 2017
    Dobra, zaraz spadam z wątka, bo za dużo się udzielam. Tak tylko pomyślałam, źe w zasadzie każdy w tym wątku ma racje, bo pisze ze swojego doświadczenia. Pewnie gdybym np. odstawiała młodą autem po szkołę i autem odbierała, to mimo że chucherko z niej , to bym tak na wagę plecaka nie patrzyła. A tak, to waga i dobrze dobrany plecak do sylwetki to priorytet. i tak dalej ;)
  • A Paso? Miał ktoś?
  • Joannna powiedział(a):
    Paso na pewno nie polecam - mieliśmy mały dla przedszkolaka i bardzo szybko zepsuł się suwak.
    Topgal i Herlitz są super.
    Skatarzyna powiedział(a):
    Paso ma nierówną jakość, jedne nie-do-zdarcia, inne na pół roku, góra.
    Dorota powiedział(a):
    No ja kupowałam dwa lata temu i moj byl dobrej jakosci. Na zdjeciu wyglada na taki sam model tylko inny nadruk.

    Podziękowali 1Joannna
  • No ktoś pisał że w paso suwak czy coś nie wytrzymał.. Ale to myślę ta półka paso derform może ten Majewski.. Zniszczone elementy ale przy tej cenie tak aż nie szkoda? Nie wiem już sama. Głowa boli
  • Pierwszakom kupowałam Herlitze, Topgal dobry ale materiał oslaniający dno od zewnątrz się oddarł i jest "podspodnia" kolorowa warstwa tylko. Cool pack po roku ma jedno przetarcie. Dzieci chodzą na piechotę do szkoły.
    Podziękowali 1MAFJa
  • U nas po roku cool pack ma się całkiem nieźle. I jest lekki.Teraz w promocji w intermarche były po 69.99
    Podziękowali 1szczurzysko
  • Ja kupiłam st. Majewski i są świetne i mocarne i z przegrodami na wszystko. Portfel wszyty miejsce na podpisanie, na telefon, mini piórnik. Porządne zasuwki. Wspaniałe!
    Podziękowali 2Dot monika5
  • U nas tornistry się nie sprawdzały, szybko wymienialismy na plecaki. Ja polecam Majewskiego piorę w pralce, i nadal wygląda jak nowy, używa go corka. Jest ladny, pojemny i solidnie wykonany. Najstarszemu kupiliśmy teraz jakiś(zapomniałam firmę)
     w TkMaxx wydaje się porzadny, zobaczymy ile wytrzyma. Chciałam i jemu kupić Majewskiego, ale mu się nie podobały niestety.
    Podziękowali 1aga---p
  • Z moimi mam ten problem, że im się nudzą te plecaki.
     Z najstarszą córą miałam problem bo na jeden rok zdarła trzy a młodsza po roku ma jak nowy a dłużej jak dwa lata nie chce nosić.
    Ta zużywalnoś może zależy od dziecka a nie od jakości? ;)
  • edytowano sierpień 2017
    Wanda powiedział(a):
    M32 - w Aninie jest importer topgala, podjedz poogladac, ogromny wybor. Ja hestem fanka marki, michalowi kupilam 4 lata temu i wciaz ok
    @Wanda ;
    A gdzie konkretnie? I jakie ceny?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.