Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wózek dla lalek

Hej dziewczyny zbliżają sie urodziny moich dziewczynek 1 rok i 3 latka. Myślałam o wózku drewnianym dla lalek. Dość mocnym. Żeby sobie roczniaczka prowadziła. Któraś z dziewczyn polecała niedawno, ale nie mogę znaleźć.

A odkurzacz zabawkowy ktoś ma? Coś polecacie? Trzylatka chce odkurzacz:)
«1

Komentarz

  • U mnie trzylatka odkurza normalnym, całkiem dobrze jej idzie
    Podziękowali 2ewaklara gabriela
  • Popieram normalny odkurzacz. 2 i pół latek zabawkowy zajeździł i odkurza zwykłym. Odkurzanie płytek w kuchni nawet nieźle mu idzie :wink: 
    Podziękowali 1ewaklara
  • odkurzacz zabawkowy szybko się znudzi.
    Wózek mamy nie drewniany ale składany głęboki ;)
    jeździmy z nim na spacery i się bardzo sprawdza u 2 latki
    O taki mamy:

    http://allegro.pl/doris-wozek-dla-lalek-nosidlo-torba-posciel-lalka-i5854855374.html

    Mamy go od ponad dwóch lat i nadal ma się dobrze. Ale lalka z zestawu fatalna.

    Podziękowali 1ewaklara
  • http://artykulydzieciece.pl/wozki-dla-lalek/1675-tako-laret-mini-wozek-dla-lalek.html my mamy taki, tylko jak go kupowałam to kosztował 170 zl. Jest pancerny bo wielokrotnie moja córkę wazaca wtedy 17 kilo przywozilam w nim z placu zabaw. Ma regulowana rączkę wiec mogłam ja pchać nie zgieta. A mam ponad 170 cm. 
    Podziękowali 1ewaklara
  • Haku powiedział(a):
    odkurzacz zabawkowy szybko się znudzi.
    Wózek mamy nie drewniany ale składany głęboki ;)
    jeździmy z nim na spacery i się bardzo sprawdza u 2 latki
    O taki mamy:

    http://allegro.pl/doris-wozek-dla-lalek-nosidlo-torba-posciel-lalka-i5854855374.html

    Mamy go od ponad dwóch lat i nadal ma się dobrze. Ale lalka z zestawu fatalna.

    Ja taki kupiłam mojej chrześniaczce dwa lata temu na roczek i nadal ma się dobrze. Kupowałam bez lalki w zestawie ;)
    Podziękowali 1ewaklara
  • do kiedy dziewczynki chętnie bawią się wózkami?
  • Moja 5,5 nadal. Starszych nie mam na stanie. Dziękuję dziewczyny jak zawsze można na Was liczyć:)
  • mamlu powiedział(a):
    Ja polecałam ten: http://bebestragan.pl/zabawki-drewniane-wozki-tola
    Bardzo solidny i porządnie wykonany.
    Ten mnie zachwycil! Ile lat ma użytkowniczka? U mnie będą 3 użytkowały 3, 1, 5,5 roku. A kupię najmłodszej na urodziny. Ma to sens?

    A 3 latce kupię odkurzacz mały i prawdziwy a co tam:) ten który mamy trochę nieładnie nam pachnie..
  • wózek dostała Fela na 3ur ale wtedy nie chwycił. Odkąd Kośka skończyła ok 14 mcy stał się hitem także wśród 5 latki i 3,5 latka
  • moja dostała wózek na 1 albo 2 urodziny i ciągle do niego nie dorosła, boję się że jak się odwidzi jak już dorosnie :/
  • Ona bardzo lubi ten wózek ale sama chyba jeszcze ponad budkę nie wsytaje :) wózek dla lalek zajmuje prawie tyle miejsca co dla prawdziwego bobasa :)
  • edytowano sierpień 2017
    ...
    Edit nie ten wątek. :)
  • @Agax4 chyba nie ten wątek?
    Podziękowali 1Agax4
  • :), ,ale tu tez mozna gratulowac! 
    Podziękowali 2Skatarzyna Agax4
  • Była pewna że to dziękczynna. Chyba mam jakieś zawirowania w telefonie albo ślepnę :(
  • Nadal bez zastrzeżeń jesli chodzi o ten drewniany. Uzytkowany jest tylko w domu.
    Naturalnie moze obić sciany i drzwi.
    Podziękowali 1ewaklara
  • Taki drewniany kupilam chrzesnicy na 1 urodziny i potwierdzsm- hit! Jest bardzo ładny, stabilny, jako jezdzik dla młodszego dziecka, później mała wozula lale, misie, klocki i ją samą tez trzeba bylo wozic. Ma teraz 3 lata i nadal w użyciu, chociaż ostatnio woli materiałowy, różowy wózek :) ot, kobieta 
    Podziękowali 1ewaklara
  • edytowano sierpień 2017
    Temat pokrewny, jeśli można :)
    Znacie miejsca w necie do zakupu ubranek dla lalek (wys. lalki 38cm)?
    Chodzi o dobre ceny. Nie > 40pln.
    Pewnie w lumpach są takie rzeczy... ale mój dojazd w takie miejsce to jest 20pln + koszt niani ;)

    Edit: czyżby to była najtańsza opcja?
    https://www.dlawczesniaka.pl/pl/c/Rozmiar-44/31

  • Zapytac na forum? ;)
  • @wiesia, mam trochę takich ubranek, one sa faktycznie dla wcześniaka, ale tak niepraktyczne, że chyba tylko dla lalek się nadają (a u nas lalek brak ;) )Mam je gdzieś w piwnicy, mogę ich poszukać w przyszłym tygodniu jak wrócimy do domu, ok?
    Podziękowali 1wiesia
  • @czekolada nie chce Ciebie fatygowac.
    jeśli Ci to zalega, to tak jasne! Dziękuję.
    Nie ma pospiechu!
    PS. Najbardziej dziewczynom zalezy na sukienkach... ale pewnie ze wszystkiego sie uciesza.

    @Malgorzata dzieki za info!


  • @Wiesia, kup Zosi maszynę i niech szyją! i całkiem serio piszę.
    Podziękowali 2wiesia Monira
  • heh... moze zaslony nam uszyja z rozpedu... ;)
    Chyba za male jeszcze... ale nie znam sie.
  • Miałam 5 lat, jak mnie brat na starym, prostym łuczniku zszywać nauczył, wcześniej mi kupił taką zabawkową, ale tam był taki sposób szycia, że się łatwiej rozpruwało, niż szyłam, to się wkurzałam i wymogłam naukę "prawdziwego" szycia ;)
    Podziękowali 1wiesia
  • Fa dostała wózek jak miała półtora roku.. Taki mały głęboki... I drugi na pożegnanie że smokiem jak 2,5miala. Smiki. Trochę większy. Może moje dzieci jakieś wyjątkowe ale jeżdżą cały czas obydwoma i nie są zniszczone wogole. Teraz 7lat i 4,5.lalki to na razie podstawowa zabawka.. Pudła z ciuchami.. Od zeszłego roku mają te 2 hiszpańskie duże bobas ale reszta nie poszła w od stawkę. To ich dzieci.. A są wielodzietne...
  • @mamlu @wiesia czy wasze drewniane wózki dla lalek lekko się prowadzą? Chodzi mi o koła, kupiłam córce, ale ten nasz trzeba mocno docisnąć od góry żeby się kręciły, są jakby za mocno ściśnięte, a nie można wyregulować samodzielnie. 


  • edytowano grudzień 2017
    lekko. moge Ci fote wyslac - zbliżenie montazu kół.

    edit: Maz twierdzi ze przesmarowal gestym smarem silikonowym. Rzadki wyplynie.
    Podziękowali 1kika0
  • @kika0, przepraszam za obsuw

    Podziękowali 1kika0
  • Już ok. Udało się mężowi poluzować. Próbowaliśmy wykręcić koła, ale one są na wcisk.

    I potwierdzam, ten wózek to świetny prezent. Mała jeździ codziennie, bracia chętnie kierują.
    Podziękowali 1wiesia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.