Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Plecaki szkolne i tornistry

2

Komentarz

  • Syn(7 kl) chce Vans. Corka (3kl Majewski)
  • Malem u tez zamowilamtornister Majewskiego.

  • Topgal- lekki i niezniszczalny (3 lata intensywnego użytkowania jak dotąd).
  • Te topgal kosztują po prawie 300 zł
    Przy zakupie kilku to już majątek...
    Podziękowali 2Monira Aniuszka
  • Campusa nosilam w LO. Potem Nike.

    Z obu zadowolona bylam. 

    Dzieci mają takie małe decathlonki, ale tylko na krótko Ich używają. 

    I ostatnio dostali te saszetki zwane nerkami, bardziej praktyczne dla ED. 

    Juz się skończyły pytania o chusteczki!!! 
  • Obecny Campus to w większosci chińska tandeta niestety.
  • Mój starszy zacznie już 3 rok z plecakiem Burton. To marka snowboardowa wiec porządne rzeczy robi. Plecak jak nowy choć prałam już dwa razy bo różnie traktowany. 
    Drugiemu tez kupię Burtona.
  • @Malgorzata32 vans ma ekstra plecaki!
  • Sa dwie opcje.
    1. Kupic drozszy plecak i uzytkowac kilka lat
    2. Kupic tanszy i co roku zmieniac. Rok zwykle kazdy wytrzyma.
    Moje dzieci przychylsja sie do tej drugiej opcji.
    Bo albo obrazek sie znudzi albo nowy modny wzór sie pojawi...
     Logiczne. 


  • A moi chcą ŚDM - y. 
  • Atsd...podepne sie z pytaniem gdzie w necie kupujecie artykuły szkolne? 
    Zalezy mi zeby mieli dobre ceny i duzy wybor... I szybka w miare wysyłke.

    A bardziej konkretnie- gdzie kupic zeszyty oxford, A4 w plasikowych pkladkach? Potrzebuję ich trochę (U W. najlepiej sie sprawdziły) a w detalu koszt jednego to min. 18 zł.

    I kolejne pytanie: Czy macie doswiadczennie z tzw Kartami Grabowskiego?

  • Moi zeszly rok plecaki SDM, tylko oni od wielkiego dzwonu podreczniki nosza. 
    W tym roku 2 nadal SDM, jeden dostal na urodziny plecak w kolorystyce wojskowej, zgodny z jego zainteresowaniami. 
    Najsarszy do popoludniowej SM nosi plecak wiekszy, taki jako mieliśmy akurat na 'wedrowkowym' stanie,bo musi mu sie klarnet zmieścić. Klarnet niestety w starym, duzym i srednio sprawnym futerale.
  • Ufff...
    Ogarnęłam plecaki. Wybor taki:

    1. Majewski. (Peds- M. ryczał o te psy)
    2. Coolpack
    3. Vans
    4. Paso z promocji w Tesco- ale wyglada ok.

  • aga---p powiedział(a):
    Te topgal kosztują po prawie 300 zł
    Przy zakupie kilku to już majątek...
    Oni tam mają też obniżki i wszystkie plecaki kupowałam z obniżek (mamy 4 ich plecaki dla wszystkich szkolniakow)-tylko wybór dużo mniejszy jak z przeceny. Pokazuje dzieciom, które plecaki mają do wyboru i tyle. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Fakt, po trzech latach traktowania plecaka po macoszemu przez najstarszego, plecak zaczal sie przecierac, wiec pewnie kolo polowy roku zaczne jednak szukac noweg topgala. Wcześniej mieliśmy sztywny tornister Herlitza do 1-3 i jakiś sztywny z biedronki. Oba sie trudno pralo, w sumie po wierzchu, wiec niedokladnie i o pralce nie było mowy. A z topgala wyjmuje stelaż z pleców i do pralki, ewentualnie podduszam w wannie
  • @Malgorzata32, w tym roku wysylkowo zeszyty i wszystko inne kupowałam w czytam.pl, ale nie wiem jak cenowo wypadają w porównaniu do innych. Stwierdziłam, ze nie mam nerwów na żadne tesco itp. I szukanie u nich każdego zeszytu z kosza po kodach, jaka ma cene.
  • No ja tez chce w necie kupic.
  • @MAfja, a nie myslalas o teczce z raczka albo na gumce na nuty? Z przegrodkami. Może nie od początku 1 klasy, ale w przypadku kserowanych nut taka teczka sie fajnie sie sprawdza, jesli uczen cwiczy równocześnie kilka utworow.
  • Na gitarę na początek jest podręcznik w formacie większym niż a4
  • W tym roku pierwszy raz dałam się namówić na plecak na kółkach. Kupiłam Paso dla drugoklasistki. Zobaczymy jak się sprawdzi. Jestem sceptyczna. Wcześniej przez 2 lata córka używała tornister Herlitz. Był całkiem ok, chociaż pod koniec wyglądał na nieco zużyty, no ale miał prawo.
    Starsi od kilku lat mają plecaki jansport.
  • Jansport uzywalam w liceum, pamietam ze suwaki mi szybko fiksowaly, ale moze teraz sa inne, to bylo 20 lat temu. 
  • edytowano sierpień 2017
    W smyku -20% na plecaki i ubrania do szkoły. Jakby ktoś potrzebował.
    Widziałam na ich stronie.
  • Najstarszy nosi od kilku lat plecak Nike z cordury. Nosi go juz z 5 lat. I w zasadzie pewnie kolejne 5 lat ponosi. Chyba ze bedzie za maly do polskiej szkoly, bo dotad mu wystarczal. Ale znajac polskie realia, do szkoly nosi sie duzo rzeczy.
  • Ja nosiłam 17"lat temu i noszę gocaly czas wszystko sprawne tylko wyściółka na dole się starla.. Dziecko bez plecaka chyba zostanie
  • Zobacz na zalando .
  • Chciałam powiedzieć że zamówiliśmy coolpak Primera w kolorze Bohemiancos tam. Przyszedł. Jest super. Cena nie odbiega od tych elsowych derformowmajewskich majewskich itp a jakość wykonania bardzo dobra.. FA sama go chciała i jest bardzo praktyczny ultra lekki ma pełno komór kieszonek karabinów do kluczy i termiczne coś tam na śniadanie.. Na razie bardzo zadowoleni.. Zobaczymy w użyciu.. Do tego jest bardzo ladny
  • Cool packi są super mamy trzy sztuki i nie są wcale zniszczone po roku i dwóch latach użytkowania. Nasze nastolatki zadowolone bardzo z nich. 
  • @Elunia vans ma ładne, takie właśnie dla nastolatek  :)
  • Ale Mafja
    Jakość st. Majewski jest też super
  • No właśnie różnie mówili.. Ze zamki itp.. 
  • Zamki fajne. Zobaczymy po roku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.