Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PODRĘCZNIKI 2017/2018

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Jak będę u mamy to sprawdzę, czy zostało jeszcze coś z tych gastronomicznych książek. 
  • Dobry wątek.

    Zaraz się pewnie dopiszę.
  • Z listy @AB nie mam nic. 


    Niektórych też będę szukać.
  • @AB mam oblicza geografii ale do 1 klasy technikum
  • edytowano sierpień 2017
    szukam do technikum ;
    Matematyka Prosto do matury 2 – zakres podstawowy, rozszerzony M. Antek, K. Belka, P. Grabowski NOWA ERA 
    Język polski Ponad słowami cz. 2– zakres podstawowy, rozszerzony M. Chmiel, A. Równy NOWA ERA
    Poznać przeszłość. Wiek XX - zakres podstawowy St. Roszak, J. Kłaczkow Historia Poznać przeszłość. Wiek XX - karty pracy – zakres podstawowy W. Chybowski, I. Janicka NOWA ERA
     Oblicza geografii 1 - zakres rozszerzony +maturalne karty pracy Oblicza geografii 2 - zakres rozszerzony R. Malarz, M. Więckowski ,Oblicza geografii 2 – maturalne karty pracy - zakres rozszerzony A. Karaś, E. Grząba ,Geografia Atlas geograficzny – zakres rozszerzony NOWA ERA
    Biologia Biologia na czasie 2, zakres rozszerzony M. Marko- Worłowska, R. Kozik, W. Zamachowski, S. Krawczyk, F. Dubert, A. Kulka NOWA ERA
    Historia Poznać przeszłość. Ojczysty panteon i ojczyste spory T. Maćkowski NOWA ERA Wiedza o społeczeństwie W centrum uwagi- zakres podstawowy A. Janicki NOWA ERA Język angielski Gateway Plus 3- zakres podstawowy, rozszerzony D. Spencer Macmillan Język rosyjski Wot i my 2- zakres podstawowy, rozszerzony M. Wiatr – Kmieciak, S. Wujec, PWN
    Religia Na drogach wiary. Podręcznik do nauki religii red. ks. J. Czerkawski, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek Wyd. Jedność Kielce
     Informatyka Informatyka dla szkoły ponadgimnazjalnej – zakres rozszerzony
  • edytowano sierpień 2017
    Rachunkowość w agrobiznesie- Podstawy rachunkowości cz. II A. Kożuch , A. Marcysiak Elementy prawa J. Lewandowski
    Marketing J. Musiałowicz Ekonomik -
    Podstawy ekonomii K. Krzesiniak Format AB
    Produkcja i pozyskiwanie surowców żywnościowych A. Dzień Format AB
    Produkcja zwierzęca cz. II 
  • @nowa mam "Oblicza geografii_ zakres rozszerzony". Ale dosc zniszczona. 
    Jaknys jeszcze potrzebowsła to moge Ci wysłac.


  • A ja szukam dla gimnazjum:
    Spotkania z fizyką cz. 1,2,3,4,5.

    A nawet podwójnie.
  • edytowano sierpień 2017
    O  ja takie szukam macie tutaj link może będzie wyraźniej :D 


    O to link : http://prntscr.com/geib7y    

                          http://prntscr.com/geignb        Dziękuje
  • UlaUla
    edytowano sierpień 2017
    Gdzie można kupić najtaniej, szukam kompletu dla LICEALISTY gdzie ewentualnie jest zniżka na kdr?
    E. pomyliło mi sie, miało być LO
  • bonito ma zniżki na kdr , moj synalek ma jakieś książki z gimnazjum ale to jeszcze z przed 3 lat 
  • Ale i tak musze dzis przeanalizować, czy cos po bracie sie nadaje i dopiero zamówić, bo przy trzeciej juz pozycji nabralam wątpliwości.
  • chętnie odkupię incredible english do kl 6 i ćwicz. do kl 4.
  • Nowa Era ma zniżki na KDR (15%), a do tego swoje upusty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.