Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki dobry szpital do rodzenia- Wrocław i Praga (Czechy)

edytowano wrzesień 2017 w Ogólna
Wyjeżdżamy na wakacje, miejscowość przy granicy z Czechami, będziemy też we Wrocławiu i w Pradze. Będę wtedy w 7 miesiącu ciąży i mam nadzieję że wrócę jeszcze w jednym kawałku. Niemniej jednak to długa podróż i wolę się przygotować, gdyby coś zaczęło się przedwcześnie dziać. 

Proszę o opinię gdzie dobrze traktują rodzącą i gdzie dobrze by się zajęto ewentualnym wcześniakiem. 

Komentarz

  • Jeśli masz realne podstawy obawiać się porodu przedwczesnego, to bym się nie ruszała na tak dalekie wakacje.
    Podziękowali 1Malena
  • Nie mam realnych podstaw by twierdzić że zacznie się coś wcześnie. Niemniej jednak jadac w te strony na urlop wolę się przygotować a nie w panice jechać do pierwszego lepszego/gorszego szpitala. Będziemy kilka dni też bezpośrednio i we Wro i w Pradze dlatego pytam, bo kompletnie nie znamy tych okolic. 
  • @camille, pewnie wszędzie byłoby lepiej niż w Lublinie...;)
    Podziękowali 1camille
  • A gdzie jedziecie dokładnie? Bo my z granicy:). Ja rodziłam drugie dziecko w Ząbkowicach Śląskich. Daleko trochę od nas- 2 godz., ale byłam bardzo zadowolona. 
  • @mamasara Kudowa Zdrój, Wroclaw, Praga. Będziemy zmieniac noclegi. 
  • Bardzo dobry jest szpital na Brochowie. Standardy medyczne muszą być spełnione wszędzie, a ten szpital wyróżnia się bardzo miłą atmosferą.
    Podziękowali 1camille
  • kuria domowa powiedział(a):
    Tak,ale na Brochowie nacinają-mimo odmowy rodzącej. I pidają oksytocynę aby urodzić łożysko...
    Oxy na łożysko podają wszędzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.