Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

kocham jesień i się cieszę, bo już ją widać i czuć!

2456

Komentarz

  • Jest słońce! 
    W cieniu 18 stopni 
    przestalo padać w końcu, wczoraj juz ciezko było przejechać pod wiaduktem :( 
  • Ja czekam na kolorowe liście wtedy mam widok jak z impresjonistycznego obrazu. 
    Podziękowali 1Katia
  • maliwiju powiedział(a):
    Ja czekam na kolorowe liście wtedy mam widok jak z impresjonistycznego obrazu. 
    Jeszcze trochę i winobluszcz się zaczerwieni! och i ach!
    Podziękowali 2E.milia Milamama
  • dołączam do miłośników jesieni

    te mgiełki nad zaoranym polem, zapach ziemi, rześkie chłodne powietrze, deszczu w tym roku trochę przydużo, ale i tak go lubię

    a najbardziej lubię  .... wstyd przyznać .... jechać rowerem jak robi się szaro i zimno i oglądać ludzi w ich jasno oświetlonych kuchniach, jak szykują kolację, krzątają się, grzeją w ciepłym domu .... aaaa wiem podglądactwo takie, ale ja nic złego nie mam na myśli, a jak się rowerem jedzie to i tak za wiele nie widać ;)

  • Mi głównie przeszkadza brak słońca.
    Taka pogoda, jaka dziś jest działa na mnie bardzo dołująco....
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • A na zachodzie dziś piękne słońce, błękitne niebo, ciepło! Ale tak malo tego lata było w moim zakątku takich dni, wiec cieszą choć na końcówce lata. Dawno nie było takiego chłodnego lata, trudno było znaleźć tych kilka, aby nad wodę z dziećmi pojechać. Też w tej samej Polsce żyje :)
    Ale poranek rzeski bardzo był :wink: 
    Mam późne maliny, sporo jeszcze dojrzewa, ostatnie borówki na krzaczkach, węgierki coraz slodsze. Dobrze jest!
  • U nas deszcz i wieje, oj jak wieje.
  • U nas słońce i bardzo wieje, a lato było ciepłe i bardzo suche tego roku. Trawa wysychała.
  • Dzisiejszą jesień kocham!
    Słońce,kasztany,powolutku zmienijące barwę liście.
    Oby jak najdłużej
    Podziękowali 1mama_asia
  • Słońce i chłodek, wymarzone połączenie. 
  • Zdecydowanie pięknie dziś za oknem.
    I tylko podziwianie przez okno mi zostało.
    Dobre i to....
  • Lubię jesienne widoki i grzyby... Ale wiosna i lato, ciepełko, słońce,  wygrywają... , nie lubię pluchy, przemoczonych ubrań,  zimnych nóg, wyciągania stosów ciepłych ubrań, wydłużającej się szarości dni... wszystko to mnie przygnębia ... gdzie ta wiosna ???
    Marudzę ale cóż,  taka jesienna moja melancholia ;)
    K
  • Dziś tak pięknie, że nawet nie marudzę na pogodę ;) robię sezonową zmianę ciuchów.
  • A ja mam jeszcze nadzieję na ciepło i zmianę planuję później.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • U nas jeszcze sezon, Wojtek w sandałach, Maciek w krótkich spodniach, maluchy bez spodni i boso.
  • Zaczęli grzać.
    Wchodzę do domu a tu jakoś tak ciepło podejrzanie. Łapię za kaloryfer - ciepły.
    Pozakręcałam, otworzyłam okna, jest lepiej :smiley: 
    Podziękowali 2Skatarzyna madzikg
  • Jesień lubię, zwłaszcza wczesną, tę złotą itp.
    Pierwsze randki w ostatniej klasie jesieni, to też była jesień, gdy biegłam na spotkanie w spódnicy w kratę itp.

    Męża też poznałam jesienią, ale późną, w listopadzie.
  • U mnie tez dzis pieknie. Taka jesien lubie i ja :smiley: 
  • No, udało sie z tel ;) 

    pojechalismy na grzyby. 
    Za duzo lasu, za mało grzybów :D 
    za to zdjęć porobilam ;) 
    padam ze zmęczenia, cztery godziny łażenia 
  • Lubię jesień, ale tą kolorową i słoneczną :) W domu też już widać koniec lata: pranie nie schnie, półka z butami znowu za ciasna, wszyscy szukają zapomnianych słodyczy po szufladach, no i chusteczki do nosa coś szybciej się kończą... :/

    Podziękowali 2Rejczel AgaMaria
  • Lubię jesień na targach. Owoce, warzywa, dynie, bakłażany itp.
    Podziękowali 3mamababcia Milamama Katia
  • To nie jest żadna piękna złota jesień. dziś jest jakiś pieprzony listopad
  • Jesien czuje i to mocno.... we wszystkich stawach, wilgoc wszechobecna mi tak robi :(
  • Jest mokro, owszem, ale jeszcze całkiem ciepło, gdzie tam do listopada!
  • o mamo!  :o
    Podziękowali 2AgaMaria madzikg
  • U mnie 10 stopni. I bardzo pada. Bleee
    A Piec piekny
  • I piec i łóżko i obok barek... 
  • @mamlu, możesz się napić, tylko nie cały garnek! ;)

    @katarzynamarta, jeszcze nocnik by się przydał! ;)
  • No podobno jak nakarmisz małego ssaka to możesz się napić. Ważne, żeby nie pić przed karmieniem.
    Chociaż u mnie to się nie sprawdziło, bo mały potrafił obudzić się pół godziny po karmieniu i dalej ssać ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.