Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Warszawa] niania poszukiwana

edytowano wrzesień 2017 w Pomagajmy sobie
Poszukuję opiekunki do dzieci. Może ktoś ma kogoś do polecenia? Poniżej istotne informacje
- wiek dzieci: 1 rok (dziewczynka), 3 lata (chłopiec, część czasu będzie poza domem - w klubiku/przedszkolu)
- praca w wymiarze 20-30h/tygodniowo do uzgodnienia; godziny do uzgodnienia, preferowane poranne + jeden,dwa wieczory w miesiącu
- lokalizacja: Chomiczówka (Bielany)
- rozpoczęcie: do uzgodnienia, chętnie od października
- wynagrodzenie -  13-20zł/h w zależności od różnych czynników
- zakres obowiązków - opieka, odprowadzanie i przyprowadzanie synka do klubiku/przedszkola, w miarę możliwości (na przykład podczas drzemki dzieci) drobne prace porządkowe.
Wymagania:
- osoba pełnoletnia, odpowiedzialna, lubiąca kontakt z dziećmi, uczciwa
- mile widziany kurs pierwszej pomocy
- jakieś standardowe, na przykład niekaralność ;)
«13

Komentarz

  • Oj, chyba trudno będzie kogoś odpowiedniego znaleźć.
    Osoba nianio-sprzątająca do dwójki dzieci, a do tego czasem wieczory, nawet za 20pln/h  to jest dość niewiele.
    Tym bardziej, że młody z przedszkola/klubiku może przynosić choroby,
    nawet sam nie chorując.
    Przy stawce godzinowej taka osoba, gdy choruje-nie zarabia.
    Żeby nie było nieporozumień dobrze  też jest doprecyzować co rozumiesz po pojęciem: drobne prace porządkowe czyli co i kiedy,konkretnie.
    Podziękowali 1malagala
  • Może jakaś studentka wieczorowa się znajdzie:) albo energiczna mama która odchowała potomstwo. Powodzenia! Ważne żeby blisko mieszkała, może nakleić ogłoszenie przy kościele gdzieś? A w bloku nie mieszka ktoś taki? 
    Nad nami dwie studentki mieszkaja i czasem wieczorem zostają z młodymi. Chociaż teraz z czwórka nie mam odwagi zostawić, w tym jedna roczna. Przesadzam?
    Podziękowali 1malagala
  • @ewaklara wg.-tak :mrgreen:
    Sytuację masz idealną,wiesz kto jest kim,wieczorami  jako że sąsiadki nie muszą wracać ciemnymi uliczkami do domu,wiec nie trzeba ich odwozić/dawać kasy na taksówkę,
    15 min.przed wyjściem nie musisz się zastanawiać czy dotrą na czas czy utkną w korku itd.
    Jeśli studentki nie mają nic przeciwko to korzystaj póki są !


  • @kasha jaka kwota byłaby Twoim zdaniem odpowiednia? Ja nie znam tych stawek. Prace porządkowe to odkurzenie, wyjecie naczyń ze zmywarki, poskladanie ubrań z suszarki, przetarcie blatu w kuchni. Tego typu rzeczy. Syn będzie albo w przedszkolu (wtedy trzeba by go codziennie tylko odebrać i byłby jedynie wieczorami) albo w klubiku (wtedy dwa dni w tygodniu zaprowadzic/odprowadzic, no i w pozostale dni caly czas by byl). Rozstrzygnie się to pod koniec wrzesnia.
  • To wcale nie jest zła stawka. Kluczowe, żeby znalazł się ktoś, komu będzie pasowała Wasza oferta (rozkład godzinowy, lokalizacja). 
    Podziękowali 1malagala
  • Nie no błagam15- 20 zł to jest normalna stawka w Warszawie A uważasz że Jaka powinna być 50 zł i 500 zł na dzień ??za 10 godzin litości.... 
  • Dzieki, bo juz zaczelam rewidowac swoje plany ;) Jakby ktos znal kogoś zainteresowanego, polecam kontakt ze mną na priv. Naprawde w wielu kwestiach jestesmy elastyczni :)
  • A dlaczego miałaby wtedy nie przychodzić? Wiadomo, ze jesli dziecko ma 39, to dobrze, by była Mama, Tata, ale z doleczaniem gluta chyba niania sobie poradzi? Jesli ktos jest zainteresowany, polecam się zgłosić, takie rzeczy chetnie omówię... Zdajemy sobie sprawę, ze to jest źródło utrzymania i nie może być tak, ze czasem jest, a czasem nie :)
  • edytowano wrzesień 2017
    Aneczka08 powiedział(a):
    Nie no błagam15- 20 zł to jest normalna stawka w Warszawie A uważasz że Jaka powinna być 50 zł i 500 zł na dzień ??za 10 godzin litości.... 
    @Aneczka08 15-20 to w Warszawie  stawka dla niani ,która tylko i wyłącznie opiekuje się dzieckiem.Bez prania/prasowania/gotowania/odkurzania itd.
    Jednym dzieckiem.
    Generalnie dobra niania jest ,jakby nie patrzeć,dobrem luksusowym.
    malagala powiedział(a):
    @kasha jaka kwota byłaby Twoim zdaniem odpowiednia? Ja nie znam tych stawek. Prace porządkowe to odkurzenie, wyjecie naczyń ze zmywarki, poskladanie ubrań z suszarki, przetarcie blatu w kuchni. Tego typu rzeczy. Syn będzie albo w przedszkolu (wtedy trzeba by go codziennie tylko odebrać i byłby jedynie wieczorami) albo w klubiku (wtedy dwa dni w tygodniu zaprowadzic/odprowadzic, no i w pozostale dni caly czas by byl). Rozstrzygnie się to pod koniec wrzesnia.
    malagala powiedział(a):
    Dzieki, bo juz zaczelam rewidowac swoje plany ;) Jakby ktos znal kogoś zainteresowanego, polecam kontakt ze mną na priv. Naprawde w wielu kwestiach jestesmy elastyczni :)
    @malaga jasne  że możesz zaproponować nawet 10 za godzinę i jeśli jesteś szczęściarą to trafi się Wam fantastyczna nianio-sprzątaczka.
    Twoja obecna oferta skierowania jest do kogoś trochę jednak zdesperowanego ew. do emerytki ,która ma ten komfort, że tylko dorabia do emerytury.
    Wiem po prostu , że dobre nianie się cenią i o ile nie jest dla nich problemem zrobić coś
    dodatkowo prócz opieki nad dzieckiem/dziećmi ,to oczekują za to odpowiedniego wynagrodzenia.
    Gdybyś to ogłoszenie wystawiła na jakimś portalu nianiowym, to obstawiam,że byś się zdziwiła paniami,które by się zgłosiły jako kandydatki.
    Ale tak jak napisałam,może jesteś szczęściarą i znajdziecie kogoś idealnego za niewielką stawkę.

    ps.Jeśli chodzi o przychodzenie do chorego dziecka,to nianie są temu niechętne,
    bo same się zarażają.
    A chore raz, że nie pracują, a przy stawce godzinowej wtedy nie zarabiają,dwa muszą
    kupować leki co też tanie nie jest.


  • Do nas za 15 przychodzi okazyjnie do trójki. Normalnie pracuje 3-4x w tyg po 5-7 godziny też za 15 z trójką.


    Podziękowali 1malagala
  • Tak jak już pisałam-bywa tak, że ma się szczęście i trafia się na kogoś takiego.
    Częściej jednak trafia się tak,że osoby które zgadzają się na taką stawkę,
    są kompletnie nieodpowiedzialne lub po prostu spędzają czas obok dziecka.

  • @Aneczka08 a ta Wasza nie chce zmienić pracy (tej drugiej)? ;) podobnie godzinowo potrzebuję, a coś kojarzę, że Ty gdzieś niedaleko mieszkasz (pisałaś kiedyś o Wolumenie ;) )
  • @kasha ale napisz kwotę Twoim zdaniem odpowiednią, bo zaczynam odnosić wrażenie, że chcesz tylko pojątrzyć
    Podziękowali 1Aneczka08
  • @malaga pisanie o jątrzeniu, w momencie kiedy ktoś pisze o sprawach ,które mogą ci pomóc w tym, żebyś się nie nacięła -a szukasz kogoś kto ma się zajmować dziećmi,twoimi dziećmi-jest po prostu nie na miejscu.
  • @kasha pax :) po prostu napisz kwotę, która byłaby odpowiednia Twoim zdaniem. To było moje pierwsze pytanie po Twojej pierwszej odpowiedzi, że zaproponowana przeze mnie stawka jest za niska
    Podziękowali 1Aneczka08
  • co do chorób - panie przedszkolanki jakoś pracują i nie siedzą przecież co chwila na zwolnieniu, a na pewno mogą złapać dużo więcej niż od jednego dziecka...?
    Podziękowali 1maliwiju
  • malagala powiedział(a):
    @Aneczka08 a ta Wasza nie chce zmienić pracy (tej drugiej)? ;) podobnie godzinowo potrzebuję, a coś kojarzę, że Ty gdzieś niedaleko mieszkasz (pisałaś kiedyś o Wolumenie ;) )
    no nie sądzę, tym bardziej, że u innej forumki pracuje:-)
  • Czytam wątek z ciekawością, choć ceny w Wawie chyba wyższe niż w innych miastach.
    U nas niania za opiekę nad jednym dzieckiem to koszt około 12 zł. W tym sprzątanie, tylko takie na bieżąco.
    Koleżanka miała nianie dla dwójki, ale jedno dziecko baaardzo problematyczne (z orzeczeniem). Płaciła 14 zł i nianie zmieniały sie jak w kalejdoskopie :/ 
    Podziękowali 1malagala
  • Uważam, że stawka 15-20 zł /godz. w Warszawie to stawka normalna - jest to przecież najczęściej stawka netto, bo bez umowy. Nie stresuj się @malagala ;)
    Podziękowali 2malagala Aneczka08
  • Aneczka08 powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    @Aneczka08 a ta Wasza nie chce zmienić pracy (tej drugiej)? ;) podobnie godzinowo potrzebuję, a coś kojarzę, że Ty gdzieś niedaleko mieszkasz (pisałaś kiedyś o Wolumenie ;) )
    no nie sądzę, tym bardziej, że u innej forumki pracuje:-)
    a, to przepraszam ową forumkę za podbieranie ;) 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Upne sobie. I pytanie do mam, które miały kogoś takiego: Jak rozmawialyscie? Jak się umawialyscie? O co pytać? Ja chyba jestem zbyt mila dla kandydatek.
  • Ja tez jestem taka mila i tym kluczem znalazlam dwie fajne nianie :)
    Podziękowali 1malagala
  • Ja tez znalazłam juz dwie fajne, tylko ze nie przyszly do pracy, nie mówiąc ani słowa...
  • Kij im w oko, daly o sobie swiadectwo. 
  • no niby tak, ale gęsto mi się robi, tak czasowo. I wnerwiona jestem. Zadzwoniłabym do nich i opier****, ale nie odbierają :P
  • A to gady! Ja tez bym o##########. Same sie o to prosza ;)
  • Mi właśnie niania powiedziała, że nie przyjdzie bo znalazła coś.
    Znowu szukamy.
  • My płaciliśmy niani za godziny ustalając miesięczne minimum. Czyli w razie przepadnięcia godzin z naszej winy i tak ma pewną stawkę.
    Podziękowali 1malagala
  • @zapominajka a w ogóle była? ja chyba w sumie wolę, że tak, a nie że się dzieci przyzwyczaiły, a ta mi po miesiącu odmawia.
    Podziękowali 1E.milia
  • @Gosia5 @Rejczel napiszcie coś więcej, o co pytałyście, co było ważne, jakieś przemyślenia :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.