FORUMOWY BAZAREK 3

13468949

Komentarz

• @Bambidu  mozesz mi wysłać zdjęcie mms
  • odkupię fotelik samochodowy dla Józka, waży teraz ok 11 kg.
  • Basija ja mam toner king plus - 9-18 kg. Bardzo dobre noty bezpieczeństwa, bardzo solidy. Jest pęknięta jedna wkładka styropianowa ktora mozna dokupić za 50zl, jest szary w jakieś gwiazdy. Materiał mega wyblakl od słońca wiec ładnie nie wygląda.
  • 4. Balerinki brązowe z noskiem ecru, skóra z zewnątrz i wewnątrz, rozmiar 36 ( ale raczej małe, wkładka 22,5cm), 40 zł:

• Skoro zdjęcia dzisiaj mi łaskawie wchodzą to jeszcze:
    5. Kozaczki krótkie Lan-Kars, skóra, ocieplane rozmiar 36, 60 zł:

• @Bambidu a ja wezmę te zarezerwowane.
  • Dobrze, jutro postaram się wysłać. @kika0, Twojego adresu nie mam chyba.
  • @Bambidu wysłałam priv
    Podziękowali 1Bambidu
  • @Bambidu, z żalem odpuszczam, bo wyglada, ze bedą przymałe. Na pewno nie są troszkę większe? 24 cm by sie przydały wkładki..
  • @WandaB, mierzyłam miarką metalową, którą trudno w buta wcisnąć, a z mierzeniem buta wewnątrz ogólnie mam problemy. 23,5 na pewno jest, czy wiecej trudno powiedzieć. Na zewnątrz podeszwa na pewno ma 25cm. Sądząc po ówczesnym rozmiarze córki to musiało być raczej większe niż mniejsze 37, ale jednak 37 nie 38.

To komu balerinki? Bo są naprawdę bardzo zgrabne i porządnie wykonane.

• edytowano październik 2017
    Mam do sprzedania:  buty po corce, w bardzo dobrym stanie, 1) czarne eleganckie , 2)czarne zimowe ( niskie, za kostkę), 3)pólbuty turystyczne,  4)wsuwane tenisówki . Kurtkę przejściowa rozmiar 146 i plecak szkolny dla chłopaka Play Station. Zdjęć nie potrafię wstawiać, mogę wysłać mms

edit - rozmiary.Zimowe 35, reszta 36
  • Mam do sprzedania kurtkę zimową chlopiecą coccodrillo 158 - stan bdb 
    Halówki kolorowe nike r.43 i 1/3 nabycie rozmiar ale syn mówi ze to jest 42

• edytowano październik 2017
    Sprzedam świetną kurtkę męska H&M rozmiar moim zdaniem M/L na metce 48. Utuczyłam męża i się nie mieści :wink:  Świetnie się pierze w pralce mimo zakazu na metce. W ogóle bardzo udana jest :smile: 75zł?
    http://pokazywarka.pl/ibz4kn/ no za nic nie umiem inaczej zdjęcia wstawić...

• Mogę prosić o wymiary?
    Szerokość kurtki i długość rękawa?
  • Wymiary powyższej kurtki: długość - 79 cm, długość rękawa od ramienia 65 cm, szerokość między pachami 56,5 cm.

• Zapytam i pomierzę męża wieczorem ok?
  • Ok, zapomniałam dodać że jej urok polega na tym że jest grafitowo, szaro, melanżowa. Tak że nie widać jak się coś opyli, przyklei czy coś ;)
    Podziękowali 1olgal
  • Podgrzybki suszone - moi rodzice, zapaleni grzybiarze, zebrali i ususzyli więcej, niż ktokolwiek w rodzinie będzie w stanie skonsumować  :)
    Podziękowali 1Agnicha
  • Mam do sprzedania kombinezon przejściowy granatowy F&F. W środku polar, z wierzchu śliski, z kapturem. Rozm. około 62/68 (długość od ramienia ok 58cm). Cena 25zł.

Kurtka zimowa z kapturem, fioletowa w grochy, cieplutka. Rozm. 86/92 stan dobry. Cena 15zł
  • @Ursa ; , jaka cena?
    Podziękowali 1ewap
  • @Ursa priv wysłałam

• @Bambidu ; - te akurat nie dla mnie. Ale szczerze mówiąc, zupełnie nie miałam czasu w tym roku na takie rozrywki :(
  • Grzybki już niestety nieaktualne - zostały sprzedane "hurtowo".
  • Odkupię/pożyczę z wdzięcznością książki : 

Anatomia układu ruchu Ignasiak
    Anatomia narządów wewnętrznych i układu nerwowego człowieka Ignasiak
    Atlas Anatomii Człowieka Netter

oraz inne bardziej zaawansowane podręczniki/atlasy anatomii.

• Mam do sprzedania  2 tomy z serii o Don Camillo autorstwa Guareschi, wyd. Pax
    cena 20zł za obie + kw
    "Mały światek" Don Camillo o jego trzódka"
    "Mały światek Don Camillo"
    Ta pierwsza jest na liście fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom ( powyżej16lat).

• I jeszcze nową spódnicę, kolor jest beżowo-jasnobrązowy, przetykana złotą niktą, rozmiar 40, dostałam w prezencie, ale jest za duża, w pasie ok. 2x 40cm, cena 30zł +kw

• Możesz napisać skład materiału oraz podać długość i szerokość w biodrach?
    Czy ona jest gruba?
    wstępnie rezerwuję
  • 63% wełna
    19% poliamid
    9% poliakryl
    8% acetat
    1% poliester
    Bardzo gruby ten materiał nie jest. Spódnica ma podszewkę. 
    Długość 61cm.
    W biodrach 49cm.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.