Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

1568101116

Komentarz

  • pozwolę sobie przypomnieć 

    niech ten watek będzie jedynie informacyjny, komentarze, uwagi co do zasadności itp.  zamieszczajmy w innym watku proszę 

    Dziękuję przy okazji wszystkim za rzeczowe kontakty, pomysły i inspiracje :) 


  • Malgorzata powiedział(a):
    Przeszłaś z skrajność ze skrajności 
    A niedawno były w innych wątkach że Wasze dzieci telefonów nie mają
    Eh 
    Fantazja Wasza wymaga kontroli i aplikacji 
    Sugerowanie komuś ze urodził i puszcza w dżunglę jest chamskie 
    Ale Ty jesteś oczywiście grzeczna i kulturalna 

    Jak niegrzecznie było to przepraszam.
    Co do telefonów to pisałam-u nas mając na myśli szkołę-u nas w szkole.
    A jesli chodzi o mój dom to wtedy,w tsmtym wątku pisałam jak było wtedy.
    Na tą chwilę  mam już dwie w wieku gimnazjalnym i one telefony mają,młodsze nadal nie,
    tak dla ścisłości.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • W Katowicach w księgarni św. Pawła byłam ostatnio.
    Zakupiłam ze 3 książki + jakiś audiobook. Do tego była jeszcze promocja na dwie ciekawe pozycje książkowe, wzięłam i te.

    Na koniec już prawie płacąc mówię Panu z uśmiechem, że w sumie to powinna być zniżka jeszcze na KDR, bo to promocja życia chrześcijańskiego B)
    Pan się ze mną zgodził, powiedział, że to nie od niego zależy, ale dał mi 10% jeszcze zniżki na wszystko, co kupiłam :)
    Adres:
    Księgarnia Świętego Pawła
    ul. 3 Maja 18
    40-096 Katowice


    Podziękowali 2Sylwunia balum
  • Ostatnio miłe zaskoczenie w lodziarni u Kroczków w Olsztynie zniżka 20% była. Poczuliśmy różnice przy kasie. Dziękuję załatwiaczom  :*

    Mam jeszcze kilka pomysłów, kontaktów może się do mnie odezwać osoba zajmująca się woj. Warmińsko -mazurskim?
  • Tkaniny Karoliny? Ostatnio tam kupuję tkaniny tapicerskie.
    I craftoholicshop.com 
    I MyBeeHouse

    Wiem że smędzę.

    A może też Wittchen, Próchnik itp. 
    Podziękowali 1Hope
  • Teraz mam fazę na szycie, ale nie przejmujcie się za bardzo:)
  • zgłaszałam, 


    crafto coś tam nie chcą
  • Zadałam naiwne pytanie w podrózniczym, ale podpytam sie u źródeł - jesli na stronach hiszpańskich pisza o zniżkach dla członków duzych rodzin, to znaczy, ze pisza o zniżkach dla posiadaczy hiszpańskiej karty? W sumie nie ma (lub nie moge znaleźć) odnośnika, ze własnie taką karte nalezy okazać.  Bo zniżki sa bardzo interesujące, typu połowa ceny za bilet wstępu do muzeum. 
  • https://www.termabania.pl/cennik

    Termy Bania są w KDR, ale rodzice mogą wziąć ze sobą max. 4 dzieci. 
    Już napisałam pismo w tej sprawie, czekam na odpowiedź.
    Jak ktoś ma ochotę, niech też pisze.
    Jeszcze parę lat temu bez problemy wchodziliśmy 2+5
    k.
  • @kowalka a jak oni są w tej KDR?
    Nie umiem tam znaleźć nic oprócz tego biletu rodzinnego na chyba 4,5 godz.w strefie głośnej. I to właśnie z ograniczeniem w liczbie dzieci.
    Do innych biletów są jakieś rabaty na KDR?
    Dla mnie to trochę za długo i za drogo.
    My kupujemy np.te dwugodzinne popołudniowe albo wieczorne i nie zawsze jestesmy wszyscy całą rodziną. Wtedy,jak dotychczas,nie było zniżki na KDR.
  • @Lila nie dostałam kontaktu. Może do Ciebie wyślę?
  • https://www.termabania.pl/znizki

    @olgal, link powyżej.

    W powiązaniu z tym tekstem:
    Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. 

    hasło, że duże rodziny to max. 2+4 to jakaś kpinka. 

    Na razie pani przysłała mi pytanie, w jakim wieku mam dzieci. 4 lata starsze niż przy ostatniej wizycie +1 nowe (o czym też pisałam w emailu).
    Ech, ktoś tu wyobraźni nie ma. 

    @Lila, czy potem ktoś z KDR śledzi, jak są zniżki udzielane? 

    Rozumiem, że instytucje ze względów bezpieczeństwa takie kwiatki zapisują, z innej strony - jak przychodzi grupa dzieci z opiekunami na na pewno nie ma opieki 1 na 2. Zaraz i tak sprawdzę przepisy. W ruchu drogowym było 1 na 15 lub 1 na 20. Niechby było i 1 na 5, to rodzina do 10 dzieci wchodzi na luzie...

  • Dzięki @kowalka ;
    Zniżka nie łączy się z innymi czyli nic się tak naprawdę nie zyskuje.
    Oni mają tam prawie same promocyjne opcje-bilet poranny,bilet popoludniowy,bilet wieczorny,bilety rodzinne.
    Taka niby promocja a i tak w sumie drogo.
    Nikt chyba już tych "normalnych" biletów nie kupuje.
    Za to wtedy nie można już korzystać ze zniżki na KDR.
    Ale nie marudzę tylko szkoda,że tak :persevere: 
  • Czy udało się pozyskać jakieś firmy bieliźniarskie?
  • Np. policzyłam taką opcję,że idziemy np.w sobotę moją bandą i kupuję bilet rodzinny z ich promocyjnej oferty "Rodzinny wypoczynek" (tam jest ograniczenie tylko do 4 dzieci)-płacę wtedy 219 zł.
    Jeśli kupię bilety standardowe każdemu czlonkowi rodziny to z rabatem 15% na KDR zapłacę 212,5 zł.
    W sumie zyskuję 6,5 zł jeśli mieszczę się w limicie 4 dzieci do lat 13.
    Jak byłoby 1 dziecko więcej doplacam za nie ok 30zł z KDR.
    Gdyby nie było ograniczenia do 4 dzieci w tej ich promocji to dopłacałabym 20 zł.
  • @olgal ale jak idzie dwoje rodziców, to można kupować bilety oddzielnie, mama+4 i tata+4, wtedy już z 8 można na zniżkę wejść.
  • Nie ma opcji biletu 1 dorosły plus dzieci.
    Czy jest jeden czy dwóch płacisz za 2+dzieci.

  • W tym linku  kowalki powyżej są wyszczególnione po kolei wszystkie karty jakie tam respektują m.innymi KDR
    Tylko dość chwilę się to ładuje,trzeba poczekać.
  • przypadkiem podziękowałam
  • @Lila nieśmiało upominam się o kontakt  ;)
  • sklep rybny w Międzyrzecu Podlaskim ul. Jatkowa daje 10 procent rabatu choć nie ma podpisanej umowy z tą ogólnopolską kartą , ma umowę z miejską kartą ,może można jakoś reklamować czy jak ten sklep 
  • sklep rybny w Międzyrzecu Podlaskim ul. Jatkowa daje 10 procent rabatu choć nie ma podpisanej umowy z tą ogólnopolską kartą , ma umowę z miejską kartą ,może można jakoś reklamować ten sklep 

    P.H.Łosoś Sklep Rybny Jerzy Janusiewicz

  • edytowano październik 2017
    Dzięki @nowa
    Postaram się zadzwonić do Pana w najbliższym czasie , o ile uda się zlokalizować jego nr :)
    Podziękowali 1nowa
  • Jump Arena Leszno
    ul.Gabriela Narutowicza 143
    tel: 515 743 444

    Niedawno otwarty obiekt, ale zniżek KDR ani rodzinnych jeszcze nie mają.
    Zastanawiają się.



    Podziękowali 1Sylwunia
  • Mi się wydaje, że czasem wprowadza się KDR bez sensu, jak ochłap jakiś. Sztandarowym przykładem jest Lidl. Ale i nasze lokalne kino wprowadziło Kartę tylko na seanse dla dzieci i tylko, jak idą minimum trzy osoby. Nawet jakbym wzięła dwoje starszych np na na Dwie korony, to zniżki nie dostanę. Nie rozumiem tego. A chwalą się potem, że KDR mają. :(
    Podziękowali 3kika0 uJa andrew
  • Gosia5 powiedział(a):
    nasze lokalne kino wprowadziło Kartę tylko na seanse dla dzieci i tylko, jak idą minimum trzy osoby. Nawet jakbym wzięła dwoje starszych np na na Dwie korony, to zniżki nie dostanę. Nie rozumiem tego. A chwalą się potem, że KDR mają. :(
    U nas analogiczna sytuacja :(
    Podziękowali 1Joanna36
  • edytowano listopad 2017
    Kinoteatr Kurtyna w Sulejówku.
    http://kinoteatrkurtyna.com.pl/
     A oto informacja z ich strony:
    "Kochani, z przyjemnością informujemy, że od dnia 24.07.2017 w naszym kinie honorowana jest Karta Dużej Rodziny:)
    Bilety na seanse 2D, niezależnie od dnia tygodnia, są w cenie 15 złotych, a na seanse 3D w cenie 18 złotych. Oferta obowiązuje przy zakupie minimum 3 biletów: rodzic + 2 lub więcej dzieci, 2 rodziców + 1 lub więcej dzieci.
    Oferta obowiązuje na wszystkie filmy dla dzieci do 12 roku życia."
    Pogrubienia moje.
    Dziękuję za odzew.
    edit: najbardziej dziwi mnie to ograniczenie filmów do dziecięcych. Jakby duże rodziny tylko na kreskówki chodziły...

    Podziękowali 2Sylwunia andrew
  • Kaspersky daje 30 proc. Zniżki... To jest coś. Właśnie za 3 komputery na dwa lata zapłaciłem tylko 209 zł.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Lila powiedział(a):
    Za kasperskiego dziękować należy koleżance @Sylwunia.
    Ponad  2 m-ce z nimi negocjowala, zaprzyjaźniona się telefonicznie Z sekretarka i połową teamu : ) 

    poważnie??? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.