Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Okulary

Musimy kupić okulary dzieciom. Cztery oprawki, do tego szkła i jak córka ma dużą krótkowzroczność więc szkła bardzo drogie bo robimy jej cieńsze. Doradźcie, gdzie w okolicach trójmiasta się udać aby nie pójść z torbami?

Komentarz

  • Asia, jedne zbędne oprawy mam, czerwono czarne. Jutro będę wiedzieć czy drugie oprawki też do wzięcia. Mogę wysyłać w czwartek.
  • w galerii metropoli na najnizszym poziomie jest outlet z oprawkami. Czasami są tez promocje ze jak soe zrobi u nich szkla to oprawki za 1 zl. Sporo oprawek można kupić do 50 zl.
  • Dzieki andora. Nawet nie wiedziałam.Bea i kiwi dziękuję, ale to nastoletnie panny i same sobie wybierają, gusta maja swoje.
    Podziękowali 1kiwi
  • Tam są naprawdę fajne oprawki w bardzo dobrych cenach. Jutro będę w metropoli to moge zajść i rzucić okiem czy jest cos ładnego i czy są jakieś promocje. Tylko trzeba szukać outletu, bo poza nim jest jeszcze jeden albo dwa normalne optyki z drogimy oprawkami.
  • Popatrz na rodzina.gov.pl gdzie w okolicy są firmy honorują w KDR. Może jakieś znajdziesz
  • Na szkla mozna dostac doplate z nfz im wyzsza wartosc szkiel tym wieksza doplata.
  • edytowano październik 2017
    @asia-ch można rozejrzeć się też po sieciówkach, nawet małych czy nie mają promocji. Ja ostatnio robiłem dla Z. i za okulary całe dałem 99 zł w OPTIGEM w Warszawie. Szkła w przedziale +-4 robili gratis, a te 99 to cena oprawek (nawet w tej cenie był wybór). Taka cena obowiązywała w czwartki bodaj.
  • Zaszłam dzisaj do tego optyka i jest bardzo dużo fajnych oprawek za 20 zl. są tez za 1 zl ale z tych to juz nie wiem czy cos sie da wy rac. Nie mniej na te tanie nie obowiązuje gwarancja.
  • Ok, jeszcze raz dziękuję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.