Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • I bedzie bezpieczniej
  • edytowano październik 2017
    Nie widzę problemu. Jeżeli diagnosta odmówi mi podbicia dowodu to naprawiam co zauważył i do niego wracam na ponowną kontrolę. Nie wyobrażam sobie, abym w świadomości, że mam niesprawne hamulce czy układ kierowniczy szukał kogoś, kto na to przymknie oko. Jeżeli ktoś tak robi i potem jeździ po drogach jak bomba zegarowa, to bardzo dobrze, że system mu to uniemożliwi.
    Podziękowali 2jan_u beatak
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Nie widzę problemu. Jeżeli diagnosta odmówi mi podbicia dowodu to naprawiam co zauważył i do niego wracam na ponowną kontrolę. Nie wyobrażam sobie, abym w świadomości, że mam niesprawne hamulce czy układ kierowniczy szukał kogoś, kto na to przymknie oko. Jeżeli ktoś tak robi i potem jeździ po drogach jak bomba zegarowa, to bardzo dobrze, że system mu to uniemożliwi.
    Dokladnie,daja 30 dni na usuniecie i ponowne badanko
  • Tylko że teraz chyba będziesz musiał dwa razy płacić
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Tylko że teraz chyba będziesz musiał dwa razy płacić
    tak jest w innych krajach tez,
    jedziesz do mechanika, przeglad on robi wstepny,jak cos to on naprawia we wlasnych zakresie
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • tryk powiedział(a):
    OlaOdPawla powiedział(a):
    Tylko że teraz chyba będziesz musiał dwa razy płacić
    tak jest w innych krajach tez,
    jedziesz do mechanika, przeglad on robi wstepny,jak cos to on naprawia we wlasnych zakresie
    Naiwnie myślałam, że wszyscy tak robią. 
  • Skatarzyna powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    OlaOdPawla powiedział(a):
    Tylko że teraz chyba będziesz musiał dwa razy płacić
    tak jest w innych krajach tez,
    jedziesz do mechanika, przeglad on robi wstepny,jak cos to on naprawia we wlasnych zakresie
    Naiwnie myślałam, że wszyscy tak robią. 
    Ja akurat sam se naprawiam
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Tylko że teraz chyba będziesz musiał dwa razy płacić
    Wydaje mi się, że nie. Przy poprawkach płacisz mniejszą stawkę za badanie uzupełniające.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Czasem diagnosta się po prostu czepia. Nasz mechanik nie widział nic złego w czymś tam, a przeglądu nie chcieli na podbić. Niewielki ułamek wypadków wynika ze złego stanu technicznego pojazdu. poza tym stacje wyposażone są w zepsuty sprzęt, co wykazały kontrole. Po przeglądzie wcale nie mam pewności, czy mam sprawne auto i czy uwagi, jakie miał diagnosta są słuszne. Uważam, że nie powinno być przeglądów. tylko wtedy nie ma odszkodowań za wypadki spowodowane stanem pojazdu. Każdy ma swój rozum. Jak mi się hamulce zepsują, to je naprawiam, a nie czekam do przeglądu z nadzieją, ze nie zauważą.
  • To juz zaczyna sie sciezka legislacyjna,ktos cos podbija ale nie ma odpowiedzialnosci,
    @Gosia 5 auta maja jezdzic bez przegladow,?
  • @tryk , a dlaczego nie?
  • U nas ostatnio nie chciał rejestrować bo było 5 foteli a auto na 7 os. (Fotele zamówione szły kurierem). 

    Nasz mechanik powiedział że bardzo lubi tego diagnostę bo prawie codziennie ma od niego samochody odrzucone z powodu złej regulacji świateł!!! Co diagnosta ma obowiązek sam wyregulować na przeglądzie.


    Ps drugi diagnosta nie miał żadnego problemu że mamy wyjęte 2 fotele.
    Podziękowali 1Gosia5
  • To teraz będzie ciekawie, jak ktoś do pracy dojeżdża autem 18 letnim zarabia te 1300 na rękę i nie ma komunikacji publicznej do pracy ma że 20 km i niech przyjdzie płacić drugi raz za przegląd bo....fotel wyjęty np.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Gosia5 powiedział(a):
    @tryk , a dlaczego nie?
    Tylko zapytalem.
    Z odpowiedzi pytaniem  uzyskalem odpowiedz,ze tak
    Dziekuje za odpowiedz.
    Nie wnikam dlaczego tak lub nie.
    Chcialem uzyskac odpowiedz tak lub nie.

    Podziękowali 1Gosia5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.