Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kinderbal

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Upiecz im pierniki ,zrób lukier albo kup lukier w pisakach (4 kolory ok.8 pln) ,kolorowe posypki,kuleczki,gwiazdki i niech ozdabiają.Trochę ozdobią,trochę zjedzą powinno im się spodobać.
    Podziękowali 1aqq
  • Pierniczki fajne,
    możecie też zrobić aniołki z masy solnej. 
    Wspólna zabawa - zagniatanie ciasta, formowanie aniołków, pieczenie, ew. malowanie/ złocenie (albo to już każda w domu). 
    Albo malowanie na szkle - lampiony/ świeczniki z mniejszych słoików.
    Kartki pocztowe.
    Zakładki do książek (wtedy warto laminarkę pożyczyć, też jest zabawa)
    k.


  • Też pomyślałam o piernikach od razu, można też kupić większe gładkie bombki i malować, jak każda zabierze do domu swoją i powiesi na choinkę to będzie wspominać na pewno :)
  • mm pytanie.. organizuje przyjęcie po pasowaniu na ucznia.. Bedą ciasta, paluszki, chrupki i winogrono w miskach (takie obrane kuleczki) będą balony na dekoracje kupiłam naczynia jednorazowe... i dwa obrusy dla dzieci zrobię na środku stół szwedzki (z obrusami w minionki) dla rodziców podziele żarcie na reszcie ławek stojących dookoła klasy... ( czy potrzebne obrusy? np papierowe??) o czym jeszcze powinnam pamietać, jakies pomysły?? czy robic mini kanapeczki?? np na chrupkim pieczywie?? budżet ograniczony niestety.. @uja??
  • zjadło mi akapity wszystkie....
  • Duży kosz na śmieci. Najlepiej kilka. Będzie mniej sprzątania po imprezie.
    I coś do picia by się przydało. Woda najlepiej.
    Podziękowali 1aga---p
  • aaaa tak tak picie też kupię jedna mama strasznie chce bym kupiła mini wody dla kazdego dziecka?? dobry to pomysł?? soki kupić?
  • małe wody dla dzieci podpisane markerem na butelkach żeby im się nie pomyliło

    żadnych kanapek ! dzieci i tak nie zjedzą, a dorośli mają obiad w domu :D nie bedziecie tam cały dzień siedzień :)

    przedstawienie,pasowanie po ciasteczku i do domu :D
    Podziękowali 1aga---p
  • dzieciom wode w buteleczkach a rodzicom kubki?? bedzie??
  • tak ! :) i wystarczy
    z sokami problem bo nie każdy lubi, dzieci mają uczulenia i inne takie a woda to woda :)

    może uda Ci się zgrać np. kolory na obrusie z kolorami  balonów, to możesz jeszcze jakaś wstążeczkę do butelki z wodą przyczepić, albo kupić z jakimś obrazkiem pasującym do reszty, ja lubie  jak sa 2-3 kolory dekoracji ;)
  • ooo super te kolory a obrusy papierowe na ławki dla rodziców kupować czy nie?
  • nie;) serwetki kup, takie male biale gastronomiczne i jednorazowe male papierowe talerzyki
    Podziękowali 1aga---p
  • No u nas wczoraj te kanapki nie byłby źle ale trwało od 10.30 do 14prawie.  Fajnie było. Ale ciastem się zaslodzilismy.. Owoce bardzo schodził wobec tego
  • no ja za 2 godziny ruszam  
    z owoców kupiłam tylko winogrona  
    do tego chrupki i paluszki  
    ciasta  
    ciastka (mało)  
    woda i waterr i małe wody dla dzieci..
          
    zobaczymy jak to wyjdzie
    denerwuję sie ...
  • I jak wyszlo?
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • He,he pewnie jak zwykle...
    Kilkoro rodziców wszystko kupuje,organizuje,dopina cienki budżet tracąc czas i nerwy,
    a reszta przychodzi na gotowe,wybrzydza,bałagani i wychodzi nawet nie pytając czy pomóc przy sprzątaniu :mrgreen: 
  • U nas pasowanie na ucznia było na rozpoczęcie roku szkolnego. Bez żadnych przyjęć. Dzieci z tej okazji dostały zeszyty i ołówki kupione z pieniędzy rady rodziców.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • wszystko wyszło dobrze, nikt nie narzekała dzieci szczęśliwe, rodzice usmiechnięci, jedna mama tylko mnie wkurza, niemiła ogólnie i dla mnie też...ale mam ja gdzieś, zadowolona jestem!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.