Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciepły sweter

Chciałam kupić sobie w necie ciepły, porządny sweter na zimę, wkładany przez głowę, z duuuuuużą zawartością wełny. Wszędzie króluje akryl :(
Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z porządnymi ciuchami?
Podziękowali 1Bridget

Komentarz

  • Też o takim marzę.
  • W zeszłym roku na targach rękodzieła podziwialam sweterki i poncza Art Hermina. Nie były co prawda bardzo grube, ale 50% i 100% wełny. Ładnie wyglądały. Nie kupilam, wie nie wiem, jak się sprawują, cena mnie niestety zniechecila (sama dziergam, wiec wełniany gruby sweterek mam dużo taniej), ale kusily wygladem bardzo. Sprzedaja m.in. na dawanda. Tylko podkreślę, ze te, które mi wpadły w oko, były 50% wełny i nie były bardzo ściśle tkane, wiec nie grube, raczej takie lejace w dotyku
  • edytowano październik 2017
    Na limango popatrz, golf wełniany 100% Benettona około 70zł kosztuje. Ja kupuję w SH.

  • Ale wielki :) Są też niegolfy :)  Kaszmir jest kilkukrotnie cieplejszy od wełny, można poszukać , na limango widziałam za 120 zł swetry z 40% kaszmiru. Polecam też podkoszulki z wełny lub mieszanki wełny z bawełną lub jedwabiem. 
  • znalazłam fajny na Dawandzie


    450 zł :-)
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano październik 2017
    Taki gruby może fajnie wygląda ale schnie długo, swetry wełniane się nie nadają do wirowania, ja odwieszam do obcieknięcia wyciągając dzianinę żeby był dłuższy, a potem rozkładam na płasko, uformowany. Wydaje mi się że lepiej jeden wełniany cieńszy o kroju bluzki i na to marynarka, kardigan lub kamizelka (co by dało efekt jw. ), mega gruby mam szkocki z ciuchacza i kosztował kilka zł ale w domu czy w biurze byłoby zbyt gorąco w nim.
  • Ja lubię Olx sweter 80% wełny całe 15 zł. Biały w górskie wzorki.
    https://www.olx.pl/oferta/zimowy-welniany-sweter-80-welna-20-nylon-CID87-IDjqPFO.html
  • Fajne swetry teraz w lidlu
  • Kupiłam w lumpie:) szary w stylu rolniczym 50% moher:) 
  • Moja siostra robi na zamowienie. Pukapuka.pl i widac co potrafi.
    Podziękowali 1madzikg
  • Podepnę się pod temat ;) gdzie kupić ciepłe kozaki? Najlepiej z jakąś włochatą misiową wyściółką? Poprzednie wieloletnie mi się rozpadają, a nie mogę nic sensownego znaleźć... 
  • edytowano listopad 2017
    https://www.kupbuty.com/ ;
    Może tu coś znajdziesz @Agnieszka88 

    A fajne i tanie sweterki można kupić tutaj:
    https://pakuten.pl/28-swetry#/page-2
  • zostaje sh
    Joanna36 powiedział(a):
    Ale wielki :) Są też niegolfy :)  Kaszmir jest kilkukrotnie cieplejszy od wełny, można poszukać , na limango widziałam za 120 zł swetry z 40% kaszmiru. Polecam też podkoszulki z wełny lub mieszanki wełny z bawełną lub jedwabiem. 
    @Joanna36 - orientujesz się, gdzie można kupić takie koszulki z wełny?
  • Jutro będę w moim SH to popatrzę czy są, ogólnie wełnę kupuję jak sroka i na zapas. A w sklepach normalnych to nie wiem gdzie oprócz limango czy Zalando.
  • znalazłam Triumph w promocji, ale rozmiar nie ten :-(
    Myślisz, że lepiej brać z krótkim czy z długim rękawem?

  • Z długim chyba lepiej. Bieliznę termiczną robią z długim. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.