Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wakacje dla rodzin z dziecmi

wiem ze jest juz tych watkow wakacyjnych sporo, ale niektore maja monstrualne rozmiary i przez wszystkie ciezko sie przebic... proponuje taki watek w miare mozliwosci bez otow i faqow ;)
1. miejsce
2. cena z wyzywieniem lub bez, cena dzieci ile za ile..
3. co w cenie co poza( czy kuchnia do uzytku, jaka lazienka)
4. atrakcje, szlaki, jeziora, plaze, konie itd ;)
5. inne :)

dziekuje.. my w tym roku jeszcze uwiazani przyzwyczajeniem i afektami w Lebie ;) ale jakby bylo cos fajnego niedrogiego na przyszly rok to ja chetnie..

Komentarz

  • podbije... moze ktos zna miejsce ze mozna jechac z dziecmi z placem zabaw itd... najchetniej blisko morza... z aneksem kuchennym najlepiej...
  • Bylam na kempingu ...obok
    U Kostka jadaliśmy, smaczna domowa kuchnia
    Osrodek chyba ma 4 lata, ludzie z domków bardzo sobie chwalili, niesteyy zajechaliśmy nad morze "z buta', w ciemno, wiec bralismy co było wolnego, z żalem patrząc na te domki obok :)

    1. Świbno
    2. Domki od 2 do 10 osób
    Domki i pokoje poza wyposażeniem podstawowym w 2-osobowe kanapy rozkładane oraz tapczany lub łóżka piętrowe posiadają czajnik elektryczny, lodówkę i kuchenkę gazową 3-palnikową.
    Istnieje również możliwość rozbicia namiotu lub ustawienia przyczepy kempingowej z dostępem do toalet i prysznica z ciepłą wodą oraz z możliwością płatnego podłączenia do prądu

    Do dyspozycji gości: bezpłatny basen (w okresie wakacji), bilard, stół do tenisa stołowego, boisko do gry w siatkówkę, miejsce na ognisko, parking.

    Na terenie ośrodka znajduje się również plac zabaw specjalnie przygotowany dla Państwa pociech, które z pewnością docenią możliwość zabawy z rówieśnikami w miejscu z huśtawkami, piaskownicami, bujakami, zjeżdżalniami, płytkim basenem rozkładanym w słoneczne dni oraz wieloma innymi atrakcjami.

    http://przystanukostka.nadmorze.pl/oferta/oferta44.html
    http://przystanukostka.nadmorze.pl/
    cennik: http://przystanukostka.nadmorze.pl/cennik/cennik44.html
    Wyspa Sobieszewska
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspa_Sobieszewska

    tak na szybko, bo akurat czas mnie goni

    ogólnie polecam bardzo
    Cisza, spokój, piekne, szerokie plaże, bez ścisku i tłumów
    Nie ma zadnych straganów z pierdołami
    Zaraz obok Sobieszewo z ciut wiekszymi atrakcajmi
    kilkanaści minut autobusem miejskim do Gdańska i dalej
    Kościół zaraz po drugiej stronie ulicy od ośrodka !
    na plażę przez lasek, niby pisze, ze 800 metrów, ale idzie się spacerkiem calkiem krótko!
  • Podbijamy, szukam czegoś na ferie, i szukam też na wakacje. Trzeba coś zaplanować, zacisnąć trochę pasa wcześniej i wyruszyć.

    Znalazłam coś takiego może komuś się przyda,
    Rekolekcje dla rodzin plus można zwiedzić Warszawę
    http://uczennicekrzyza.pl/rekolekcje-dla-rodzin-w-warszawie-lipiec-2017
    My akurat spod Warszawy to możemy nocując w domu zwiedzać.

    Mi się marzą góry, morze , jeziora wszystko:)
  • @ewaklara Witaj! Ja jak zwykle serdecznie zapraszam do nas do Truskawkowa ! Ani to góry ani jeziora ani morze,ale rodziny z dziećmi sobie chwalą:)

    Terminy feriowe i wakacyjne jeszcze wolne.Jest w czym wybierać. A i od Warszawy nie daleko...

     

    Podziękowali 1ewaklara
  • A my chcemy w przyszłe wakacje pobyć w Beskidach. Chyba Beskid Śląski lub Żywiecki. Ktoś ma namiar na sprawdzone pokoje lub domek za rozsądną cenę?
  • Ja też podłączam się pod pytanie o Beskid Śląski. Jakieś ciekawe noclegi w dobrej cenie znacie?
  • Byliśmy w Żywieckim w Rajczy w gościńcu Rajec. Nam się podobało. Nie płaciliśmy dużo  byliśmy 2 tygodnie. 
    Podziękowali 1ewaklara
  • Beskidek w Gliwicach
    Beskidian i Ośrodek Jaz w Węgierskiej Górce

    Wszystkie zniżki na KDR
     W Górce i najbliższych okolicach jest mnóstwo ośrodków , od hoteli do domków drewnianych i schronisk górskich.

    Czego dokładnie potrzebujecie, co chcecie robić, i ile kasy wydać - bo od tego miejsce zależy ;) 

    Podziękowali 3ewaklara Natalia Monika73
  • Chcemy chodzić po górach. Półtora roku temu byłam w Beskidzie Śląskim ze średniakami. Mieszkaliśmy w pensjonacie Anna w Wiśle. Teraz pojedziemy prawie całą rodziną, przynajmniej z 5 dzieci. Pensjonat Anna był ok, ale liczę, że uda nam się znaleźć coś bardziej na uboczu i nieco taniej. Płaciliśmy chyba wtedy ok. 80 zł/doba z 2 posiłkami. 
  • My wynajmowaliśmy apartament w Wiśle Czarnej, mieliśmy 70m, zmywarka, pralka, placiliśmy 150 zl za dobę.
  • ela99 powiedział(a):
    My wynajmowaliśmy apartament w Wiśle Czarnej, mieliśmy 70m, zmywarka, pralka, placiliśmy 150 zl za dobę.
    O, brzmi ciekawie. A na ile osób był ten apartament? Mogę prosić o link? 
  • Nie mam linku, poszukam w necie, my byliśmy w 4 ale miejsc do spania było 8 albo więcej.
  • Odnalazłam, apartament Krystyna, Wisła Czarne.
    Podziękowali 2Monika73 Natalia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.