Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prośba o pomoc dla dzielnej kobiety!

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Dziękuję.  Bez Twojej rekomendacji przeleciałem wzrokiem na fb.
  • edytowano listopad 2017
    Niestety nie mogłam wysłuchać do końca. Słucham z telefonu na kartę. Niesamowita historia. Kasia miałabyc uposledzona w stopniu głębokim a nie jest. Miała nie mówić. Niesamowite jak medycyna się myli. Zresztą myli się w dwie strony. To tylko sprawia że mam większy dół. Mój syn podobno nie miał szans. Zresztą od początku mówili że on umrze że mamy być przygotowani na najgorsze a już pod koniec to był totalny dramat. A jak wszyscy się mylili i wystarczyło sie godzić na tą bardzo niska saturacja, na to niedotlenienie jak nie można było nic zrobic ( u nas już wyczerpaly się wszystkie środki medyczne, nic nie pomagało więc i tak tylko wszyscy patrzyli jak się niedotlenia)
    Może jeszcze parę dni i by trochę podskoczyla i by te płuca jakoś wyleczyli a organy podjęłyby prace. Może te nowe zmiany niedotlenienie w mózgu okazały bo się mało istotne. O matko ;(
    Czemu odpadają mnie wątpliwości. Przepraszam za tą wstawke.
  • Kasia tak pięknie sobie radzi. Ci jej rodzice. Dobro zawsze powraca.
  • Kasi, nie znam niestety ale byłam kiedys na spotkaniu z dr Liszczem. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Myślę, że to naprawdę wspaniała rodzina  :)
  • Tylko ktory ojciec przed poczeciem przestaje pic na 3-4 miesiace gdy jest juz uzalezniony?
    Podziękowali 1Nika76
  • @AB, mniej więcej 2 lata temu byłam na konferencji dot. FAS i fae i w sumie wpływ picia ojca był ukazany jako marginalny. Mówiono tez, ze jeśli matka zaprzestanie picia, nawet wyłącznie na czas ciąży to ma ogromną szansę na urodzenie zdrowego dziecka. Coś się zmieniło w temacie? Masz jakieś ciekawe materiały? 
    Podziękowali 1Nika76
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.