Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

13567105

Komentarz

  • Też zwalniam kubeczki :)
  • Ja zwykle też śpię. Ale dla dobrej zabawy mogę się poświęcić i na chwilkę się obudzić, żeby to "Wyślij komentarz" kliknąć ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @edytam - wygrała Pani dwa kubeczki termiczne - gratuluję! Wysłać w najbliższym możliwym terminie, czy zapoczątkować nowy kontenerek z nadzieją, że będziemy do niego dokładać kolejne fanty?
  • ...a myślałam, że o waranach wiem już wszystko! (Kajtka pasja od miesiąca)
    Podziękowali 1Katia
  • Ja zwolniłam :) niech jadą do @Olgal, u nich zimniej, bardziej się przydadza :)
  • @Skatarzyna - przeszło mi przez moment przez myśl, żeby Kajtka do mojego garażu przywieźć, ale chyba to głupi pomysł bardzo. Może za to chcesz dla Kajtka lwa-pluszaka? Nie jest bardzo duży - ze 30 cm.
  • edytowano listopad 2017
    @Skatarzyna, jakoś mi się widzi, że Kajtek by chętnie z waranami Katarzyny poharcował. ;)
  • Tedy:
    @olgal - wygrała Pani dwa kubeczki termiczne - gratuluję! Wysłać w najbliższym możliwym terminie, czy zapoczątkować nowy kontenerek z nadzieją, że będziemy do niego dokładać kolejne fanty?
  • Nie no dziewczyny,pierwsze byliście :wink: 
    Bardzo chętnie wezmę ale niech będzie sprawiedliwie :smiley: 
    Może w nocy się załapię na coś.
  • @olgal bierz nie gadaj
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Dobrze to biorę.
    @Katarzyna na chwilę może poczekamy chyba że wolisz się pozbyć szybko zeby nie zawadzało.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Maselniczka szklana:

    Może ktoś o takiej marzy? A może miał taką, potłukła mu się i teraz tęskni?
  • @olgal - do poniedziałku i tak poczta nieczynna :)
  • Katarzyna powiedział(a):
    @Skatarzyna - przeszło mi przez moment przez myśl, żeby Kajtka do mojego garażu przywieźć, ale chyba to głupi pomysł bardzo. Może za to chcesz dla Kajtka lwa-pluszaka? Nie jest bardzo duży - ze 30 cm.
    mamy lwa! wiesz jak mnie kusi, by Skatarzynę do Twojego garażu wpuścić? ;)
    Podziękowali 2madzikg Katia
  • Ja poprosze maselniczke!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • a jak duża maselniczka? Wejdzie więcej niż sklepowa kostka 200g?
  • oł noł ;)
    Podziękowali 1Marcelina
  • To jest jak hazard. Ale jak cos, to bierz maselniczke, jako pokute za bluzki ciazowe, co mialam wyslac i leza.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Katarzyna powiedział(a):
    @Skatarzyna - przeszło mi przez moment przez myśl, żeby Kajtka do mojego garażu przywieźć, ale chyba to głupi pomysł bardzo. Może za to chcesz dla Kajtka lwa-pluszaka? Nie jest bardzo duży - ze 30 cm.
    mamy lwa! wiesz jak mnie kusi, by Skatarzynę do Twojego garażu wpuścić? ;)
    Zapraszam! Najlepiej ciężarówką przyjedź ;)
  • Maselniczka jest na standardową kostkę 200-250g.
  • Nie pisz dwa razy, nasz p. Mirek ma taki od DHLa wóz, co go na lawete przerobic miał, że nawet naszego T5 zmieścił. ;)
    Przejmę cały garaż!
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano listopad 2017
    Chyba byś się mocno rozczarowała tym garażem. Tam jest fura rzeczy, co je trzeba zwyczajnie do PSZOKu wywieźć (jakieś resztki farb i innych chemikaliów, złom żelazny po gospodarzu, co był ślusarzem, jakieś paski zębate sparciałe i tony innego badziewia). Ale jakbyś chciała meble i duże lampy, do podjechanie tą ciężarówką mogłoby być całkiem do rzeczy.
    Chociaż, tak sobie myślę, że chyba wstyd by mi było tam kogokolwiek wpuścić, jednak. Pozostaje Wam poczekać, co Wam w tym wątku zaoferuję.
  • Ha raz jakąś korzyść z tego że w nocy ściągam. Przewaznie jestem tu sama wtedy
    Podziękowali 1nowa
  • Żartowałam, mebli sami mamy za dużo i jakoś trzeba się z tym kiedyś zmierzyć, ale złom to warto na złom
  • Złom mąż w końcu powiezie gdzieś na złom pewnie.
  • Katarzyna ty uważaj, bo nocne korzyści dla mafii, to się mogą źle skończyć.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Biere maselniczke, skoro tak chętnie oddajesz ;) Bluzki już chyba dla siebie zostaw ;)!
    Co prawda robię zazwyczaj naraz nieco więcej masła niż 200, ale kto powiedział, że musi tam być płasko... ;)?
  • @tymka - gratuluję wygrania maselniczki! Posyłać Ci zaraz w poniedziałek, czy chcesz poczekać, co jeszcze ciekawego w garażu i okolicach wykopię?
  •  To końcówka już.. Laktator ledwo dycha a Stefan dziś zaciskal zdecydowanie usta na cycka.  Niech chociaż jakąś radość będzie "z tego :-) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.