Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

12467105

Komentarz

  • @Katarzyna jak mebla jakiegoś wygrzebiesz to mogę być akurat chętna, parę rzeczy by mi się przydało.  ;) Za to jak się po niedzieli będę do szafek upychać to dołączę Twoim śladem do stosownego wątku, też mi się nieprzydasiów uzbierało  ;)
  • @MAFJa - oni już duże chłopy są! Przytłaczająca większość pojedynczych dzieci nie jest karmiona tak długo maminym mlekiem. Jesteś heroską! Ale na siłę, to ich nie ma co karmić - jak nie chcą, to bez łaski! Wprawdzie sama pamiętam, że mi było troszku przykro, jak kolejne moje dzieci pewnego razu mówiły "Fuj!" na propozycję piersi, ale trzeba się godzić z tym, że nasze dzieci rosną i dojrzewają. :)
  • @Katarzyna a czy jakieś włóczki, wełny, sznurki... można się spodziewać w czeluściach Twego garażu? Bo mnie ostatnio na dzierganie nieco wzięło. Tylko znając życie to pewnie przegapię jak coś wystawisz :wink: 
  • Pietruszka powiedział(a):
    @Katarzyna jak mebla jakiegoś wygrzebiesz to mogę być akurat chętna, parę rzeczy by mi się przydało.  ;) Za to jak się po niedzieli będę do szafek upychać to dołączę Twoim śladem do stosownego wątku, też mi się nieprzydasiów uzbierało  ;)
    A co Ci z mebli potrzebne? I jaki stan preferujesz? Bo to nówki nie są, niestety...
  • No wiem ale oni z butelki to chętnie. I nie za bardzo cokolwiek innego pić.  Ale to już nie ten wątek.. Benio odstawiony od 2moesoecy od cycka dudli najwięcej i najchętniej z butli
  • @celinka - włóczki to mam w domu i nawet wiem gdzie. Dużo tego nie ma i raczej na robotę większą nie wystarczy. Chyba, żeby łączyć kolory. Jak chcesz, to Ci uskładam, co tam mi zbywa i poślę.
  • MAFJa powiedział(a):
    No wiem ale oni z butelki to chętnie. I nie za bardzo cokolwiek innego pić.  Ale to już nie ten wątek.. Benio odstawiony od 2moesoecy od cycka dudli najwięcej i najchętniej z butli
    Chyba bym im koziego na pół z wodą w tą butlę lała. Tylko trzeba znaleźć jakąś babę z kozą, bo to ze sklepu to nie mleko. W sumie, od baby, to nawet krowiego można by im spróbować dać. Od kiedy biorę mleko od pani Jadzi, to moje dzieci piją i nic im nie jest po tym mleku. Nawet Danuchę poją i jej też nic nie jest - ani pryszczyka z tej okazji nie dostała.
    Podziękowali 2MAFJa Katia
  • @pietruszka, pisz śmiało.może akurat nasze warany dla Ciebie?
  • @Katarzyna, chwilkę poczekam zapewne ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Pewnie, że bym chciała, bo na razie to tak po prawdzie uczę się i przypominam to co kiedyś dziergałam. Może uda mi się też zarazić moją ośmiolatkę szydełkiem, bo do niczego się to dziewczę nie garnie... :( A do takiego robienia i prucia to nowa włóczka nie jest potrzebna.
    Z tym, że może nie na cito z tą włóczką, być może coś wypatrzę jeszcze u Ciebie i wtedy przypomnę Ci o wysyłce :)
  • Tu pomaga sie.to  nie da sie zliczyc. to nie liczalne jest

    Elunia powiedział(a):
    A gdzie @tryk ? Kto policzy wejścia i powie, że serwer szaleje :)
  • edytowano listopad 2017
    @Katarzyna aktualnie najbardziej to niestety szafa potrzebna czy komoda, odzienia w workch stoją.
  • @Pietruszka a Ty w okolicy? jakich komód Ci trzeba?
  • ałć, to nie blisko, ale zapraszamy, szafa też na wynos!
  • @Skatarzyna z okolicy to chyba nie, aktualnie zza Torunia w kierunku Bydgoszczy. Potrzeba mi w sumie taka szufladowo-gaciowa ale i drzwiczkową nie pogardziłabym.
  • @Pietruszka, to jakbyście akurat przechodzili z tragarzami, to komodsy pod Warszawą\ są
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ja pierdziu 

    Ciekawe czy warany wygrają z NPRem  B)
    Kto wie, kto wie... Garaż mam przepastny i jeszcze powiększony o warsztat, w którym się drugie tyle mieści. A za warsztatem jeszcze szklarnia jest... A w domu kotłownia...
    Na szczęście nie mam strychu :)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @Skatarzyna to ja się może zorientuję po niedzieli czy akurat jakąś karawana koło Was jedzie. A duże toto, żebym wiedziała jak się tragarzy pytać?
  • raczej w drugą stronę, co WAm konkretnie potrzebne, bo mąż porozkręcał i na strych wrzucił.
  • Świeczniki na tealighty, takie:

    Większe i mniejsze - na dwa rozmiary świeczek. Sporo ich mam.
  • chcę ! poprosze
  • nie wiem ile to jest sporo ale tak z 12-16 sztuk by było fajnie :) na długi stół by wtedy wystarczyło
  • edytowano listopad 2017
    Tak
    @uJa chce all. Ja przejmę od niej ewentualne nadwyżki ;)
  • I jeszcze takie 3 świeczniczki-miseczki:

    Te to mi się nawet podobają. W odróżnieniu od tych szklanych powyżej.
  • @Malgorzata, chyba PĄCZKUJĄ te warany sądząc z ilości...
    Podziękowali 1Katia
  • tak, te czarne :)
    Podziękowali 1Katarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.