Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Suszarka do ubrań

1246711

Komentarz

  • Jedyną, jaką na OleOle mieli. ;) bo tam od jakiegoś czasu nabywamy sprzety. 
    https://www.oleole.pl/suszarki/indesit-idv-75-eu.bhtml
    Podziękowali 1Bambidu
  • Ja mam taka zwykla, z szufladą. Prosta w obsludze jak konstrukcja mlotka. Z grzania nawet sie cieszymy, bo mamy nieogrzewana kuchnie i teraz czasami jest w niej cieplo ;). Kurczy sie tylko nowa bawelna (kiedys spektakularnie bluza z grubej dresowki i skarpety). No i jakis bardzo eleganckich ubran nie susze. 
    Mamy suszarke juz 3 lata (albo moze 4 nawet) i jest to prawdziwa ulga, oszczednosc czasu i generalnie wielka wyreka :)
    Mozna spokojnie zredukowac liczbe ubran, a skarpetki kupić rozmiar wiekszy i wysuszyc do porzadanego ;).

    Podziękowali 1E.milia
  • Nowa bawełna się trochę kurczy, ja nowe rzeczy po pierwszych dwóch praniach susze na suszarce stojącej, później już normalnie :)
    skarpetki, dziecięce rajstopy kupuje większe, koszul, cienkich rajstop, obrusów i eleganckich ubrań raczej nie susze, chociaż koszule i rajstopy zdarza się, jak ktoś inny przekłada pranie, nic się nie stało 
  • Gacie też zmniejsza? Bo przez pomyłkę kupilam synowi zapas za dużych. Teraz muszę tylko dokupić suszarkę do ich zmniejszenia ;)
    Podziękowali 3madzikg Joannna wielorybek
  • Gacie zależy, czasem tak czasem nie :wink: 
  • Ja mam bosha a++
    Jak do tej pory nic mi nie skurczyla
    Jestem mega zadowolona!
  • Nie zmniejszyła??? Łeee, to nie chcę bosza ;)
  • @Bambidu jakby Ci było nie po drodze do sklepu agd, możesz mi wysłać te gacie. Zmniejszę w suszarce i odeślę :D 
    w ogóle dzięki, świetny pomysł na biznes mi podsunęłaś. "Zmniejszanie za dużych ubrań"
    PS: Nie mam boscha, więc spokojnie, trochę się skurczu :D
  • edytowano listopad 2017
    Mnie denerwuje to, że suszarka mi często falbankuje materiał wokół szyi w koszulkach i bluzach przeróżnych. Albo się dół koszulki zawija przy szwie. Wyprasować to potem ciężko, a często ślad zostaje :neutral:  A możnaby było uniknąć żelazka bo cała reszta niepognieciona. Czy to tylko moja suszarka takie ozdoby robi?
  • @Bambidu kupuj śmiało. Mam Bosha też A++ i trochę skurczyłam mężowi sweter ;)Jeszcze powiedział że to nawet dobrze bo jakoś rozciągnięty już był :D
  • edytowano listopad 2017
    @Agnieszka88, dzięki za rekomendację. Aczkolwiek swetry kupowałam we właściwych rozmiarach. ;)
    Potrzebuję taką, co ma program "zmniejszanie gaci". :D
    Podziękowali 1Agmar
  • Jak skurczyłam swoją spódnicę, to też się córki ucieszyły ;)
  • o, moja też niektóre rzeczy podwija przy szwie (głównie sukienki Zosine). Ale pralka teściowej też tak robi ;)
  • Bambidu powiedział(a):
    @Agnieszka88, dzięki za rekomendację. Aczkolwiek swetry kupowałam we właściwych rozmiarach. ;)
    Potrzebuję taką, co ma program "zmniejszanie gaci". :D
    Ja mam boscha tez a++ i gacie z f&f skurczyl :) skurcza mi tez codzienne sukienki dziewczyn i legginsy. Bluzek zasadniczo nie :) 
  • @Agmar, a może to nie Bosch tylko dzieci Ci rosną? ;)
  • Bambidu powiedział(a):
    @Agmar, a może to nie Bosch tylko dzieci Ci rosną? ;)
    Hehe :) no w ciagu jednego dnia 5 cm to szybkie by byly :) 
  • Ma ktoś tego najtańszego Electrolux EDP? Robi się grzybnie mocno u nas i interesuje mnie najbardziej czy nie kurczy ubrań ogółem i czy nie leci wilgoć z niej. (stałaby prawdopodobnie w pokoju póki co)... No i wogole czy jest ideałem bez wad :-) 
  • My mamy electroluxa edp12074pdw ubrań bardzo nie kurczy. Po suszeniu je troche wyciągam. Wilgoć z niej nie leci ma pojemnik na wodę. Dmucha ciepłem, ale to suche powietrze.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ktoś jeszcze? Dziś poddaję pranie sublimacji na balkonie.. Tylko tam tak capi smogiem
  • My mamy elektroluxa edp. Jestem baaaardzo zadowolona. Zdarzały się wpadki ze skurczeniem ( piżamki z lidla surczyły się, ale bodziaki z lidla już nie ) ale wg mnie to kwestia ubrań a nie suszarki. Dogrzeje wam pokój, bo będzie leciało ciepłe powietrze. Wilgotność, nie zwróciłam uwagi, bo stoi w łazience, ale nic mi się na płytkach nie skrapla to chyba ok. Ja ją bardzo lubie, zaraz po pralce mój ulubiony sprzęt, mega ułatwiający źycie.
  • A czy ktoś korzysta możne z łącznika pralka/ suszarka?? Nie boicie się, ze dziecko możne pociągnąć i przeworcic?? 
    Sama pralkę ciężko, ale taka piramida mi się już mało bezpieczna wydaje. 
  • Korzystałam z łącznika. Stabilne. Jak nie przywracają lodówki kombajnu też nie przewroca. 
    Podziękowali 1Hope
  • edytowano grudzień 2017
    Zaleźy jak stoi. Z tyłu ściana, z boku ściana, z drugiego boku szafka, do przodu nie poleci bo pralka z suszarką spięte taki pasem transportowym ( nie było łączników jak kupowaliśmy, a teraz  nie ma potrzeby). Ja się bałam, że ktoś się będzie na otwartych drzwiczkach próbował wieszać, ale jakoś na to nikt nie wpadł ;)
  • @Barbasia to już wiem, że Was nie odwiedzimy. Na pewno nie z J. :D 
    Podziękowali 1Barbasia
  • U nas stoi bezpośrednio na pralce bez łącznika i innego zabezpieczenia. Tylko tak jak pisała Barbasia z tyłu ściana, z boku ściana, z drugiego boku szafka. Dzieciom nie przyszło do głowy ciągnąć do przodu.
  • Ani w wchodzic do srodka i sie zamknac wewnątrz? Zlote dzieci!
    Podziękowali 4Barbasia Aga85 OlaN. Agmar
  • Ani wchodzić do środka. Nie ruszają kuchenki, piekarnika, zmywarkę włączają przy mnie jak pozwolę. Pod tym względem złote dzieci. Mają inne wady.  ;)
    Podziękowali 1Hope
  • Piore pierwsze pranie które idzie do suszarki. Ale jest ciemne. Co mogę wrzucać.. Jest kurtka zimowa fa z ortaliinem na wierzchu,  Bluzy, spodnie chłopaków sztruksowe i welurowe. Jakieś szaliki, syntetyczny sweter. Najbardziej się boję o mija sukienkę ona niby bawełna ale taka rozciagliwa i wzór ma taki wyczuwalny ręką kwiatowy.. Ale mokra z prania wychodzi więc raczej bawełna.. Pranie na 60 jej nie zaszkodziło...  No i jaki program do tego... 
  • Dobra wrzucam wszystko. Nie chcecie to nie :P
  • Sukienka jest wiskoza i elastan
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.