Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Weź przykład z królików, radzi minister

2

Komentarz

  • Możesz spokojnie  :)
  • możesz, Kajtkowi sie podobało ;)
  • A króliki w kontekście rozmnażania nie kojarzą się dobrze. Zwykle jeśli chce się kogoś obrazić mówi się,  że rozmnaża się jak królik,  a nie gdy chce się podkreślić dobra kondycję fizyczną 
    Podziękowali 1Nika76
  • link mi nie działa...
  • Żenada dla mnie. Reklama niskich lotów. A przecież jest tylu fajnych specow od reklamy. Czasem naprawdę są dobre. A to jest gniot. 

    Jedz sałatę a będziesz płodny jak królik! 
  • jak chodziłam do przedszkola w gablotce były plakaty ze zwierzątkami:
    popatrz na królika, posłuchal sie taty i codziennie zjada świeży lisć sałaty :)

    ale o płodności nie było nic, tylko do zdrowych nawykow miały zachęcać ;)
    Podziękowali 1Felicyta
  • Moim zdaniem takie bylo zamierzenie: narobic szumu w temacie. W koncu jak to szlo?: niewazne czy mowia o nas dobrze czy zle, wazne ze o nas mowia. W tym przypadku zdaje sie, ze cel zostal osiagniety. Jednych bulwersuje, innych smieszy ale wszystkim gdzies tam w glowie zapikalo: Huston mamy problem w tym temacie.
    Podziękowali 2Malena NC500
  • Ale chyba Polacy zdają sobie sprawę, że nie ma wysokiego przyrostu naturalnego i trzeba dbać o swoje zdrowie. Pytanie czy króliczy spot za miliony monet cokolwiek zmieni.
  • Nie wiem, nie wydaje mi sie by na codzien przecietny( jak ja) obywatel zaprzatal sobie glowe obsesyjnymi myslami, ze nasz kraj ma niski przyrost. Nie mysli sie o tym. Dlatego te kroliki jakby nie byly glupie dzialaja "podprogowo" ;) Dźgnęły paluchem temat, ktorego nikt dawno nie dźgał, bo modne bylo wycinanie i skrobanie.
    Podziękowali 1NC500
  • lubię twoją córkę 2Elunia, powedziała słowo w słowo, co ja mężowi w rozmowie.
  • Króliki urocze, na resztę nie zwróciłam uwagi :tongue: 
  • Cel zostal osiagniety. Caly czas o tym sie mowi.
    Podziękowali 2Kobieta Katia
  • Reklama skierowana chyba do teletubisiów.
    Nie wiem kto jest targetem tego spotu, chyba wujek ministra albo stryjek.
    Już by bardziej przemówił do mnie pomysł "Zrób to dla Polski".
    Czekam teraz na komentarze gawiedzi, że wielodzietni to jak króliki ministra.
    A jakby było, zrób to dla Polski,  to przynajmniej duch patriotyczny by powiał tu i ówdzie. 
    Podziękowali 1Nika76
  • Ale co zrób dla Polski? Zdrowy tryb życia prowadź? Ta reklama przecież ani słowem nie zachęca do dzietności, tylko do zdrowego trybu życia, jeśli się w przyszłości myśli o staraniu się o potomstwo. Tyle, że przez fakt uczynienia głównym bohaterem królika reklama przywodzi na myśl wielodzietność.
    Podziękowali 3Monira Pioszo54 Katia
  • Wydatków marketingowych nie ocenia się w odniesieniu do "jakości" czy "poziomu" przekazu.
    Podziękowali 2Rejczel malagala
  • Skąd może wynikać taki duży koszt? Czy to nie powinni kosztować max kilkadziesiąt tysięcy (produkcja, dystrybucja w publicznej tv).
    Podziękowali 1Aga85
  • To jest czysta zachęta do poligamii.   :p
  • Ktoś, kto siedzi w temacie. Czy faktycznie taki krótki, niewybitny filmik musi kosztować 3 mln?? :#
  • Nie wiem, dla mnie ten film spuszcza troche powietrze.
  • @Aga85 sam filmik nie, ale z budżetem na x emisji bez problemu.
    Podziękowali 2Aga85 Skatarzyna
  • Córka @sylwia1974 zrobiłaby to na pewno lepiej. A 2 miliony by się jej przydały. :)
  • Powodzenia. Zróbcie kampanię która wpada na czołówki największych portali informacyjnych i jest dyskutowana na forach. ;)
    Podziękowali 3Monira Pioszo54 Rejczel
  • Nawet nie obejrzałem,  bo chyba zdjęty. 
    Podziękowali 1asiao
  • Znając podejście większości społeczeństwa do wielodzietnosci, to ludziska raczej ruszą po chipsy, alkohol i papierochy co by im się takie królicze dobrodziejstwo nie przytrfiło ;)
  • Efekty na pewno będą. Może zwiększy się popularność królików jako zwierzątek domowych, a może zadziała przekaz podprogowy i Polacy zaczną chrupać marchewkę zagryzając sałatą :D
    Chyba metamorfozy Chodakowskiej już bardziej motywują, gdy spojrzeć na zdjęcia typu przed/po.
  • Swietna. 
  • Allegro zrobiło kiedyś taki sympatyczny spot:

    Podziękowali 2Nika76 Katia
  • @Tola ;
    a skąd mam wiedzieć? 
  • edytowano listopad 2017
    Bo ta Coca cola taka życiowa jest. No która / który w nocy przypadkiem nie nadepnął  na plastikową zabawkę? Niezapomniane przeżycie. 

    Podziękowali 2jan_u Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.