Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Robótka 2015 :D

2»

Komentarz

  • Na adres domu. Adresat to "Rodzinka nr..." i imię/imiona Podopiecznych.
  • które biorę z...
  • ...blogu "Jest Robótka", zakładki "Kawalerowie" i :Damy" :)
  • podbiję, bo wysłane kartki teraz mają chyba jeszcze szansę dotrzeć do Świąt :)
  • @Katia  z tej listy można wybrać kogokolwiek,tam są niewybrane jeszcze osoby czy trzeba szukac w komentarzach kto już zaklepany a kto wolny?
  • edytowano listopad 2016
    Mam podobne pytanie. Skąd wiadomo, kto jeszcze jest nie  obstawiony ?
  • Znalazłam na ich stronie w "Pytania i odpowiedzi" takie info:

    Co zrobić, żeby na pewno każdy Starszak dostał życzenia? Czy jest lista, na którą trzeba się wpisywać? Czy ktoś monitoruje stan życzeń i podarunków?
    •    Nie ma oficjalnej listy [nieoficjalną prowadzi Bebe]. Starszaki nieszczególnie potrafią liczyć. Czy ktoś dostał jedną, czy pięć kartek to dla niego zawsze "najwięcej". Robótkowicze mogą, ale nie muszą zwierzać się nam w komentarzach komu i co wysyłają. Bebe i kaczka są w kontakcie z Opiekunami, Opiekunowie będą tu zaglądać, jeśli pojawią się braki, damy znać.  Do tej pory dzięki  niesamowitemu zaangażowaniu  Robótkowiczów każdy Starszak życzeń dostawał zawsze z nadwyżką. Sekretnie mamy nadzieję, że ten trend się utrzyma. 

    Podziękowali 2kulka Katia
  • W tym roku także JEST ROBÓTKA :smiley: 

    Podziękowali 1Anna78
  • Melduje poslusznie, ze ciocia Rejczel z ekipa wlasnie sie o akcji dowiedziala i zabiera sie do Robotki :) Kliknelam w link i czytam teraz i to sie smieje do rozpoku to znow rycze ze wzruszenia. Boze Kochany, jak dobrze, ze sa na swiecie tacy ludzie jak Kaczka i Wozna Bebe!!! <3 @Katia dzieki :)
    Podziękowali 1Katia
  • Wczoraj przeczytalam, dzis analizuje a jutro ide do przedszkola z pomyslem - nasze panie przedszkolanki uwielbiaja jak sie cos dzieje takze mysle ze podchwyca temat :) 
    Podziękowali 1Katia
  • Ja w to wchodzę ze swoją klasą i z klasą mojej córki. Własnoręcznie wykonane pocztówki z życzeniami powędrują do wybranej ofiary :smile: 
    Podziękowali 1Katia
  • @Laf2011, super! :smiley: 
    Podziękowali 1Laf2011
  • Przekazałam dla nauczycielki zerówki. Napisała że doczyta szczegóły i będzie działała  :)
    Podziękowali 1Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.