Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Samochody rodzinne 6-9 osobowe

1356712

Komentarz

  • edytowano grudzień 2017
    To chyba najświeższy "autowy" wątas, to upnę.

    Szukamy Fiata Scudo/ Citroena Jumpy lub czegoś innego, 9 osobowego.
    Z "suwanymi" drzwiami, i ich kompletem, czyli po obydwu stronach w 2. rzędzie.

    (Nasza poczciwa 8-osobowa Lancia zrobiła się zbyt awaryjna i mała na nasze potrzeby. Będziemy ją mieć na wydaniu, albo dla pasjonatów grzebania np. w automacie, albo na części. Plus osobno na zbyciu kanapę do ostatniego rzędu - pasującą i do Lancii, i do citroena i do peugeota - ciężko ją dostać, a może ktoś potrzebuje akurat).

    k.


  • My na zbyciu mamy czarnego galaxy MKII, jeździ, ale parę rzeczy ma do ponaprawiania (zacisk hamulca z tylu, tuleje wahaczy z przodu, znika płyn chłodniczy nie wiadomo gdzie, szaleje wskaźnik paliwa, tempomat nie zawsze łapie, w siedzeniu kierowcy podgrzewanie nie działa...). Ma za to zimówki tylko po jednym sezonie :p!
  • Ech. Też bym chciała samochód z gumy ;)
    My powoli dojrzewamy do drugiego samochodu.
  • Będę mieć do sprzedania Renault Espace z automatyczną skrzynią biegów. Srebrny. Cokolwiek wyjeżdżony, ale cena będzie adekwatna do stopnia zużycia. Nie pamiętam szczegółów, ale nagonię męża, żeby mi przysłał szczegółową specyfikację. O ile ktoś wykaże zainteresowanie.
  • Mi sie marzy drugie auto, ale musi byc male zgrabne pojemne i ekonomiczne i tanie.
  • @uJa to jak takie znajdziesz to daj znać ;) 
    Podziękowali 1MonikaN
  • uJa powiedział(a):
    Mi sie marzy drugie auto, ale musi byc male zgrabne pojemne i ekonomiczne i tanie.
    na ile osob
  • Namorowa powiedział(a):
    @uJa to jak takie znajdziesz to daj znać ;) 
    wiesz jak przeglądam ogłoszenia to są takie tylko zawsze na drugim końcu Polski ;) to prawie u Ciebie
  • Możemy się jakoś dogadać :smiley: 
  • E spece to jest 7 czy 9?
  • MAFJa powiedział(a):
    E spece to jest 7 czy 9?
    7
    Podziękowali 1MAFJa
  • @Namorowa, my myśleliśmy o drugim, malym 'po miescie', ale to było przed dwoma awariami Lancii. Czyli niecaly miesiac temu :(.
    Ale pomysł jest dobry, szukajcie i Ty i @uJa, potem wymienicie sie namiarami ;)
  • MAFJa powiedział(a):
    E spece to jest 7 czy 9?
    7
    Podziękowali 1MAFJa
  • @uJa ; na ile osob?
  • tryk powiedział(a):
    @uJa ; na ile osob?
    na 5 więc to nie ten wątek, trzeba do jakiegoś innego motoryzacyjnego się przenieść
  • Będzie więcej szczegółów i będą zdjęcia. Tylko nie potrafię się zadeklarować, kiedy to nastąpi.
  • @uJa, mazda 5 jest mała i zgrabna. 
    W nazwie ma 5, ale 7 osobowa, tylko przy 5 osobach masz potężny bagaznik, przy 7 masz mici pici malutenki. Dla 5 osób i wygodnej jazdy, super.
  • @tymka napisz więcej. 
    @Katarzyna dawaj go :smiley: chyba że od razu w naturze zobaczymy.
    Nasz Espace chyba dogorywa, więc sprawa drugiego auta może zrobić się pilna.
  • @Agnieszka na 9 jeszcze nie.
    Podziękowali 2Skatarzyna MAFJa
  • MonikaN powiedział(a):
    @uJa, mazda 5 jest mała i zgrabna. 
    W nazwie ma 5, ale 7 osobowa, tylko przy 5 osobach masz potężny bagaznik, przy 7 masz mici pici malutenki. Dla 5 osób i wygodnej jazdy, super.
    Ale nie jest tania:) potrzebuje czegos za dwumiesieczne piecsetki.
  • jan_u powiedział(a):
    @tymka napisz więcej. 
    @Katarzyna dawaj go :smiley: chyba że od razu w naturze zobaczymy.
    Nasz Espace chyba dogorywa, więc sprawa drugiego auta może zrobić się pilna.
    Jan_u, skrobnij priv na nick veida, powiem mężowi, żeby zajrzał na orga. Tak będzie Ci łatwiej uzyskać potrzebne informacje ;)
    Ja wiem jeszcze że galaxy czarny, r 2001, dwumasa wymieniona w zeszłym roku, silnik "ten lepszy" ;) foteli sztuk 7, jeden z inną tapicerką, ale z łączami isofix. Ja więcej nie wiem, łatwiej będzie męża bezpośrednio dopytać niż przeze mnie :)
  • uJa powiedział(a):
    MonikaN powiedział(a):
    @uJa, mazda 5 jest mała i zgrabna. 
    W nazwie ma 5, ale 7 osobowa, tylko przy 5 osobach masz potężny bagaznik, przy 7 masz mici pici malutenki. Dla 5 osób i wygodnej jazdy, super.
    Ale nie jest tania:) potrzebuje czegos za dwumiesieczne piecsetki.
    @uja napisz na watku  luzne gadki,bo teraz nic nie wiadomo, ze za 1000 i na 5 osob duzy?
  • Bea powiedział(a):
    Tryk dwumiesieczne pincetki to niekoniecznie tysiac zl  B)
    2 x500 wychodzi 1000?
  • @tryk też tak policzylem, ale @Bea ma rację dwumiesieczne piecsetki mogą wynosić 3000, 5000 i 7000 ;-)
    Podziękowali 1madzikg
  • jan_u powiedział(a):
    @tryk też tak policzylem, ale @Bea ma rację dwumiesieczne piecsetki mogą wynosić 3000, 5000 i 7000 ;-)
    mozna bardziej jasniej?
  • 15000 i tak bez konca
  • Nie no w końcu jest koniec;)
    Jak ktoś ma 3 dzieci to dostaje 1000-1500 miesięcznie i wtedy dwumiesieczne pięćsetki to 2000-3000 ;) 
    Podziękowali 2Skatarzyna MAFJa
  • Namorowa powiedział(a):
    Nie no w końcu jest koniec;)
    Jak ktoś ma 3 dzieci to dostaje 1000-1500 miesięcznie i wtedy dwumiesieczne pięćsetki to 2000-3000 ;) 
    no to tu jest prosto wytlumaczone
  • Jakby ktoś miał  coś sensownego 9osobowego to my serio szukamy
    Podziękowali 1annabe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.