Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • N. ma taka żyłkę , a  któraś poprzdnia miala dziurke w pupie, i znamie na czole i na szyi. brrrrr trochę by się zgadzało z tym co w artykule
  • Ale tez rożne informacje sa - Jo tez miał żyłkę. 
    Małe juz nie ma. 
    I jedne mamy piszą ze jak to jest TA niebieska żyłka,to ona zostaje całe zycie,a nie znika. 
  • Myśle że w tej sytuacji trzeba szczególnie dbać o jelita.  
    U mnie też różne dzieci miały różne objawy,  troche mnie to niepokoji. 
  • moja M tez ma żylke na nosie a nowonarodzona J czerwone plamki na głowie i karku. Jeśli chodzi o M to raczej nic się nie zgadza- dziewczyna spokojna jak aniołek ;-) Chyba nie daje wiary temu artykułowi.
  • nie mówie nie...ale ja zazwyczaj potrzebuje dużo dowodów... Może @Katarzyna mogłaby się wypowiedzieć :-)
  • Mogłaby. Tylko nie bardzo się jej chce, bo niezdrowa. Coś jest na rzeczy z mutacjami tego genu. Kiedyś liczyłam badanie na ten temat dotyczące kobiet po poronieniach nawykowych.
    Podziękowali 3Skatarzyna awia Dorotak
  • to zdrowia życze :-) zapytałam bo Katarzynie akurat wierze :-)
  • Jak to zawsze wypłynie potrzebny wątek
  • Ginekolog mi sugerowała zbadanie.
  • edytowano grudzień 2017
    Fajnie jakby skierowanie dała. To nie jest tanie badanie.
  • Na stronie zespółdowna.info jest dużo na ten temat i poparte badaniami.  
  • Tzn zespoldowna.info.
  • edytowano grudzień 2017
    U mnie każde dziecko ma dziurkę w tyłku.
    Edit: dwoje ma za krótkie wędzidło języka, dwoje miało ugryzienia bociana. Co do żyłki to nie pamiętam.
  • Najstarsza ma taką żyłkę od urodzenia. Ale to chyba nie to o czym piszą bo to najgrzeczniejsze z moich dzieci.
  • U mnie jedno z dzieci ma 2szystkie objawy. W jednym labie badanie 277zl cxy jako tak. Dowiem sie i napisze
  • Ale dziurkę nad pupą ma Gabi i wada genetyczna jest.
  • Chyba wszystkie moje dzieci mają taką dziurkę na szczycie szpary międzypośladkowej. Już nie pamiętam, jak starszaki (nie będę im zaglądać), ale Danucha ma na pewno i Ede też. Większość z moich ma też naczyniaki płaskie ("dziobnięcia bociana") albo na potylicy, albo na powiekach. Ale, że zdrowe się wszystkie zdają, to nie będę tematu drążyć.
    Podziękowali 3Natalia chabrowa Dorotak
  • @Katarzyna u mnie jedno z dzieci ma wszystkie oznaki i po szczepieniu mial sporego nopa. Adhd mega. Przez rok trzymalismy mega restrykcyjna diete i naprawde byla mega roznica. 
    Ty jestes solidna w tym. Pilnujesz diety. Nie dajesz syfu i dzieci dobrze sie maja.
  • Moi wszyscy na diecie praktycznie od zawsze. Dodatkowo nie używamy w domu prawie wcale chemii, bo ja bardzo nie lubię - śmierdzi mi wszystko przeraźliwie. Może to moja intuicja? Ja sama też na diecie i mam poczucie, że mi służy.
    Podziękowali 3ProMama tymka Joanna36
  • Tak. Mysle ze tak jest. 
  • U mnie maz ma na czole dziabniecie bociana. Ma padaczke. Dwie cory maja dziurki a i dwie naczuniaki na czole( w tym jedna to i to) te nieszczepione dobrze sie maja. Ale szczepiona juz nie. Ciagle jakies uczulenia itd.
  • Nikt mi badan genetycznych nie proponował, ale pigula goni najstarsza do szczepienia to mam plan zaszczepic ja po wykluczeniu przeciwskazan. A mutacja tego genu jest przeciwskazaniem. 
  • No jakby się doszukiwać... kiedyś myślałam że wszyscy mają tak zbudowane tyłki! ;)
    A serio, to dużo się tego zbiera, ale żyłki na nosie bledną. 
  • U nas tez coś by się znalazło... ;) Zastanawiam się, czy wyniki badania tego genu mogą być konkretem przeciwko szczepieniom? 

    Podziękowali 2Predikata ProMama
  • Nie łudziłabym się. Mutację w zakresie tego genu ma bardzo dużo ludzi.
    Podziękowali 1tymka
  • Z tego co czytalam co 2 osoba  :(
  • Niebieską żyłkę przy oku ma mój najtrudniejszy egzemplarz. Ma też dziurę w tyłku i naczyniaka miała.
    Muszę reszcie te żyłki obejrzeć.
    Ogólnie moje dzieci mają przynajmniej dwie cechy każde.
  • Bo to takie ludzkie cechy!
  • Melania ma żyłkę. Jest mega spokojnym i wesołym dzieckiem. Ale zobaczymy za jakiś czas...

    @celinka o tym mówiłam dzisiaj
    Podziękowali 1celinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.