Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Niania poszukiwana-Poznań

Siostra szuka do opieki nad rocznym synkiem. Codziennie 8-9h. W rodzinie jest jeszcze trzylatek przedszkolny i dwoje dzieci szkolnych. Poszukuje kogoś, kto lubi dzieci, ma cierpliwość, jest pogodny i pozytywny. Chętnie dziewczynę z rodziny wielodzietnej. 
Praca od lutego, 2tyg wcześniej okres adaptacyjny po ok.2 godz.dziennie do dogadania. Praca na Ratajach. Mozliwosc podpisania umowy dla opiekunek.
Poznanianki @sylwia1974 @Wela @MamaMika @anulaczarnula @mamaa @Wiol ;znacie kogoś odpowiedniego?

Komentarz

  • Popytam wsród znajomych
    Podziękowali 1Kasik
  • też się rozejrzę...popytam...
    gdyby to była praca na godziny to moja córka czasem bierze...ale na etat - to słabo...
    Może taki ktoś kto ma np dziecko w podobnym wieku lub trochę starsze a jest w domu?
    Podziękowali 1Kasik
  • Ja też szukam. Na kilka godzin tygodniowo dwa - trzy razy w tygodniu po 3-4 godziny. @sylwia1974 - może Twoja córka? Tyle, że w godzinach raczej szkolnych...
  • @Mamaa -od siostry zwolni się opiekunka dostępna dorywczo (na rzecz pelnoetatowej). Studentka pedagogiki, godna polecenia:-). Mogę podpytac, czy będzie zainteresowana. Napisz może na priv jaka dzielnica.
  • edytowano grudzień 2017
    mamaa powiedział(a):
    Ja też szukam. Na kilka godzin tygodniowo dwa - trzy razy w tygodniu po 3-4 godziny. @sylwia1974 - może Twoja córka? Tyle, że w godzinach raczej szkolnych...
    No właśnie...Ewa jest rozchwytywaną opiekunką, ale w szkole każdego dnia od 8.00 - 16.00 czasem jak dodatkowa rzeźba czy rysunek...to nawet do 18.00...w piątki ma zuchy, w środy chodzi pilnować dzieci już do jednaj rodziny prosto p[o szkole i wraca ok 23.00, czasem do innych ją przekazują, jak akurat im nie potrzeba pomocy. Musiałaby szkołę rzucić, by się bardziej udzielać ;)
    Ale jak chcesz mogę zagadać z Marianną, ona w poniedziałki jest już o 11 wolna...i jeszcze kiedyś kończy coś o 13...ale to i tak Cię raczej nie urządza...
  • @sylwia1974 - za póóóóźźźźnooo... Zanim do mnie dojedzie, ja już będę w drodze do szkoły po starsze... Buuu... 
    @Kasik - priv poszedł



  • no właśnie...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.