Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zwyczajne życie wielodzietnego taty z Otwocka - bardzo sympatyczna płyta do posłuchania.

edytowano grudzień 2017 w Ogólna
Posłuchajcie drugiej piosenki - (od czwartej minuty). Zwykłe życie wielodzietnego taty.

Zresztą trzecia piosenka też fajna, o dzieciach które nawijają od rana. Wogóle cała płyta bardzo sympatyczna. Polecam - no i najlepsze że wykonawca nie traci czasu tylko cały czas prasuje na teledysku.

Komentarz

  • rodzaaj muzyki dla mnie taki se, ale fascynujacy jest widok tego prasującego faceta ;) 

  • edytowano grudzień 2017
    taaak, mąż idealny. Wstaje o piątej i o 14 odbiera dzieci z przedszkola i jest już z powrotem w domu.
    Tu chodzi głownie o teksty jak to w hiphopie, a muzyka w porządku, nie każdy lubi rap... też nie przepadam ale taki "domowy rap" z sensownym, wyraźnym, niebełkotliwym i mądrym tekstem to jest to co mi się podoba. Słuchałaś drugiego i trzeciego kawałka? Polecam zwłaszcza trzeci. Czwarty jeszcze lepszy. Rewelacja. O wydatkach na dzieci :-)
    Utwór piąty "krzyżyk na czole dzieci: przed wyjściem do szkoły. Coraz bardziej mi się podoba :-). Kolejny "nienawidzę zimy - a ja nie chcę tych bucików, tato siku" :-))))
    Poza tym ta muzyka jakoś mnie wycisza, uspokaja...
    No i Pivot jest z Otwocka, ma troje dzieci - może ktoś go zna ?
    Podziękowali 1kiwi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.