Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tatusiowie

«1345678

Komentarz

  • Mój faworyt to ten z drugiego zdjęcia z balonami  :D
  • Zdjęcia zdjęciami ale opisy - ile ojciec jest na urlopie ojcowskim - 12 m-cy, 6 m-cy, od urodzenia itp. Mają pomysł na opiekę. Oczywiście pomijam te wszystkie urzędy i potem co się dzieje w Szwecji.
  • Może ojcom naszych dzieci zrobimy podobne zdjęcia? :D
    Podziękowali 2MamaKredka Małgorzata32
  • Ciekawe jak wyglądają matki dzieci tych ojców na urlopach wychowawczych?
  • Super zdjęcia zwłaszcza taty chustujacego ;)
  • Ee zdjęć kobiet z dziećmi jest wszędzie duzo

  • Przecież one nie mają dzieci, bo pracują.
  • Aaaa że te co poszły do pracy..
    Chciały to poszły
  • Mamy taką czapkę piracką. Znaczy tatuś ma:)
  • Tato może nie mieć jak pracuje i po pracy może iść gdzie chce a kobieta od razu że wyrodna  :p
    Podziękowali 2MamaKredka Milagro
  • nie no może te niemowlaki poza kadrem płaczą za wyrodną mamą bo czują że to tata je przytula nie mama, nie zaprzeczajmy jedynej słusznej tezie :D
    myślę że jeśli dziecko ma od maleńkości zapewnioną opiekę i bliskość taty, to działa tylko na jego korzyść
    Podziękowali 1Coralgol
  • edytowano styczeń 2018
    A widzieliście zabezpieczenia na szufladach i szafce? Trzeba by opatentować  :D

    Edit.
    Ciekawe czy z takimi poradziłby sobie J @DorotakB)
  • Ja widziałam blokady.to mój drugi faworyt  :D
  • Podoba mi się, że na fotkach widać zwykły codzienny pierdzielnik. I że wiele zdjęć jest zrobionych w ruchu, nie pozowanych.
    Wszystkie mają coś w sobie, ale tata malujący paznokcie corce super. Zdecydowanie nasze klimaty :smiley: 
  • Tylko tak mi przyszło do głowy... Tata z dzieckiem w bałaganie jest uroczy, bo w ogóle JAKOŚ ogarnia. Mama w bałaganie z dzieckiem na takich fotkach mogłaby być odbierana inaczej. Na ile zdążyłam poznać netowe mechanizmy :wink: 
  • Blokady pokazalam mezowi, bo mamy te same uchwyty i buszujacego po szafkach 11 miesieczniaka.

    @MamaKredka niestety standardy dla matek i dla ojcow sa inne. 
    Tak samo mnie wpienia stwierdzenie "tatus POMAGA przy dzieciach". Pomagac to mi nianka moze, a dla ojca to obowiazek.
  • Fajne zdjęcia. Lubię takie. 
    Podziękowali 2asiao MamaKredka
  • Na zdjęciu nr 5 tata homoseksualista. Ratunku!

    Kocham Polskę! Nawet jak facet nie umie zrobić zupy:)

    Podziękowali 1Katia
  • @kika0 no już wypróbowane. Przysuwa krzesło i wyciąga sobie z góry bez problemu. Jak z krzesła za nisko to włazi na blat...
    Ale ten... Piotrek oczywiście ma w zwyczaju zganić synka za źle zachowanie, po czym przychodzi do mnie i jak nikt nie słyszy zachwyca się jakiego ma pomysłowego, silnego Józefa. A ja dostaje palpitacji ;)

    Atsd, jak mój mąż zostaje z dziećmi to w domu porządek większy niż przy mnie...
    Podziękowali 1kika0
  • mamuma powiedział(a):
    Blokady pokazalam mezowi, bo mamy te same uchwyty i buszujacego po szafkach 11 miesieczniaka.

    @MamaKredka niestety standardy dla matek i dla ojcow sa inne. 
    Tak samo mnie wpienia stwierdzenie "tatus POMAGA przy dzieciach". Pomagac to mi nianka moze, a dla ojca to obowiazek.
    Oooooo "pomaganie" przy dzieciach i mnie drażni. Ale mnie drażni wszystko, co umniejsza rolę tatusiów w życiu.
    Podziękowali 2asiao mamuma
  • Czy ja wiem. Mi chłop pomaga w domu i przy dzieciach. A ja jemu w pracy jakoś nie bardzo mogę. Taki podział ról, że moim głównym obowiązkiem jest zajmowanie się domem i dziećmi, jego praca zarobkowa. A jak jest możliwość to sobie na wzajem pomagamy, ot. 
  • Z tym że jednak praca przy dzieciach w liczbie mnogiej jest jednak bardziej pracochłonna i wyczerpujaca i warto jednak się cenić że wykonuje się taka pracę ;)
  • A mi nie pomaga. Gdy on wraca z pracy, jesteśmy zmęczeni po równo. I razem robimy, co trzeba.
  • Dla mnie praca zarobkowa poza.domem jest dużo bardziej stresogenna. Osobiście się do niej nie nadaje ;) pomaganie mam na myśli, szykowanie śniadania mi i dzieciom jak to ja muszę z maluchami wyjść o 6:30.do szkół,.albo gotowanie obiadu wieczorem lub sprzątanie kuchni żebym następnego dnia miała łatwiej, jak on w pracy. Wiadomo,.że jak jesteśmy razem w domu, tak samo zmęczeni i z takimi samymi potrzebami to wszystko robimy razem. ;) 
  • A ja się nadaję do pracy zarobkowej i do tej w domu ZAZWYCZAJ też się nadaję :wink: Ale teraz jestem w domu i uważam, że odwalam kawał dobrej roboty na kilka etatów. I mąż odwala kawał dobrej też, a nie tylko pomaga po tym jednym etacie poza domem. Nie chcę się spierać, w sumie nie ma o co :smile: 
  • ewaklara powiedział(a):
    Na zdjęciu nr 5 tata homoseksualista. Ratunku!

    Kocham Polskę! Nawet jak facet nie umie zrobić zupy:)

    ...ale to chyba nie jest oczywiste? Skąd tak wniosek? "His partner" nie musi oznaczać mężczyzny
    Podziękowali 1Katia
  • Mój mąż nie wykonuje żadnych prac domowych bo nie. No okazjonalnie..Ja wykonuje sama prace domowe na tyle na ile jestem w stanie danego dnia. Jak nie daje rady to nie robie i już. Do pracy zarobkowej chętnie bym poszła ale wiem, że będę miała wówczas dwa razy więcej ogarniania rzeczywistości i cztery razy większe zmęczenie. Może jak dzieci będą na tyle duże żeby samosieobsluzyc w domu to zrealizuje jakiś pomysł zarobkowy.
  • Ale to nie jest reguła i najczęściej mężowie rączki mają i gdy ich używają korona nie spada.
    Podziękowali 2MamaKredka ewaklara
  • Ja tam uważam, że jakkolwiek rodzice podzielą się opieką nad dziećmi będzie dobrze.
    Najgorzej, jak obydwoje pracują na cały etat + przerwa obiadowa + dojazdy, a dzieci pod opieką obcych osób przez naście godzin dziennie.
    Niestety w Polsce to częsty model. Pracy na część etatu czy elastycznych form zatrudnienia ze świecą szukać. Dobrze, że chociaż ten rok macierzyńskiego jest, chociaż tyle.
  • No wiadomo że wszystko ma swoje konsekwencje.
    Jeśli kobieta nie pracuje to jest mniejsza zdolność kredytowa.troche mniej pieniędzy na wydatki itp
    Jak mężczyzna nie wykonuje prac domowych to kobieta nie będzie sobie ich dokładać tylko minimalizować 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.