Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Małżeństwo - wątek do inspiracji i pracy nad sobą

124»

Komentarz

  • A ja sądzę, że dla większości mężczyzn "najskrytszym i niewyrażalnym pragnieniem" jest żona, która jest zawsze trochę niezdobyta, a nie taka, która pragnie tylko sprawić przyjemność ukochanemu. To drugie raczej nie daje szczęścia ani mężczyznom ani kobietom.

    Podziękowali 1Monika73
  • Każdy lubi co innego...
  • Ale jeść lubi kazdy
  • Znam takich co średnio. Tylko jak musza
  • No są też tacy co odżywiają się promieniami słońca.Maja nawet swoją fachową nazwę.
    Z tym, że w naszym klimacie gdzieś w listopadzie by wyginęli.
    Podziękowali 2Kobieta Małgorzata32
  • Oglądałam kiedyś ze trzy odcinki /więcej nie dałam rady/ amerykańskiego programu
    "Zamiana żon" 
    Polegało to na tym, że żona z jednej rodziny była lokowana w drugiej a ta druga w pierwszej.
    I zapamiętałam odcinek gdzie była Pani żywiąca rodzinę promieniami słońca a druga frytkami, hamburgerami i takimi różnymi.
    Rodzina od promieni słońca była zachwycona zamianą! 
  • Przeczytałam ostatnio w książce pt. "Chata" mądre zdanie " małżeństwo to więź nie instytucja"
    czasem jest tak, że tylko ta instytucja trzyma na siłę ludzi ze sobą i są też ludzie, z którymi budowanie więzi jest niemożliwe bo są zbyt skupieni na "ja, mnie , dla mnie , moje"
  • Elunia powiedział(a):
    Nas trzyma moja dobra kuchnia :D
    Dobra kuchnia jest ważna, ja dobrze gotuję, mąż dobrze sprząta :D
    Podziękowali 4ProMama Katia Rejczel camille
  • Mój nie musi, bo nie mam takiej potrzeby, wygooglałam, moja mama robiła takie dawno, dawno temu dla przedszkolaków. :)
  • Do mnie niezmiennie przemawia prof. Półtawska.
    Zupełnie nie umiem przekonac sie do kursow czy wyzwan teraz bardzo modnych.

    Mam chyba nalecialosci z dawnej epoki....

    Ale bardzo mnie ciesza wszelkie dobre owoce w malzenstwach znajomych po kursach, wyzwaniach itd
    Podziękowali 1wilejka
  • szukałam wątku w którym można by było to napisać...I to pierwszy jaki mi się nawinął.

    W niedzielę było wspólne kolędowanie naszej wspólnoty. Odbyło się w Mosinie na salkach, gdzie przybył także proboszcz( dla mnie to już były proboszcz...ale uwielbiam tego gościa!)
    Po którejś tam z rzędu kolędzie kazał nam usiąść przy współmałżonkach, spojrzeć sobie w oczy z miłością i zaśpiewać : " Ach ubogi żłobie, cóż ja widzę w Tobie"  :D :D :D


  • Ma gość poczucie humoru :)
  • Malgorzata powiedział(a):
    Nas trzyma seks  B)
    to też by zaakceptował ;)
  • no zdecydowanie  :D
  • No tak, @Malgorzata robiła TO już 14 razy :)*
    *Nie mogłam nie nawiązać do mądrości moich dzieci, które jeszcze zanim zaszłam w siódmą ciążę stwierdziły, że "rodzice robili to już 6 razy" :)

    A tak serio, to nas łączy przede wszystkim wiara. Gdyby nie ona, już dawno nie bylibyśmy razem...
    Podziękowali 2wilejka Agnieszka82
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.