Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Warszawa] Ponowne leczenie zęba kanałowego

edytowano styczeń 2018 w Ogólna
Cześć! Znacie jakiegoś polecanego specjalistę w  Warszawie zajmującego się powtórnym leczeniem kanałowym zęba? 

Komentarz

  • Medens (tak w google'u można znaleźć).
    Podziękowali 1Haku
  • edytowano styczeń 2018
    Nie wiem, czy powtórnym, ale onegdaj ten pan doktor bardzo artystycznie mi wyleczył kanałowo zęba. Inne doktory się zachwycały. Jak byś chciała bezpośredni numer telefonu do niego, to mogę podesłać. Myślę sobie, że jak mu naświetlisz sytuację, to będzie w stanie ocenić, czy się podejmie, albo polecić kogoś, zdatnego do takiej roboty.
    Podziękowali 1Haku
  • Ja polecam gabinet Zabielskich na Kinowej. Pracuje tam małżeństwo i ich syn. Pan Grzegorz specjalizuje się w leczeniu kanałowym. My tam leczymy zęby całej rodziny.
    Podziękowali 2Haku Pompejanka
  • edytowano styczeń 2018
    Świetny jest doktor Wielogórski, przyjmuje w Błoniu. Ciężko się do niego dostać, ale jak sprawa jest pilna, to można "negocjować" ;)

    Dane kontaktowe można znaleźć tutaj:
    http://www.wielogorski.pl
    Podziękowali 1Haku
  • Dr Misiak, Otwock. Leczy pod mikroskope, robi rtg w trakcie. Znalazł mi jakąś maleńką odnoge kanału, która niedoleczona powodowała stan zapalny.
  • U mnie też znalazł się nie zrobiony kanał. Ponowne leczenie 1400 zł. Olsztyn.
    Czy w u Was też są takie kosmiczne ceny?
  • edytowano styczeń 2018
    Troszkę taniej Ok 1000zl 
  • Płaciliście jednorazowo?
  • Ja póki co się nie zdecydowałam. Chcę pójść z reklamacją do tego co mi robił i brał za to pieniądze. Jest jeszcze opcja zajścia w ciążę bo wtedy jeśli dobrze kojarzę jest refundacja z NFZ. Tylko z tym to nie takie chop siup  :D

    A co do pytania @Haku mi zaproponował, że możemy leczenie na 2 wizyty rozłożyć i wtedy 2 raty by były.
    Podziękowali 1Haku
  • kika0 powiedział(a):
    U mnie też znalazł się nie zrobiony kanał. Ponowne leczenie 1400 zł. Olsztyn.
    Czy w u Was też są takie kosmiczne ceny?
    Kiedyś śmignęło mi że kanałowe leczenie na NFZ to maksimum trzy kanały
    Nie wiem jak sie ma to do zęba z czterema kanałami :( 

    na szybko znalazłam takie coś
    1. Leczenie kanałowe – osobom dorosłym przysługuje leczenie kanałowe od kła do kła (3-3). Dzieciom i młodzieży do 18 r.ż., kobietom w ciąży i połogu (do 42. dnia po porodzie) przysługuje leczenie kanałowe wszystkich zębów obejmujące leczenie do 3 kanałów w zębie.
    http://www.nfz-warszawa.pl/dla-pacjenta/co-kazdy-pacjent-wiedziec-powinien/leczenie-stomatologiczne/


    Podziękowali 1kika0
  • U Zabielskich Pani doktor jest chirurgiem szczękowym. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.