Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

1679111216

Komentarz

  • Lila powiedział(a):
    Aviva ma b.korzystną ofertę:

    Jeśli któryś z rodziców ma ubezpieczenie na życie w Aviva, to wszystkie dzieci mają gratis ubezpieczenie NNW. Plus ogromny, że nie trzeba wykupywać szkolnego NNW.

    Więcej tu: https://www.aviva.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie/karta-duzej-rodziny.html

    Polecam kontakt ze sprawdzoną agentką Avivy, mama i babcia:
    http://fundacja.opole.pl/180/biuro-207-aviva-placowka-partnerska-elzbieta-mlynczak.html

    dzięki, wygląda na to że się na to tez załapuję
  • Gosia5 powiedział(a):
    Kinoteatr Kurtyna w Sulejówku.
    Widzę, że pisaliśmy o tym samym
    Podziękowali 1Gosia5
  • @bea a nie sostalas wydrukowanego bonu w carrefour ? Bo oni nie daja znizki na biezace zakupy ale bon na kolejne... przynajmniej tak w moim pobliskim carrefour jest
  • Teraz mniejsze Carrefoury też dają zniżki. Tylko musi być wydane pełne 50 zł lub wielokrotność (chyba do 500 zł, ale nigdy tyle nie wydalam. Wtedy bon na 50zl się drukuje).
    Może kasjerka nie zeskanowala karty pistoletem, wtedy się nie drukuje bon...

  • Czy Kdr dla rodziców jest dożywotnia? 
  • Czy może starać się o nią moja mama, której dzieci wszystkie wyszły już z domu?

  • Nie wiem miały być jakieś zmiany ale czy weszły nie mam pojęcia
  • kika0 powiedział(a):
    Czy może starać się o nią moja mama, której dzieci wszystkie wyszły już z domu?
    Jeszcze nie, ale w przyszłym roku będzie taka możliwość. 
    Podziękowali 1kika0
  • Szczęść Boże!
    Podaję informację wg posta założycielskiego z tego wątku:
    województwo: warmińsko-mazurskie
    miejscowość: Kabikiejmy Dolne 24 (Olsztyn-Dobre Miasto)
    nazwa placówki / firmy / sklepu / usługodawcy / itp. Pasieka Wilka - pasiekawilka.pl
    jakiś kontakt: wszystko na www
    + informacja czy już rozmawialiście tam, czy tylko podajecie kontakt: to ja, rozmawiałem ze sobą :)
    dajemy 20% zniżki na miody posiadaczom KDR, prosimy o dopisanie do listy firm KDR.

    pasiekawilka.pl to rodzinna (wielodzietna :) pasieka z Warmii i organiczne produkty pszczele z drewnianych uli (żadnych styropianów)  :) chcemy przystąpić do programu KDR, bo sami wiemy ile zjadamy miodu i ile musiałby kosztować, gdyby nie własna pasieka ;)

    Możliwa wysyłka - koszt ok. 15 zł.
    Bywamy w Warszawie. Może ktoś chciałby pomóc nam i komuś tworząc punkt odbioru dla rodzin? Albo przynajmniej zebrać zamówienia od znajomych itd.?

    pozdrawiamy!!!


    Podziękowali 3Małgorzata32 Gosia5 Cart
  • Niebawem bede w twojej okolicy. Moze jaki miodek nabedę? 
  • edytowano styczeń 2018
    Fajna stronka!
    Fajne opisy!
    Zwłaszcza tenmi się podoba :)

    Miód leśny

    Nie wywołuj wilka z lasu, kiedy właśnie przewozi swą pasiekę na przesieki w kobiercach leśnych malin i jarzębin oraz polan kwitnących białą koniczyną. Po trzech –czterech tygodniach zbiera miód leśny. Ciemniejszy niż majowy, od nektaru malin więcej kwaskowaty (uwaga, myli się ten, kto myśli, iż miód malinowy smakuje lub pachnie intensywnie malinami!). Mniam.

     Popatrzylam na ceny w sklepie. Niemniej ilosc kg miodu niewiele mi mówi. Powiedz ile wazy sloik miodu o poj 0.9l? Wtedy Ci powiem czy twoje ceny sa atrakcyjne dla "naszego" srodowiska.


  • wilk powiedział(a):
    Szczęść Boże!
    Podaję informację wg posta założycielskiego z tego wątku:
    województwo: warmińsko-mazurskie
    miejscowość: Kabikiejmy Dolne 24 (Olsztyn-Dobre Miasto)
    nazwa placówki / firmy / sklepu / usługodawcy / itp. Pasieka Wilka - pasiekawilka.pl
    jakiś kontakt: wszystko na www
    + informacja czy już rozmawialiście tam, czy tylko podajecie kontakt: to ja, rozmawiałem ze sobą :)
    dajemy 20% zniżki na miody posiadaczom KDR, prosimy o dopisanie do listy firm KDR.

    pasiekawilka.pl to rodzinna (wielodzietna :) pasieka z Warmii i organiczne produkty pszczele z drewnianych uli (żadnych styropianów)  :) chcemy przystąpić do programu KDR, bo sami wiemy ile zjadamy miodu i ile musiałby kosztować, gdyby nie własna pasieka ;)




    @Sylwia ;
    @Lila ;
  • Teraz już trochę późno na rozmowę. 
    Zadzwonię jutro ;)
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Fajna stronka!
    Fajne opisy!
    Zwłaszcza tenmi się podoba :)

    Miód leśny

    Nie wywołuj wilka z lasu, kiedy właśnie przewozi swą pasiekę na przesieki w kobiercach leśnych malin i jarzębin oraz polan kwitnących białą koniczyną. Po trzech –czterech tygodniach zbiera miód leśny. Ciemniejszy niż majowy, od nektaru malin więcej kwaskowaty (uwaga, myli się ten, kto myśli, iż miód malinowy smakuje lub pachnie intensywnie malinami!). Mniam.

     Popatrzylam na ceny w sklepie. Niemniej ilosc kg miodu niewiele mi mówi. Powiedz ile wazy sloik miodu o poj 0.9l? Wtedy Ci powiem czy twoje ceny sa atrakcyjne dla "naszego" srodowiska.


    Dziękuję za pochwały :) słoik miodu poj. 0,9l waży ok. 1,25 kg, ja obecnie mam w słoikach 0,72.

    Podziękowali 1nowa
  • kontakt nawiązano :) 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • nowa powiedział(a):
    sklep rybny w Międzyrzecu Podlaskim ul. Jatkowa daje 10 procent rabatu choć nie ma podpisanej umowy z tą ogólnopolską kartą , ma umowę z miejską kartą ,może można jakoś reklamować ten sklep 

    P.H.Łosoś Sklep Rybny Jerzy Janusiewicz

    @Sylwunia  a tu ktoś kontaktował się
    Bardzo miły pan właściciel 
  • Zadzwonię jutro do Cienie
    Próbowałam ale nie mogłam zdobyć nru do pana. 

  • dziekuje za dzisiejszy kontakt ws KDR i pierwsze zamowienia :)
  • @Małgorzata32 będziesz w okolicy Olsztyna? Może na kawę byś do mnie zajechała? Zapraszam.
  • Pasieka wilka ma na fb stronę jak super opisane aż chce się kupić taki miód
    Podziękowali 1wilk
  • złożone już zamówienie i miut jedzie :-)
    dzięki @wilk

    Podziękowali 1wilk
  • pierniki powiedział(a):
    złożone już zamówienie i miut jedzie :-)
    dzięki @wilk

    pierniki, to chyba te Toruńskie? ;)
  • @wilk
    te Toruńskie
  • właśnie dotarła przesyłka od @wilk - super zapakowana, szybko
    miód przedni. Co najważniejsze - udało się zachować ciągłość - w niedzielę skończył się ostatni słoik a już jest zapas ;-)
    POLECAMY
    Podziękowali 2wilk wiesia
  • kika0 powiedział(a):
    @Małgorzata32 będziesz w okolicy Olsztyna? Może na kawę byś do mnie zajechała? Zapraszam.
    Byłam.
    Niesety nie miałam mozliwosci. Rekolekcje zamkniete to były. A potem od razu ze znajomymi autem do Warszawy się zabrałam.

    Ale nic straconego. Prawie co roku na wakacje tam jeździmy.
  • To zapraszam serdecznie  :) bardzo bym chciała poznać Weronikę  <3
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @mamaa :) rozmawiamy :) 
  • Przychodnia Weterynaryjna lek. wet Tomasz Brudnicki
    89-676-56-56
    http://vet-mragowo.pl/
    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
    Już jakiś czas temu rozmawiałam z jego żoną Marleną (ona też jest weterynarzem, razem prowadzą gabinet), chciała dowiedzieć się więcej na temat KDR.

    Podziękowali 1Sylwunia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.