Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prywata! Tańsze zakupy rodzinne Wielo- i NieTakZnowuWielo- Dzietnych?

Drodzy!
Jest taka idea żeby odpalić projekt platformy zakupowej dla rodzin. Chodzi oczywiście o piniądz  B) czyli żeby było taniej albo żeby kupować lepsze w cenie dobrego oraz robić zamówienia grupowe. Platforma mobilna - zamówienia i obsługa z komórki (oraz tableta, komputera oczywiście). Towary i usługi sprawdzone. W fundacji, z którą pracuje, jest zapał do pomysłu i chcą żebym się tym zajął ale ja osobiście mam sporo wątpliwości. Mam bowiem wrażenie, że Biedra+All+Pepco...itp wystarczą. Poza tym nie wiem czy mamy chęć i czas na wyszukiwanie ofert w kolejnej apce. Może nie mam racji.

Pytanie: Co przekonałoby Was do korzystania z tego rodzaju oferty?
A przede wszystkim co - jakie towary - Waszym zdaniem powinny tam być żeby miało to dla Was sens? 

Dobrego dnia!
Krzysztof

Komentarz

  • Pomysł super , ważne by było żeby byla dostawa do małych miejscowości, możliwość płatności kartą gotówką jak pasuje, towar to począwszy od spożywczych artykułów chemicznych, szkolne odzież też czy obuwie czyli to co w każdym domu się kupuje ,no i cena nie może być bardzo wygórowana 
    Podziękowali 1cristoff
  • edytowano styczeń 2018
    nowa powiedział(a):
    Pomysł super , ważne by było żeby byla dostawa do małych miejscowości, możliwość płatności kartą gotówką jak pasuje, towar to począwszy od spożywczych artykułów chemicznych, szkolne odzież też czy obuwie czyli to co w każdym domu się kupuje ,no i cena nie może być bardzo wygórowana 
    Płatności wszelakie łącznie z gotówką przy odbiorze. 
    Kurier lub Poczta oczywiście wszędzie docierająca.
    Ceny muszą być dobre - to podstawowe założenie jest :D
  • Usługi podstawowe (spożywcze, papiernicze, chemia) - jak najtaniej. Najlepiej z dostawą do domu - ciężko mi sobie wyobrazić odbiór góry jedzenia z paczkomatu albo poczty... 
    Podziękowali 1cristoff
  • Jakie spożywcze macie na myśli? @mamaa @nowa ;
  • A nie lepiej, zamiast otwierać otwarte drzwi, pomóc rozwijać KDR 3+?
    B)
    Podziękowali 2OlaOdPawla kika0
  • edytowano styczeń 2018
    ZDR 3+ ? Czy karty lokalne masz na myśli. ;)
  • A ja tam nieee wiem :)
    Nie rozróżniam. Zawsze z obiema chodzę, bo nigdy nie wiem, gdzie mam której użyć.
    :D
  • Podstawowe cukier mąka itd to co z miasta trzeba dźwigać 
  • Na pewno korzystałabym z chemii i art. biurowych. Spożywkę raczej na miejscu. Chociaż pewnie przy okazji kilka zgrzewek wody, cukru czy mąki bym dorzuciła. 
    Podziękowali 1cristoff
  • A wysyłki poza Polską?
  • Yucami powiedział(a):
    Ja bym kupowała eco warzywa i owoce, mąki,  suszone owoce, orzechy, ryby, asortyment apteczny. 
    Dziękuje za cenne wskazówki!
  • Cart&Pud powiedział(a):
    A nie lepiej, zamiast otwierać otwarte drzwi, pomóc rozwijać KDR 3+?
    B)
    @Cart&;Pud @Sylwunia @OlaOdPawla @kika0 ;
    KDR oraz miejskie zostawiamy administracji ;)
    Jeśli projekt ruszy to będzie z definicji dlaDR
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.