Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

17475777980105

Komentarz

  • A to coś nie doczytałam.....
  • Obawiam się, że za ciasteczka też by nie oddał. On bardzo uparty jest, a bidon mu wpadł w oko od pierwszego wejrzenia.
  • No tak starość nie radość , pod fotka było pisane 
  • Oj ,szkoda, że się na bidon chłopski spóznilam
  • Się nie spóźniłaś. On nie jest na wydaniu. Tak, tylko poglądowo wkleiłam, żeby @Rejczel zobaczyła, jaki ładny ;)
    Podziękowali 1Rejczel
  • O. , czytanie ze zrozumieniem leży
  • Wszyscy zazdrościmy. Ja potrzebuje 3chlopackie niekapiace do picia łatwe do mycia. :1)
  • Bo kod obrazkowy idzie pierwszym kanałem - jest fota bidonu, znaczy rozdają bidon. A tu - niespodzianka ;)
    Podziękowali 3jan_u nowa mamababcia
  • @MAFJa - a są takie? Ja nie znam nic, co spełnia te wszystkie wymogi - i łatwe do picia i niekapiące. Danucha pija z LOVI360, co go otrzymała w spadku - nie kapie i do mycia przyzwoity, bo się rozbiera na części. Ale to nie bidon. Oczywiście, Danucha jest tak sprytna, że nawet z tego LOVI potrafi wodę wychlapać - jak się kubeczkiem odwróconym do góry dnem wali w podłoże, to nie ma takiego systemu, który to wytrzyma. Eda bidon (który sam też nie kapie) Danucha odwraca do góry dnem i fachowo doi paluszkami. Błyskawicznie uzyskuje kałużę zdatną do taplania się.
  • Mam to 360 kapal niemilosiernie nam. Ja chyba zawsze coś źle robię. Dziewczyny piły że słomek bidonikow dyskontowych ale co tam w srodku żyło to nie wiem. Poza tym gryzly i co jakiś czas trza było wymieniać. 
  • Słomki są niedomywalne.
    LOVI sam z siebie nie kapie. Nawet odwrócony do góry dnem. Dopiero jak się nim solidnie walnie, to uszczelka nie wytrzymuje.
  • Ostatnio kupiłam szczotki do słomek na allegro. I teraz już słomki w bidonie mam czyste.
    Podziękowali 1annabe
  • Moje dzieci tylko wode pija. Slomki w zmywarce sa domywalne, a przed czasami zmywarki byl patyk do szaszlykow i wata.
    Podziękowali 1kiwi
  • Ja liczę że do wiosny nie wyląduje w Świeciu. 
  • Danucha świetnie pije z normalnego kubka. A czego nie wypije, to zupełnie celowo wylewa. Dlatego nie dostaje normalnego kubka bez nadzoru.
    Podziękowali 1tymka
  • U nas tylko dwu leje a jest co scierac!
    Aczkolwiek pewnie trójca mafijna nie dorówna w wylewaniu Kajtkowi.

  • E tam. Będą pili że smoczka do czterech lat 
  • I że smoczka nie leją? 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Czasem. Ale mają przepływ slow więc źle nie jest. Oni jeszcze mali. Dwóch jeszcze z cycka je. Oblewaja się jak ktoś im śmie wlać wodę do picia
  • Na wino się sporo chętnych zgłosiło. Raczej na całą skrzynkę nie masz co liczyć ;)
  • My audiobooki tyz chętnie jak poza polowaniami by miały byc
  • Szczególnie takie dla wieku 5-10
  • W kwestii audiobooków polecam stronę wolnelektury.pl
  • Plecak na kółkach QUIKSILVER czarno-biały z drobnymi akcentami zielonymi i żółtymi. Cokolwiek wysłużony (szczególnie to widać po białym kolorze). Wszystkie zamki są sprawne z niepourywanymi dzyndzelkami od wind. Sprzączki też nieuszkodzone.
    Tego typu, ale inne kolory:

  • edytowano styczeń 2018

    Ja

    Edit: jednak dziękuję. Wyjasnienie poniżej.

  • Oj, dopiero doczytalam, ze inne kolory. To zwalniam jednak.
  • Plecaczek turystyczny dla dziecka niedużego na krótki wyjazd - ze 20-25 l pojemności. Używał pierwszoklasista na zieloną szkołę 3-dniową. Czerwony z czarnym i szarym. Stan - widać, że używany ale wszystkie zamki i sprzączki ma sprawne. Jak ktoś bardzo łaknie zdjęcia, to mogę zrobić.
  • Mogę prosić?
  • Większy ten co jest większy jeśli różnią się wielkością a jak rozmiar ten sam to losowo który będzie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.