Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

17576788081105

Komentarz

  • Piłka do ruggby, rozmiar mini (15 x 8 cm) firmy Rucanor. Sznurowana. Tego typu:

  • @nowa - dość radykalnie się różnią wielkością. Ten pierwszy to jest taki duży plecak szkolny, a ten drugi to wycieczkowy ale malutki. Czyli ten większy dla Ciebie.
  • Mogę prosić? 
  • Chrześniakowi dam
  • Tak ten większy , dziękuję 
  • Piłkę do Rugby też chcesz, @nowa? Dobrze rozumiem? Dla chrześniaka?
  • A jak ktoś bardziej potrzebuje to niech bierze te piłkę , mam ich 3 no tych chrześniaków
  • No chyba że dla takich małych 5,7,13 lat nie na da się to ja nie chcę wtedy piłki o 
  • @Rejczel piłka do rugby wypełzła :D ...
  • jukaa powiedział(a):
    Walizki samolotowej przypadkiem nie masz Katarzyna? :smiley: 
    Albo jakiej kolwirk walizki w zaskakujacym wzorze lub kolorze?
  • jukaa powiedział(a):
    Walizki samolotowej przypadkiem nie masz Katarzyna? :smiley: 
    Mam. Nawet dwie. Ale nie na podręczny, tylko takie do nadania do luku bagażowego.
    Chcesz? Wyciarane trochę, ale bardzo markowe jakieś były. Pasują jedna w drugą, to wygodnie je przechowywać.
  • @Agnicha - smacznego! Zamówiłaś wino, to posłałam, zgodnie ze specyfikacją, mam nadzieję, bo już się czasem gubię, kto chciał białe, kto czerwone, kto z bąbelkami, a kto bez...
    @nowa - piłka malutka, raczej do zabawy dla bardzo początkujących graczy, tak w wieku przedszkolnym. Jak chrześniak maluch, to może mieć z piłki pociechę, jak nastolatek, to najwyżej jako gadżet może sobie położyć na półce.
  • Czyli poproszę dla K. i P oba jeszcze małe dziękuję ślicznie 
  • Przepraszam najmocniej ale czy nie podrzucilybyscie tej pilki jednak do mnie?:p Wczoraj upolowalam taka mala pileczke i to by byl komplet. Do kogo sie mam ladnie usmiechnac? :)
  • @Rejczel - a może chcesz do kompletu taką pełnowymiarową?
  • No...... ta sie jeszcze pyta! Ludzie....trzymajcie mnie...TAAAAK!!!!!!!! <3 Poprosze @Katarzyna ; :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • No na razie to chyba tylko ta duża ma Rejczel że się wtrące ze swoim matematycznym umysłem z natrectwami porządkowymi  :-) 
  • Ale suuuuuper! Bardzo sie ciesze i dziekuje! <3  No to skoro mam te malutka rugbusie i taka duza, to nie bede juz taka chytra - wystarczy mi :) i ta osoba, ktora upolowala te 15x8 niech sie tez ucieszy i pieknie gra na podworku z dziecmi :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano styczeń 2018
    @MAFJa - Jakże? Wedle mojej buchalterii szczegółowej @Rejczel ma wczorajszą mikropiłkę do ruggby (be rugby) i dziś w bonusie dostała pełnowymiarową.
    Oprócz tego, @nowa ma też małą, ale jednak ciut większą niż ta, co ją wczoraj @Rejczel upolowała.
    Podziękowali 2Rejczel nowa
  • A. No dobra racja.  Ja do wczoraj już pamięcią nie sięgam ostatnio.  Tylko żeby urazów wielkich i złamań nie było od tego rugby. :-) 
  • Taką na podręczny, to sobie przerobiłam na położniczy neseser, więc nie oddam, bo czasem się przydaje.
  • MAFJa powiedział(a):
    A. No dobra racja.  Ja do wczoraj już pamięcią nie sięgam ostatnio.  Tylko żeby urazów wielkich i złamań nie było od tego rugby. :-) 
    Dopóki urazy nie dotyczą mnie albo moich najbliższych, to nic mi do tego ;)
  • Umywasz ręce jednym słowem? :-) pieknie
  • @MAFJa - nie mogę brać odpowiedzialności za cudze poczynania. Nawet, jeśli będą to poczynania z użyciem warana ode mnie. Może to z mojej strony nie zbyt ładnie, ale przekonałam się przez długie lata mego życia, że wyobraźnia ludzka jest nieograniczona i ludzie (szczególnie młodzi) potrafią sobie zrobić krzywdę przy użyciu dowolnego sprzętu. Dopóki nie są to ludzie przebywający pod moją opieką, to staram się nie zaprzątać sobie tym głowy ;)
    Podziękowali 1Ona64
  • jukaa powiedział(a):
    Małe były, Bea? 
    Jukaa są trzy rozmiary tych walizek. Małe - kabinnowe, średnie i duże. najmniejsza chyba 79 zł, największe 129 zł 
    Mamy je i te małe podręczne i te największe. Mają za sobą trochę lotów co za tym idzie, trochę przeszły na taśmach ;) nadal sa "całe i zdrowe"
  • @Katarzyna ;
    jeśli nie ma chętnych na te walizki to poproszę, obie
  • groszek powiedział(a):
    @Katarzyna skoro sprtowe warany wypełzają to może masz jakiś sprzęt do badmintona niepotrzebny Wam. Moje dzieciaki ubiegłego lata zapałały wielką miłością do tego sportu
    Nie wiem, czy mam. Nie jest to wykluczone. Ale musiałabym w tej sprawie moje dzieci zaangażować, bo oni grają zawodniczo i sprzętu badmintonowego jest całe mnóstwo, tylko ja nie potrafię ocenić, co się im przydaje, a co można wydać. Jakieś lotki ostatnio rozdawałam, bo moje dzieci oceniły je jako nieprzydatne do gry na ich poziomie. Rakiet się przewala po domu pewnie z 10, ale też jest czworo zawodników. Jak się zjadą z ferii, to może porządek w tym sprzęcie uda się zrobić. Wtedy może się okazać, że coś niepotrzebnego się objawi. Ale pewności nie ma. Akurat badminton, to może być trudny temat z moją młodzieżą.
  • hipolit powiedział(a):
    @Katarzyna ;
    jeśli nie ma chętnych na te walizki to poproszę, obie
    Serio? Weźmiesz oba te duuuuże waraniska? Nawet bez oglądania? Pysznie by to było! Zapakuję Ci jedną w drugą, a w tę mniejszą kubeczek ze Starbunia! Może jeszcze czymś Ci tę mniejszą wypełnić? Szampana, do wypicia za szczęśliwą podróż dorzucić?
  • wezmę :) można nawet nadać bo to duże i będą Ci zagracać, jak się potem coś trafi to będziemy ciałać do większej przesyłki ;) 
    Za szampany dziękuję, mam ;)
    zaraz podam na priv dane
  • @hipolit ; - a pomyśl, może coś Ci bardzo potrzebne, co ja mogę w waranach mieć? Nie bardzo wiem, co Ci zaproponować, ale w tych walizach miejsca sporo, to aż szkoda, żeby tam tylko kubeczek jeden jechał i powietrze dookoła.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.